Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lectsyi levyi

+18
adriancik92
dumi
N_exe
R@du
Mysh@ne@
Abi
god_father
ingeras
lencik_misterioasa
Platina
n_p
Livika
Dima
Dark
rococo
Wasea
Kornelius
Romka
22 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Platina Mar Mar 18, 2008 12:50 am

Dima a scris:
Platina a scris:
dumi a scris:eu nu inteleg de ce va plangeti de lectiile de la cfbc
veniti la asem si-atunci veti vedea lectii fara sens
Fiecare se plinge de conditia ce nu-l satisface si nu e strict necesar a ti-o raporta pe a ta proprie la una pe care-o percepe celalat...
Shi oricum dumi are dreptate, la Academie e jale mare... indiferentza totala (cel putzin la frecventza redusa) Crying or Very sad

''dumi are dreptate''?
scuze,dar de fapt in mesajul meu anterior facusem abstractie de o supusa opozitie...nu halucinati erori,remarcasem realitatea!....da-n fine fiecare cum o vede...

si apropo,stiu prea bine ce se face si in licee ,si in colegii si cu atit mai mult in facultati...aparentele ce ma vizeaza inseala amarnic...

bafta...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Dima Mar Mar 18, 2008 9:38 pm

Platina a scris:''dumi are dreptate''?
scuze,dar de fapt in mesajul meu anterior facusem abstractie de o supusa opozitie...nu halucinati erori,remarcasem realitatea!....da-n fine fiecare cum o vede...

si apropo,stiu prea bine ce se face si in licee ,si in colegii si cu atit mai mult in facultati...aparentele ce ma vizeaza inseala amarnic...

bafta...

???? Shi cam despre ce aparentze inselatoare vorbeshti???? Question
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Platina Mar Mar 18, 2008 10:16 pm

Dima a scris:
Platina a scris:''dumi are dreptate''?
scuze,dar de fapt in mesajul meu anterior facusem abstractie de o supusa opozitie...nu halucinati erori,remarcasem realitatea!....da-n fine fiecare cum o vede...

si apropo,stiu prea bine ce se face si in licee ,si in colegii si cu atit mai mult in facultati...aparentele ce ma vizeaza inseala amarnic...

bafta...

???? Shi cam despre ce aparentze inselatoare vorbeshti???? Question

...Aparentele generale nu conteaza care sunt,caci nu au directa tangenta cu subiectu',pe cand mai sus m-am referit la faptul ca viata mea nu consta doar din colegiu(la capitolul studii) si cunosc si realitatea voastra de ''studenti chinuiti''...atit tot...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Dima Mar Mar 18, 2008 10:21 pm

Platina a scris:
Dima a scris:
Platina a scris:''dumi are dreptate''?
scuze,dar de fapt in mesajul meu anterior facusem abstractie de o supusa opozitie...nu halucinati erori,remarcasem realitatea!....da-n fine fiecare cum o vede...

si apropo,stiu prea bine ce se face si in licee ,si in colegii si cu atit mai mult in facultati...aparentele ce ma vizeaza inseala amarnic...

bafta...

???? Shi cam despre ce aparentze inselatoare vorbeshti???? Question

...Aparentele generale nu conteaza care sunt,caci nu au directa tangenta cu subiectu',pe cand mai sus m-am referit la faptul ca viata mea nu consta doar din colegiu(la capitolul studii) si cunosc si realitatea voastra de ''studenti chinuiti''...atit tot...

aaaaaaaa... la asta te refereai?! Smile
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Platina Mar Mar 18, 2008 10:40 pm

Dima a scris:
Platina a scris:
Dima a scris:
Platina a scris:''dumi are dreptate''?
scuze,dar de fapt in mesajul meu anterior facusem abstractie de o supusa opozitie...nu halucinati erori,remarcasem realitatea!....da-n fine fiecare cum o vede...

si apropo,stiu prea bine ce se face si in licee ,si in colegii si cu atit mai mult in facultati...aparentele ce ma vizeaza inseala amarnic...

bafta...

???? Shi cam despre ce aparentze inselatoare vorbeshti???? Question

...Aparentele generale nu conteaza care sunt,caci nu au directa tangenta cu subiectu',pe cand mai sus m-am referit la faptul ca viata mea nu consta doar din colegiu(la capitolul studii) si cunosc si realitatea voastra de ''studenti chinuiti''...atit tot...

aaaaaaaa... la asta te refereai?! Smile
da,exact la asta ma refeream...ar fi fost total inadecvat de-as fi plusat marele meu punct de care se axeaza cruda percepere a lumii Laughing Laughing Laughing ....ha ha...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  dumi Vin Mai 23, 2008 11:41 am

[quote="Platina"][quote="Dima"]
Platina a scris:''dumi are dreptate''? .......
...Aparentele generale nu conteaza ...... si cunosc si realitatea voastra de ''studenti chinuiti''...atit tot...

realitatea de "studenti chinuiti" fiecare si-o construieste...
sa stii ca nu sunt un student chinuit, sunt un student care poate face diferenta intre etape de studii, intre studii moldovenesti si studii de peste hotare
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  ingeras Sam Noi 01, 2008 5:14 pm

miam dat seama ca nu exista lectii leviie exista doar teme care nu merita de studiat, dar profesorii sunt superi toti pina la unul, fie ei uneori suparati , inervati, tupeisti, cite odata, dar asta doar din cauza ca sau saturat de stajul asta lor , in sens inchipuite an de an sa stai in fata grupelor si sa vorbesti una si aceeasi . si cei de al minister, am impresia ca ei schimba programele si metodele de predare doar ca sa nu stea si sa puna ca sau facut ceva schimbari.
Pascalul, deacord, levii program, nu inteleg nici pina akum pentru ce ne trebuieste, dar serios eu fac informatika ku Dna mosnoi, buna profesoara doar ca eu la ea nu prea inteleg asta e tot, dar am facut si ceva perechi cu Dna Spina e severa ce e drept dar la ea nusitu cum dar inteleg mai bine, ea glumeste cind trebuie si e serioasa cind trebuie, apoi chimia socot ca profa in general e bravo doar ca ea ar trebui sai deie seama ca noua nu ne trebuie atita chimie, si ca trebuie sa ne invete la general ce near folosi in viata de zi cu zi, pentru ce sa ne akufundam in proprietatile alchenelor, ciclobutanilor, doar eu nam sa vorbesc cu nimeni despre asta si nici mai departe nu ma pregatesc sa devin chimist Mad , matematika cu Dna Kriulean, profesoara e super, glumeata intelegatoare se da cu noi si deobicei e bine dispusa,
Coseac, statistika, stie ce ii trebu, cere cind ii trebu, nu se sfieste si in general bravo, nui place daca nu intelegi asta am observat, iar chestia ca ea des repeta ,, intreaba menegerul,, asta nu e rau e inca o tema buna de a face glume,
Ciocan, lam vazut o data enervat, mam speriat de el, de obicei ,, ingerasi- ingerasi,, dar atunci era ,, groznii,,
Colta, intelegator si galant ku fetele, nu e sever , iubeste linistea la ore si akum noi invatam geografia umana si chiar e interesant asa ca nu pot sa spun ca e levii obiectul,
si in rest lista ar putea kontinua, pentru ca toti profesorii din CFBC sunt THE BEST iar faptul ca predau unele chestii care noua nu ni se dau sau care nu le intelegem asta nu e vina lor, inchipuitiva cit de saturati sunt ei de toate....
cheers Surprised Razz Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  god_father Mier Noi 05, 2008 10:58 pm

ingeras a scris:miam dat seama ca nu exista lectii leviie exista doar teme care nu merita de studiat, dar profesorii sunt superi toti pina la unul, fie ei uneori suparati , inervati, tupeisti, cite odata, dar asta doar din cauza ca sau saturat de stajul asta lor , in sens inchipuite an de an sa stai in fata grupelor si sa vorbesti una si aceeasi . si cei de al minister, am impresia ca ei schimba programele si metodele de predare doar ca sa nu stea si sa puna ca sau facut ceva schimbari.
Pascalul, deacord, levii program, nu inteleg nici pina akum pentru ce ne trebuieste, dar serios eu fac informatika ku Dna mosnoi, buna profesoara doar ca eu la ea nu prea inteleg asta e tot, dar am facut si ceva perechi cu Dna Spina e severa ce e drept dar la ea nusitu cum dar inteleg mai bine, ea glumeste cind trebuie si e serioasa cind trebuie, apoi chimia socot ca profa in general e bravo doar ca ea ar trebui sai deie seama ca noua nu ne trebuie atita chimie, si ca trebuie sa ne invete la general ce near folosi in viata de zi cu zi, pentru ce sa ne akufundam in proprietatile alchenelor, ciclobutanilor, doar eu nam sa vorbesc cu nimeni despre asta si nici mai departe nu ma pregatesc sa devin chimist Mad , matematika cu Dna Kriulean, profesoara e super, glumeata intelegatoare se da cu noi si deobicei e bine dispusa,
Coseac, statistika, stie ce ii trebu, cere cind ii trebu, nu se sfieste si in general bravo, nui place daca nu intelegi asta am observat, iar chestia ca ea des repeta ,, intreaba menegerul,, asta nu e rau e inca o tema buna de a face glume,
Ciocan, lam vazut o data enervat, mam speriat de el, de obicei ,, ingerasi- ingerasi,, dar atunci era ,, groznii,,
Colta, intelegator si galant ku fetele, nu e sever , iubeste linistea la ore si akum noi invatam geografia umana si chiar e interesant asa ca nu pot sa spun ca e levii obiectul,
si in rest lista ar putea kontinua, pentru ca toti profesorii din CFBC sunt THE BEST iar faptul ca predau unele chestii care noua nu ni se dau sau care nu le intelegem asta nu e vina lor, inchipuitiva cit de saturati sunt ei de toate....
cheers Surprised Razz Very Happy

hmm...mi-a placut mesul tau, simplu, ku gust si a reusti sa ma intereseze pina la sfirsit...in plus ka mai e si adevarat...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  rococo Joi Noi 06, 2008 10:26 pm

Cele mai aiurea lectii din toata lumea se petrec cu TIMUUUUUUSH !! O baba nebunaa !! Rabdarea mea s-a dus pe apa sambetei, dupa ce mi-a pus 2!!!! !! Si se incepe revolutia !! Ne ducem maine toata grupa si poate cealalta grupa cu care face ea lectii la director si o sa ii spuneam sa aduca alt profesor ca daca nu noi nu venim la lectii !!!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 17, 2008 6:28 pm

rococo a scris:Cele mai aiurea lectii din toata lumea se petrec cu TIMUUUUUUSH !! O baba nebunaa !! Rabdarea mea s-a dus pe apa sambetei, dupa ce mi-a pus 2!!!! !! Si se incepe revolutia !! Ne ducem maine toata grupa si poate cealalta grupa cu care face ea lectii la director si o sa ii spuneam sa aduca alt profesor ca daca nu noi nu venim la lectii !!!

saraci de voi..:console:
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Lika_Lika Mar Noi 18, 2008 10:37 pm

da eu nenaviju fizica, contabilitatea si matematica......aaaa, si informatika, ca nu shtiu nika
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Petruccio Mar Noi 18, 2008 11:13 pm

Cel mai insuportabil obiect pentru mine il reprezinta matematica, desigur ca, cu Timus Very Happy . E catastrofa cea mare cand se incepe lectia.
Pascalul...nu uitati ca tot ce se petrece in lumea asta, e bazat pe principiile Pascalului: IF x Then z, else y. E simplu. Smile
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  rococo Mier Noi 19, 2008 12:12 am

Petruccio a scris:Cel mai insuportabil obiect pentru mine il reprezinta matematica, desigur ca, cu Timus Very Happy . E catastrofa cea mare cand se incepe lectia.
Pascalul...nu uitati ca tot ce se petrece in lumea asta, e bazat pe principiile Pascalului: IF x Then z, else y. E simplu. Smile

At pascal: if (U dont understand nothing at Pascal) then (U stand and don't do nothing) else (U will receive a 2 mark) do
very saaaaaaaaaad
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Shmitt Mier Noi 19, 2008 2:16 am

Mda intr-un cuvant : butzi Very Happy (sau 4a'ni6').


____________________

Posted by: Absolvent CFBC

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 9:16 pm

rococo a scris:
Petruccio a scris:Cel mai insuportabil obiect pentru mine il reprezinta matematica, desigur ca, cu Timus Very Happy . E catastrofa cea mare cand se incepe lectia.
Pascalul...nu uitati ca tot ce se petrece in lumea asta, e bazat pe principiile Pascalului: IF x Then z, else y. E simplu. Smile

At pascal: if (U dont understand nothing at Pascal) then (U stand and don't do nothing) else (U will receive a 2 mark) do
very saaaaaaaaaad
lol!
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Gianni Mier Mai 26, 2010 9:31 am

nu stiu dupa 4 ani eu uneori cred poate s-mai ramin pe un an?) cind imi aduc aminte de toate "activitati" petrecute anii acestea... imi vine a ride))
Gianni
Gianni
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Location : Kishinau
Data de inscriere : 10/03/2008

Sus In jos

Lectsyi levyi - Pagina 3 Empty Re: Lectsyi levyi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum