Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Se apropie sarbatorile de vara!

2 participanți

In jos

Se apropie sarbatorile de vara! Empty Se apropie sarbatorile de vara!

Mesaj  Romka Mier Aug 06, 2008 9:58 pm

Se apropie sarbatorile de vara: Limba Noastra (de stat, evident) si Ziua Independentei (a fost oare asa ceva?!), dar nu stiu exact cand si in ce ordine! Corectati-ma voi! Nu va suparati, ca nu le stiu, de vina sunt cei de sus ca nu ni le-au promovat suficient de bine ca sa le memorizez. Ce facem noi folositor in aceste 2 zile in afara de ieshit in strada, de drunken si apoi de alien s-apoi de confused ? Chiar spuneti-mi, ca scratch ca eu nu tsin minte sa fi vazut ceva bun!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Se apropie sarbatorile de vara! Empty Re: Se apropie sarbatorile de vara!

Mesaj  rococo Vin Aug 08, 2008 10:48 pm

Ce sa vedem, la 27 august Ziua Independentei, vedem niste concerte deseori mediocre, cam asha, dar si pe Voronin, facand actiuni de astea demagogice, anul asta ultima oara in sfârşit URAA. Iar pe 31 august, de ziua Limbii Române, (da ce mă vă temeţi să nu vă prindă SIS-ul când ziceţi română Very Happy joke) desi lumea iese in strada in numar la fel de mare ca la 27 , nimeni nu blochează traficul...dar tot avem parte de concert, începând cu anul trecut, când Chirtoacă a devenit primar.
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum