Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

+3
Petruccio
god_father
rococo
7 participanți

In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  rococo Mier Dec 24, 2008 11:17 pm

Ceea ce se intampla in politica md este prostesc comic dar si o tragedie nationala! pt ca ne demonstreaza ca guvernantii astia nu stiu altceva decat sa se joace cu bradul!!! Care e problema daca primarul mai instaleaza un brad in parcul stefan cel mare?? Care e problema daca primarul sa duce sa dea cadouri la niste copii orfani??? Ar trebui sa te legi de revizie sau ca bomboanele n-au acte ????????????????????????????????????????? Este strigator la cer! Ar trebui sa ne intrebam creaturile astea sunt oameni ! N-au judecata !! Gndesc ca niste maimute! Cred ca Voronin si compania apartin unei alt specii. Omul normal e homo-sapiens!
Ei sunt "homo" - ca arata ca oameni si.... ia dati-mi voi o idee sa denumesc specia asta! "penurie" de muza.
a propos "sapiens" inseamna intelepciune!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  god_father Joi Dec 25, 2008 12:00 am

rococo a scris:Ceea ce se intampla in politica md este prostesc comic dar si o tragedie nationala! pt ca ne demonstreaza ca guvernantii astia nu stiu altceva decat sa se joace cu bradul!!! Care e problema daca primarul mai instaleaza un brad in parcul stefan cel mare?? Care e problema daca primarul sa duce sa dea cadouri la niste copii orfani??? Ar trebui sa te legi de revizie sau ca bomboanele n-au acte ????????????????????????????????????????? Este strigator la cer! Ar trebui sa ne intrebam creaturile astea sunt oameni ! N-au judecata !! Gndesc ca niste maimute! Cred ca Voronin si compania apartin unei alt specii. Omul normal e homo-sapiens!
Ei sunt "homo" - ca arata ca oameni si.... ia dati-mi voi o idee sa denumesc specia asta! "penurie" de muza.
a propos "sapiens" inseamna intelepciune!

frumos zis..eu te sustin Cool Cool
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Petruccio Joi Dec 25, 2008 12:19 am

Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  adriancik92 Joi Dec 25, 2008 11:19 am

rococo a scris:Ceea ce se intampla in politica md este prostesc comic dar si o tragedie nationala! pt ca ne demonstreaza ca guvernantii astia nu stiu altceva decat sa se joace cu bradul!!! Care e problema daca primarul mai instaleaza un brad in parcul stefan cel mare?? Care e problema daca primarul sa duce sa dea cadouri la niste copii orfani??? Ar trebui sa te legi de revizie sau ca bomboanele n-au acte ????????????????????????????????????????? Este strigator la cer! Ar trebui sa ne intrebam creaturile astea sunt oameni ! N-au judecata !! Gndesc ca niste maimute! Cred ca Voronin si compania apartin unei alt specii. Omul normal e homo-sapiens!
Ei sunt "homo" - ca arata ca oameni si.... ia dati-mi voi o idee sa denumesc specia asta! "penurie" de muza.
a propos "sapiens" inseamna intelepciune!

pai vezi k bradul primariei ajunses pana la straseni la o casa-internat...
deja cand vad asa scenarii nici nu ma mai mir.. k din partea conduceri te poti astepta la orice..
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Platina Joi Dec 25, 2008 10:41 pm

''cempion mira'' Very Happy Very Happy Very Happy
mi-e silă !

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  rococo Joi Dec 25, 2008 11:46 pm

Mdaa, ma mir ca nu l-au dus la puscarie!! Eu sincer credeam ca o sa-l impuste dupa asta!! Iace paradox... sa fure bomboanele la copii orfani pot, dar sa puna niste betivani la respect- nu pot !!1 HA--- HA ---HA*.

*-CU ironie Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Petruccio Vin Dec 26, 2008 12:14 pm

Platina a scris:
''cempion mira'' Very Happy Very Happy Very Happy
mi-e silă !
Aha, in caz ca-l gaseste vinovat, o sa-i dea pana la 2 ani de puscarie! Sad Sarmanul...
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty off

Mesaj  ingeras Joi Ian 01, 2009 10:40 pm

pew mine isorioara asta ma scos din sarite , nu stiam ce sa spun,
hai ca faptul ca a fost aresta t bradu si apoi dus la o casa internat nu e tot, dupa aia Chirtoaca a vrut sa duk acestor kopii si cadouri dar politia iarasi nu ia permis, e o prostie care nu e in putinta mea de a fi perceputa,
unde am ajuns lume, degradare totala Evil or Very Mad Evil or Very Mad affraid lol!
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Petruccio Sam Ian 03, 2009 2:22 pm

Unde am ajuns? Noi am ajuns acolo unde am şi vrut. "Rahatul" în care ne aflăm noi la moment (poporul moldav) ni l-am creat cu propriile mâini. Vinovaţi suntem tot noi, deoarece nu vrem să schimbăm destinul ţării noastre, preferând sa trăim aşa şi să ne jăluim permanent că nu ne ajung bani, pe când nimeni nu face nici un pas către "frumos". Înţeleg, de vină e şi politica ce a dominat în ţara noastră, în timp ce făceam parte din U.R.S.S., însă gata...au trecut aproape două decenii. Să privim într-o direcţie cu Europa, nu să ne facem prieteni ruşi şi să vorbim în limba rusă când printre 10 moldoveni stă un rus. Atunci va dispărea şi toată corupţia asta, căci lumea va gândi altfel, iar noi, oamenii de rând, constituim poporul nostru, dar nu porcii ăştia de poliţai. pig
[censored] Evil or Very Mad
Mă scuzaţi.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 03, 2009 9:27 pm

eu sper k alegerile din 2009 vor schimba ceva spre bine
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Petruccio Dum Ian 04, 2009 12:19 am

Cine din administratorii site-ului a scris "Censored" în loc de "[censored]"? Mai bine aţi face ceva ca să se folosească un limbaj frumos şi inteligent pe forum, dar nu să "acoperiţi" cuvinte care nici nu sunt in limba romană.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Wasea Dum Ian 04, 2009 4:42 am

Petruccio a scris:Cine din administratorii site-ului a scris "Censored" în loc de "[censored]"? Mai bine aţi face ceva ca să se folosească un limbaj frumos şi inteligent pe forum, dar nu să "acoperiţi" cuvinte care nici nu sunt in limba romană.


Sunt gata să-ţi ascult toate ideile!

Iar cuvîntul de care ai în vedere îl pot atesta ca un neologism dacă te aranjează aşa...


Wink
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  adriancik92 Dum Ian 04, 2009 12:57 pm

Rolling Eyes
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Petruccio Dum Ian 04, 2009 5:34 pm

Ai putea fix aşa să faci la cuvintele ce sunt scrise cam de tipul următor: in loc de "c" folosesc "k", şi altele. Eu spre exemplu nu întotdeauna înţeleg ce vrea să spună un oarecare utilizator de pe forum, anume din cauza asta. Scrieţi vă rog frumos cuvintele aşa cum le scrieţi la lecţia de limba română, dar nu în limbajul "internetului". Exclamation
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  adriancik92 Dum Ian 04, 2009 6:48 pm

Petruccio a scris:Ai putea fix aşa să faci la cuvintele ce sunt scrise cam de tipul următor: in loc de "c" folosesc "k", şi altele. Eu spre exemplu nu întotdeauna înţeleg ce vrea să spună un oarecare utilizator de pe forum, anume din cauza asta. Scrieţi vă rog frumos cuvintele aşa cum le scrieţi la lecţia de limba română, dar nu în limbajul "internetului". Exclamation

o să încercăm să ţinem cont de sfatul tău Smile
cel puţin eu Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Wasea Dum Ian 04, 2009 11:49 pm

Petruccio a scris:Ai putea fix aşa să faci la cuvintele ce sunt scrise cam de tipul următor: in loc de "c" folosesc "k", şi altele. Eu spre exemplu nu întotdeauna înţeleg ce vrea să spună un oarecare utilizator de pe forum, anume din cauza asta. Scrieţi vă rog frumos cuvintele aşa cum le scrieţi la lecţia de limba română, dar nu în limbajul "internetului". Exclamation


Crezi că n-am cu ce mă ocupa înafară de aceea ca să corectez toate cuvintele? Eu doar nu-s Corghencea... Cred că această adresare a fost pentru toţi utilizatorii acestui forum... Sper să te audă!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  rococo Lun Ian 05, 2009 1:32 am

Interesant ce cuvant a scris petruccio Very Happy Joke ! Nu inteleg care e problema cuvantului ala !
Dar o buna metoda de camuflare e sa scrii asha: FCUK OFF ! Hai ca imi fac un tricou cu mesajul:
*FCUK OFF* COMUNISM ! Ce societate penibila...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad... Empty Re: Doamne ce prostie! Din nou, acelasi brad...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum