Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

+5
ingeras
Dima
Livika
Romka
R@du
9 participanți

In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  R@du Vin Noi 23, 2007 12:45 pm

Expunetiva toate parerile la acest subiect cheers
R@du
R@du
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Ciocana
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Romka Vin Noi 23, 2007 7:43 pm

Cum sa nu ne placa sa dansam?! tuturor ne place, ca de altfel disco cluburile ar fi goale! uneori dansez pin ma epuizez, alte ori imi place la disco sa ma uit dintr-o parte la toate stilurile de dans a fiecaruia, care mai de care mai caraghioase! Laughing stilul de dans 80's dansat profesionist e tare clasnyi! m-as duce si la nishte cursuri, da e cam criza de astfel de coreografi pe la noi prin capitala!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  R@du Vin Noi 23, 2007 8:10 pm

Romka a scris:Cum sa nu ne placa sa dansam?! tuturor ne place, ca de altfel disco cluburile ar fi goale! uneori dansez pin ma epuizez, alte ori imi place la disco sa ma uit dintr-o parte la toate stilurile de dans a fiecaruia, care mai de care mai caraghioase! Laughing stilul de dans 80's dansat profesionist e tare clasnyi! m-as duce si la nishte cursuri, da e cam criza de astfel de coreografi pe la noi prin capitala!
Dar latino?E ceva deosebit de disco.
R@du
R@du
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Ciocana
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Romka Vin Noi 23, 2007 8:25 pm

da... latino tot merge, da disco-i adevarata arta!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Livika Lun Noi 26, 2007 9:14 pm

Toate stilurile de dans sunt frumoase in felul lor,fiecare exprima ceva diferit de celelalte,dar dak reusheshti sa combini mai multe stiluri intr-un singur dans,atunci in genere e superfrumos shi original.
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Dima Mar Noi 27, 2007 12:53 am

Livika a scris:Toate stilurile de dans sunt frumoase in felul lor,fiecare exprima ceva diferit de celelalte,dar dak reusheshti sa combini mai multe stiluri intr-un singur dans,atunci in genere e superfrumos shi original.

De acord!
Shi totushi stilurile pot fi comasate doar in asa fel incat sa se completeze reciproc! Shi atunci... let's DANCE!!!! bounce
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  ingeras Mier Noi 28, 2007 5:58 pm

imi place sa dansez , hip-hop , rnb, vals, cha-cha-cha, flamenco, toate stilurile sunt super, eu fac ttotul dansind(fara sensuri ascunse) adorrrrrrrrrr dansul. cheers cheers cheers
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Livika Mier Noi 28, 2007 6:09 pm

Dima a scris:
Livika a scris:Toate stilurile de dans sunt frumoase in felul lor,fiecare exprima ceva diferit de celelalte,dar dak reusheshti sa combini mai multe stiluri intr-un singur dans,atunci in genere e superfrumos shi original.

De acord!
Shi totushi stilurile pot fi comasate doar in asa fel incat sa se completeze reciproc! Shi atunci... let's DANCE!!!! bounce

Asta era shi ideea,trebuie sa se completeze reciproc Smile))
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Romka Vin Feb 01, 2008 8:39 pm

ingeras a scris:imi place sa dansez , hip-hop , rnb, vals, cha-cha-cha, flamenco, toate stilurile sunt super, eu fac ttotul dansind(fara sensuri ascunse) adorrrrrrrrrr dansul. cheers cheers cheers
waw, maimi, ce fetitsa atot-dansatoare esti tu! care-i secretul tau? Laughing
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:10 am

ingeras a scris:imi place sa dansez , hip-hop , rnb, vals, cha-cha-cha, flamenco, toate stilurile sunt super, eu fac ttotul dansind(fara sensuri ascunse) adorrrrrrrrrr dansul. cheers cheers cheers


ggg si nie ni place tare sa dansezi Embarassed da iak flamenco inka nam incerkat Smile Very Happy:D:D ni nau4ishi ?Smile
pot sa mai adaug rumba,tango,samba Laughing si latino ggg!
dansul,muzika da putere! afro
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 12:13 am

Tare ash vrea sa ma invats sa dansez valsul vienez!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:50 am

Wasea a scris:Tare ash vrea sa ma invats sa dansez valsul vienez!


gg tare ushor Wink iak roago pe ingerash e treb sa shtie Laughing si deam dorintsa sa te invetse Smile
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 12:57 am

max.@ a scris:
Wasea a scris:Tare ash vrea sa ma invats sa dansez valsul vienez!


gg tare ushor Wink iak roago pe ingerash e treb sa shtie Laughing si deam dorintsa sa te invetse Smile

Crezi k e intratit de simplu??? Suspect
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 1:00 am

Wasea a scris:
max.@ a scris:
Wasea a scris:Tare ash vrea sa ma invats sa dansez valsul vienez!


gg tare ushor Wink iak roago pe ingerash e treb sa shtie Laughing si deam dorintsa sa te invetse Smile

Crezi k e intratit de simplu??? Suspect
aga!!!
tsie dor nutsi treb sa participi la vriun konkurs Laughing
da pur si simplu sa te invetsi sa potsi dansa la vio aniversare;)e foarte simplu Razz dorintsa sa ai!
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 1:03 am

max.@ a scris:
aga!!!
tsie dor nutsi treb sa participi la vriun konkurs Laughing
da pur si simplu sa te invetsi sa potsi dansa la vio aniversare;)e foarte simplu Razz dorintsa sa ai!

Multe depind shi de profesor... Fiindca dak te invetsi greshit dintr-o data e tare greu apoi sa invetsi mishcarile corecte!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 1:14 am

Wasea a scris:
max.@ a scris:
aga!!!
tsie dor nutsi treb sa participi la vriun konkurs Laughing
da pur si simplu sa te invetsi sa potsi dansa la vio aniversare;)e foarte simplu Razz dorintsa sa ai!

Multe depind shi de profesor... Fiindca dak te invetsi greshit dintr-o data e tare greu apoi sa invetsi mishcarile corecte!
ap iaka intselegete ku ingerasi lol!
da nui strashnik la vals venze ii numa 1,2,3 si mishkarii nus multe:D insa sint si kompozitsii ku mai multe mishkari
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty dansul

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 9:08 pm

mda..o tema foarte foarte larga..pe care o ador..
am dansat o buna perioada din viata..vreo 6-7 ani..incepand de la dansuri moderne..hip-hop.....si chiar si populare..
din motive neclare a trebuit sa renunt..dar oricum vor ramane mereu in amintirea mea acele frumoase momente de pe ringul de dans:)
si oricand m-as apuca din nou de el..

PS: wasea invata numaidecat valsul k o sa-ti prinda bine Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  rococo Sam Noi 22, 2008 10:21 pm

dA dansul lui Zina Greceanii de la TVC v-a placut ??? HAAAA HA AHAA , a fost tare haios, "My hump, my hump, my hump ! YO !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 11:32 pm

rococo a scris:dA dansul lui Zina Greceanii de la TVC v-a placut ??? HAAAA HA AHAA , a fost tare haios, "My hump, my hump, my hump ! YO !
oo.. dak sincer ma prapadeam de ras.. lol!
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  rococo Sam Noi 22, 2008 11:37 pm

adriancik92 a scris:]
oo.. dak sincer ma prapadeam de ras.. lol!

Îmi dau seama, eu când m-am vazut în înregistrare, am turbat de râs HAAAAAAAAAAAAHAHA!! ! Chiar a fost haios! Da şi dansul nu rău a fost Very Happy Da combinaţia aia , costum şi adidaşi a fost bestial de haioasă! Da şi ăla care dansează mai trebuie...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 11:41 pm

rococo a scris:
adriancik92 a scris:]
oo.. dak sincer ma prapadeam de ras.. lol!

Îmi dau seama, eu când m-am vazut în înregistrare, am turbat de râs HAAAAAAAAAAAAHAHA!! ! Chiar a fost haios! Da şi dansul nu rău a fost Very Happy Da combinaţia aia , costum şi adidaşi a fost bestial de haioasă! Da şi ăla care dansează mai trebuie...
foarte corect..
toate se combinau de minune lol!
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos. Empty Re: Cui ii place sa danseze si cine crede ca e ceva frumos.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum