Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

5 participanți

In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Romka Joi Noi 08, 2007 11:30 pm

Dupa mine, sunt: Ashley Cole, Andriy Shevchenko. De ce? Pentru ca ambii joaca la Chelsea al carei proprietar e Roman Abramovici. Asa ca, asta e!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Wasea Joi Noi 08, 2007 11:33 pm

Zinedine Zidane... mi-a placut cum a jucat shi cum s-a comportat la World Cup 2006!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  rococo Joi Noi 15, 2007 1:10 am

Vasea, sunt total d'akord cu tine. Zidane era din copilarie idolul meu , am si un tricou cu el, este un magician adevarat! La moment cred ca cel mai ar putea fi.... greu de spus! Dar cred ca o ca o sa ma opresc la Robinho sau Kaka.
Roman, de ce asa-ti place tie Amramovici, la tine cum iti place de Chelsea pt boss e Abramovici sau ca iti place cum joaca?
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Wasea Joi Noi 15, 2007 1:36 am

stelistu a scris:Vasea, sunt total d'akord cu tine. Zidane era din copilarie idolul meu , am si un tricou cu el, este un magician adevarat! La moment cred ca cel mai ar putea fi.... greu de spus! Dar cred ca o ca o sa ma opresc la Robinho sau Kaka.
Roman, de ce asa-ti place tie Amramovici, la tine cum iti place de Chelsea pt boss e Abramovici sau ca iti place cum joaca?

Wink
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Romka Joi Noi 15, 2007 6:30 pm

stelistu a scris:Roman, de ce asa-ti place tie Amramovici, la tine cum iti place de Chelsea pt boss e Abramovici sau ca iti place cum joaca?
Abramovichi rulz... Are iahturi bune, case de vis, insule proprii, 21 miliarde $, si e evreu!
Enjoy: http://en.wikipedia.org/wiki/Roman_Abramovich
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Messi

Mesaj  Mysh@ne@ Vin Noi 16, 2007 8:32 pm

Eu cred ca Messi este cel mai bun fotbalist din lume, si asta la virsta de 20 ani. Va dati seama ce va fi mai departe
Mysh@ne@
Mysh@ne@
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : Chisinau, Posta Veche
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  rococo Vin Noi 16, 2007 9:09 pm

Daaaa, frumos iaht!
Thanks pt site
Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Wasea Sam Noi 17, 2007 6:29 pm

Ceea ce tsine de Chelsea pot sa spune k se transforma in Real Madrid... unde-s prea multe staruri tot nu e bine!!!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty !

Mesaj  Trk Mier Apr 02, 2008 9:22 pm

Se considera unul din cei mai buni tehniciari Ronaldinio dar mie va spun cinstit ca nu-mi place botul lui de cal paros )) pe urma merge C.Ronaldo care joaca la moment in Manchester United dac nu ma insel si apoi altii Surprised
Trk
Trk
Pioner
Pioner

masculin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 32
Location : Chisinau City,Undeva pe la Ciocana )
Data de inscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  rococo Mier Apr 02, 2008 10:55 pm

Astazi, la moment in luna aprilie 20, pot sa spun, fara ezitare, ca Cristiano Ronaldo e, de departe cel mai bun fotbalist din lume!! Dupa jocul cu AS Roma, englezii spun chiar ca Ronaldo e mai bun decat Pele si Maradona la un loc!!!! Eee, nu stiu daca pot sa fiu de acord cu asta, dar celu putin, fotbalul pe care il arata e e FANTASTIC!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Trk Sam Apr 05, 2008 6:23 pm

stelistu a scris:Astazi, la moment in luna aprilie 20, pot sa spun, fara ezitare, ca Cristiano Ronaldo e, de departe cel mai bun fotbalist din lume!! Dupa jocul cu AS Roma, englezii spun chiar ca Ronaldo e mai bun decat Pele si Maradona la un loc!!!! Eee, nu stiu daca pot sa fiu de acord cu asta, dar celu putin, fotbalul pe care il arata e e FANTASTIC!
ei il prea inalteaza dar are o tehnica buna )
Trk
Trk
Pioner
Pioner

masculin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 32
Location : Chisinau City,Undeva pe la Ciocana )
Data de inscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Care-i cel mai futbalist al momentului in lume? Empty Re: Care-i cel mai futbalist al momentului in lume?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum