Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

+2
ingeras
rococo
6 participanți

In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  rococo Sam Noi 01, 2008 12:31 am

Daaa a trecut si Balul Bobocilor 2008 !! Mi-a placut ca toate grupele si perechile s-au pregatit bine ! Daro totusi cred ca grupa rusa nu merita sa castige !!! Au fost grupe mult mai interesante ! In rest...a fost frumos!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty nuuuuu

Mesaj  ingeras Sam Noi 01, 2008 5:01 pm

mie chiar mia plakut grupa rusa mia plakut 807, prezentarea grupei ce sintetizare a ideii ku dimineata la kolegiu si salutul fetelor de la diferite specialitati, mia plakut si 801 daca serios pai sa meritat lokul intii, sau depunctat multe grupe pentru prostii practiik, in sens pentru nimik, doar ca sa iasa cineva invingator, dar sunt prea severi al note, juriul,
mie mia plakut prezentatorii si cei doi bukatori, a fost vesel Very Happy Embarassed Razz
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  rococo Dum Noi 02, 2008 12:07 pm

Daaa foartee.... HAHA, da iaca mie mi-a placut cum am cantat, serios, iaca eu ma lud un pic Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  god_father Mier Noi 05, 2008 10:59 pm

rococo a scris:Daaa foartee.... HAHA, da iaca mie mi-a placut cum am cantat, serios, iaca eu ma lud un pic Very Happy

pare rau ca nam fost...daka poti sami faci rost de o inregistrare tias fi rekunoscator...:d
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  rococo Joi Noi 06, 2008 10:22 pm

god_father a scris:
rococo a scris:Daaa foartee.... HAHA, da iaca mie mi-a placut cum am cantat, serios, iaca eu ma lud un pic Very Happy

pare rau ca nam fost...daka poti sami faci rost de o inregistrare tias fi rekunoscator...:d

A prietene , o sa incerc, am auzit ca cineva a filmat dar calitatea e proasta!! Apropo Rotaru mi-a propus sa ma duc sa cant la colegiul de comert !! Daca cant acolo precis o sa inregistrez !!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 17, 2008 6:40 pm

rococo a scris:Daaa a trecut si Balul Bobocilor 2008 !! Mi-a placut ca toate grupele si perechile s-au pregatit bine ! Daro totusi cred ca grupa rusa nu merita sa castige !!! Au fost grupe mult mai interesante ! In rest...a fost frumos!
mda.. mie nu mi-a plaku k juriul nu a atras atentie al toate conditiile impuse de la inceput(de ex la surpriza trebuia sa fie scena doar perechea.. si nu alte persoane cum au facut multe grupe) si desi am respectat tot ce s-a cerut ne-am ales doar cu lokul 3 la grupa Sad.. in orice caz nu prea cred k grupa rusa merita lokul 1..dar li s-a acordat lor fiindca au facut scenariul in romana
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  Petruccio Mar Noi 18, 2008 6:05 pm

Ce mai...discriminare Very Happy . In 2006, cand am fost eu anul I, de asemenea grupa rusa a fost decernata cu locul I, deoarece a facut scenariul in limba romana. Careva persoane din juriu ne-au comunicat ca oficial, rusii au luat primul loc, insa neoficial, trebuia sa luam noi locul I. Ei...in fine.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  adriancik92 Mar Noi 18, 2008 6:17 pm

Petruccio a scris:Ce mai...discriminare Very Happy . In 2006, cand am fost eu anul I, de asemenea grupa rusa a fost decernata cu locul I, deoarece a facut scenariul in limba romana. Careva persoane din juriu ne-au comunicat ca oficial, rusii au luat primul loc, insa neoficial, trebuia sa luam noi locul I. Ei...in fine.

in fine. nu mai putem face nimik.. inca un lucru care nu mi-a plakut a fost k notele nu au fost aratate..sa vada fiecare ce note ia..dar s-au scris numai pe foile juriului Sad
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  Lika_Lika Mar Noi 18, 2008 10:39 pm

Principalu ca lumea s-a distrat si tuturor le-a fost interesant si nu mai conteaza cine a cistigat
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 9:15 pm

Lika_Lika a scris:Principalu ca lumea s-a distrat si tuturor le-a fost interesant si nu mai conteaza cine a cistigat

mda...totusi asta e cel mai important..Smile
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor : pareri , concluzii .... Empty Re: Balul Bobocilor : pareri , concluzii ....

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum