Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine sufera mai mult?

+3
lencik_misterioasa
Wasea
ingeras
7 participanți

In jos

Cine sufera mai mult? Empty Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:13 am

fata ori baiatul sufera in urma unei relatii mai mult?
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:15 am

Am raspuns la intrebare in tema mea...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:18 am

deacord dar aici poti sa explici de ce? si totusi ai o parere gresita despre fete, cum a spuso si platina , sa nu generalizam, Smile
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:20 am

ingeras a scris:deacord dar aici poti sa explici de ce? si totusi ai o parere gresita despre fete, cum a spuso si platina , sa nu generalizam, Smile

sorry, experientsa mi-a dictat asha nishte deductsii...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:26 am

Wasea a scris:
ingeras a scris:deacord dar aici poti sa explici de ce? si totusi ai o parere gresita despre fete, cum a spuso si platina , sa nu generalizam, Smile

sorry, experientsa mi-a dictat asha nishte deductsii...
chiar ai avut atitea neplacere din urma fetelor? Question
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:28 am

ingeras a scris: chiar ai avut atitea neplacere din urma fetelor? Question

Ink sh cum... azi deja a fost culmea!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:31 am

Wasea a scris:
ingeras a scris: chiar ai avut atitea neplacere din urma fetelor? Question

Ink sh cum... azi deja a fost culmea!
nu trebuie sa te intristezi, deacord e un moment mai intraiurea, dar trebuie sal treci ku fruntea, sus, precum cred ca si o faci, dar ce tia facut, tea lasat sa te indragosteste si apoi tia intors spatele, sau ce? Question
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:36 am

ingeras a scris: nu trebuie sa te intristezi, deacord e un moment mai intraiurea, dar trebuie sal treci ku fruntea, sus, precum cred ca si o faci, dar ce tia facut, tea lasat sa te indragosteste si apoi tia intors spatele, sau ce? Question

deja n-are importantsa... dar azi mi-am facut asha un deviz: "FUCK LOVE"... sper k il voi urma, shi mai mult n-am sa sufar din cauza asta!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:49 am

Wasea a scris:
ingeras a scris: nu trebuie sa te intristezi, deacord e un moment mai intraiurea, dar trebuie sal treci ku fruntea, sus, precum cred ca si o faci, dar ce tia facut, tea lasat sa te indragosteste si apoi tia intors spatele, sau ce? Question

deja n-are importantsa... dar azi mi-am facut asha un deviz: "FUCK LOVE"... sper k il voi urma, shi mai mult n-am sa sufar din cauza asta!
nu te cred si nu te voi crede. Arrow
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:51 am

ingeras a scris: nu te cred si nu te voi crede. Arrow

it's your choice... nu impun parerea mea nimanui! pur shi simplu nu cred cineva sa ma-ntseleaga...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  lencik_misterioasa Dum Dec 09, 2007 2:35 pm

ingeras a scris:fata ori baiatul sufera in urma unei relatii mai mult?
u cred ca ambii sufera daca au iubit cu adevarat in aceeasi masura
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Mier Dec 26, 2007 4:19 pm

in momentul de fata cred ca eu sufar mai mult, caci imi place de o persoana X dar stiu ca nu prea exista sanse cu el, si asta ma omoara, cel mai interesant e faptul ca inima vrea sa fiu cu el dar cu ratiunea incerc din toate nputerile nici sa nu ma gindesc la el nici sa nu sper, si in general sa uit de existenta lui, dar asta e cel mai greu si dureros ma simt distrusa sufleteste, si asta pentru prima oara. Sad Sad Crying or Very sad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  DDD_20 Mier Dec 26, 2007 6:55 pm

mdea...
nu cred ca trebuie de generalizat lucrurile...
De ce sa facem distinctia intre baietzi si fete cand este vorba de sentimente... Totzi simtzim... Doar ca fetele sunt mai sensibile si mai mult isi exteriorizeaza sentimentele... De aceea si se face cocnluzia greshita ca fetele sufera mai mult... iata kum...
DDD_20
DDD_20
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Mier Dec 26, 2007 8:21 pm

ingeras a scris:in momentul de fata cred ca eu sufar mai mult, caci imi place de o persoana X dar stiu ca nu prea exista sanse cu el, si asta ma omoara, cel mai interesant e faptul ca inima vrea sa fiu cu el dar cu ratiunea incerc din toate nputerile nici sa nu ma gindesc la el nici sa nu sper, si in general sa uit de existenta lui, dar asta e cel mai greu si dureros ma simt distrusa sufleteste, si asta pentru prima oara. Sad Sad Crying or Very sad

Ehhh, de cite ori am fost shi eu in asha situatsii... pur shi simplu treb sa incerci! chiar sh dak n-o sa-tsi primeasca nimik cu el macar o sa capetsi experientsa! te asigur k asta nu e in ultima oara shi o sa te afli de tare multe ori in asha situatsii...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Mier Dec 26, 2007 8:25 pm

DDD_20 a scris:mdea...
nu cred ca trebuie de generalizat lucrurile...
De ce sa facem distinctia intre baietzi si fete cand este vorba de sentimente... Totzi simtzim... Doar ca fetele sunt mai sensibile si mai mult isi exteriorizeaza sentimentele... De aceea si se face cocnluzia greshita ca fetele sufera mai mult... iata kum...

ai citit toate mesajele?
noi aici discutam cu totul contrariul! k baietsii suferam mai tare...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  DDD_20 Mier Dec 26, 2007 10:31 pm

Wasea a scris:

ai citit toate mesajele?
noi aici discutam cu totul contrariul! k baietsii suferam mai tare...


De fapt nu m-am limitat la ce se vorbeshte aici...Dar ce se crede in general... Sau cel putzin eu aceasta aud des de la fete si le vad cum sufera prea mult anume spunand pe nume sentimentelor pe care le au... Foarte rar sau poate chiar niciodata suferintza noastra ar putea sa schimbe ceva spre bine... Nu are rost, trebuie sa fim ratzionale.
Eu sunt o hipersensibila, dar acolo...in lumea mea... In fata altora trebuie sa zambesti mereu... Insheland aparentzele iti protejezi de fapt sufletul...
DDD_20
DDD_20
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Wasea Mier Dec 26, 2007 10:56 pm

DDD_20 a scris:De fapt nu m-am limitat la ce se vorbeshte aici...Dar ce se crede in general... Sau cel putzin eu aceasta aud des de la fete si le vad cum sufera prea mult anume spunand pe nume sentimentelor pe care le au... Foarte rar sau poate chiar niciodata suferintza noastra ar putea sa schimbe ceva spre bine... Nu are rost, trebuie sa fim ratzionale.
Eu sunt o hipersensibila, dar acolo...in lumea mea... In fata altora trebuie sa zambesti mereu... Insheland aparentzele iti protejezi de fapt sufletul...

Yeah! sunt totalmente deacord! Trebuie mereu sa fim puternici shi sa luptam, k dak ne dam batutsi ne pierdem shi tare greu ne reintoarcem la viatsa!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Kornelius Joi Dec 27, 2007 10:16 am

Shi baietii shi fetele sufera la fel!...
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  lencik_misterioasa Joi Dec 27, 2007 10:22 am

Kornelius a scris:Shi baietii shi fetele sufera la fel!...
respect for this answer.... bounce
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Cristina Vin Dec 28, 2007 12:27 am

[quote="lencik_misterioasa"][quote="Kornelius"]Shi baietii shi fetele sufera la fel!...

De cind exista lumea asta se cunosc doua sfere clar delimitate, fetel hipersensibile si baietii tari de fire.Daca e sa privesti lucrurile din perspective diferite atunci se contureaza doua imagini: ia inchipuiti-va un baiat care se plinge ca la parasit iubita,in primul rind isi pierde aura de persoana tare pe care te poti baza,daca ar plinge si fete si baieti va imaginati ce ar fi? Insa exista si a doua chestie pe care o stiu exact,ca de fapt sub armura de duri se ascund niste persoane sensibile in masura in care o concep ei singuri.si de fapt baietii sufera mai mult pentru ca ei se lupta singuri cu durerea din suflet caci daca o exteriorizeaza cum am spus mai sus se zice cu latura lor masculina,pe cind fetele au spus,au strigat,au plins,energia negativa a iesit si gata merg mai departe...
In fine ce vreau sa zic: respectul meu pentru baieti caci pe linga toate ei se incumeta sa creeze imaginea de oameni care nu sufera,si e o chestie admirabila, consider ca avem ceva de invatat din modalitatea lor de asi masca durerea, caci e bine cunoscut ca "Ceea ce nu ne omoara ne face mai puternici".
In plus consider ca o un baiat e taaaare sexy cind il vezi ca fiind dur dar sub carapace vezi un suflet apropiat de al tau, hot de tot! Smile
Cristina
Cristina
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 35
Location : Kishigton gone on the mission
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  ingeras Sam Dec 29, 2007 12:45 am

intro mare masura sunt deacord cu tine cristina, dar....... problema e ca daca baietiii isi vor tine toata suferinta in sine vor deveni insensibili sau vor exploda, eu kred mai ales ca baietii care sarmanii au suferit dea binelea, isi vor iesi din minti daka nu isi vor scoate la iveala sentimentele suferinde, deacord barbatul e barbat el trebuie sa se tina barbat dar problema e ca cite o data si eu as vrea sa intilnesc un baiat care spune ca sufera nu unul kare chiar de moare launtrik el va spune ca totul e ok, asta nu e normal..... Sad Arrow No Question
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty hmmm!

Mesaj  max.@ Mar Feb 05, 2008 5:46 pm

ggg eu personal nu pre sufar Razz nushtiu de ce? Laughing karacter putenik Twisted Evil maybe!insa dak nio placet fata si ma indrgostesk(...)fac multe pentru relatia asta,insa dak merita Wink Very Happy
si inka de ce nu sufer!amu ii virsta de prikalit....nui ceva serios(paliubomu nu te insori(kopkii ni4i pin kap sa nu va triaka Laughing ))
e foarte nice sa ai o persoana ce sa te sustina(aishi mult de explikat Razz Very Happy)

orikum treb sa ai vrio persoana iubita!ka dak no sa ai si o sa umbli dea .!. mult timp ap poti sa ajungi si sa nu te insori si sa nai famile Laughing shtiu asha persoane si au ajuns la virsta de 32 ani si inka diskotecile si fustitsele is in kap!Very Happy(asta legat de baietsi mai mult)
pi skrutsi tatsi sufera!da padugile mai tare isi arata asta...dekit baietsi!
insa non-respect asha baietsi(babe) mai bine zis...kare sa sara sub masina,sau de la balkon lol! mai ales la asha virsta!adik 14-20 nushtiu mai mari nam auzit adik si de 22 lol! Cool
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine sufera mai mult? Empty Re: Cine sufera mai mult?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum