Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

S-a lansat un nou browser, de la google !

4 participanți

In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  rococo Lun Sept 08, 2008 7:09 pm

Recent a fost lansat noul browser pt intrenet (gen Mozzila sau Explorer), care m-a impresionat enorm, e mult mai rapid , e extrem de comod si il recomand voua, puteti sa il descarcati de pe google.ro, si pe deasupra in romana . Super!
din pacate nu pot sa arat un screnshot, dar s spun ca e super. Incercati !
S-a lansat un nou browser, de la google ! Forumgratuit
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  Wasea Mier Sept 10, 2008 10:19 pm

L-am vazut la exterior sh nu mi-a placut... park e prea simplu...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  rococo Joi Sept 11, 2008 12:41 am

ee Vasea tot ce e simplu e bun, ai vazut cum lucreaza, cat de repde se deshide? Poti sa si deschizi o fereastra incognito daca nu vrei sa o vada nimeni Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  Shmitt Joi Noi 20, 2008 12:53 pm

Dap chrome se numeshte browser-ul e o versiune beta, asha ca mai are shi cateva bug-uri, dar spre deosebire de firefox shi alte browsere gen opera, gnome etc. m-a impresionat prin viteza de loading a paginilor, consuma resurse mai putzine decat firefox shi prezinta ceva mai putzine functzionalitatzi insa strictul necesar este: gen bookmark-uri, search history, toolbar-uri pentru bookmark pages etc.
So try it Wink!

___________________
Posted by : Absolvent CFBC

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  rococo Joi Noi 20, 2008 5:00 pm

Eu de exemplu il folosesc ca browser de baza !!! Explorer-ul il folosesc daoar daca unele site-uri cer asta !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  Petruccio Joi Noi 20, 2008 6:24 pm

M-am folosit si de Opera (mai multe versiuni) si de Firefox, insa pana la urma nu schimb pe nimic IE-ul.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  Shmitt Joi Noi 20, 2008 7:01 pm

Petruccio a scris:M-am folosit si de Opera (mai multe versiuni) si de Firefox, insa pana la urma nu schimb pe nimic IE-ul.

It's your choise Wink !

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

S-a lansat un nou browser, de la google ! Empty Re: S-a lansat un nou browser, de la google !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum