Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

4 participanți

In jos

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal? Empty Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

Mesaj  rococo Dum Noi 18, 2007 12:25 am

Am venit de la meciul dintre Moldova si Ungaria, si am avut, ca si ceilalti spectatori, o surpriza extraordinara, Moldova a invins maghiarii cu 3:0!!!!!! Un rezultat extraordinar, care da aripi fitbalistilor moldoveni pt viitor!
Cum credeti putem sa speram la o calificare in urmatorii 8 ani la un turneu final (EURO sau Cupa Mondiala)?
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal? Empty Re: Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

Mesaj  Wasea Dum Noi 18, 2007 12:39 am

Tema chiar ii frumoasa! iak chiar nu shtiu ce sa raspund! poate... sa dea Domnul!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal? Empty Re: Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

Mesaj  Mysh@ne@ Mar Noi 20, 2007 8:58 pm

MOLDOVA the best 3:0 cu Ungaria e un progres foarte mare, mai k nu-mi venea s cred. MA MINDRESC FOARTE MULT CU MECIUL DAT. HEY MOLDOVA Very Happy
Mysh@ne@
Mysh@ne@
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : Chisinau, Posta Veche
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal? Empty Re: Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

Mesaj  Romka Mar Noi 20, 2007 9:12 pm

Mysh@ne@ a scris:MOLDOVA the best 3:0 cu Ungaria
wawawiwa, nu-mi vine a crede! Bravo noua!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal? Empty Re: Oameni buni, renaste nationala noastra de fotbal?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum