Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ce-ar fi sa stergem tot...

5 participanți

In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  god_father Lun Iul 07, 2008 2:05 pm

ce-ar fi sa stergem toate subiectele de pe forum....ar insemna asta un nou inceput?
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  rococo Vin Iul 11, 2008 5:41 pm

Da buna idee, dar nu acum când toţi sunt în vacanţa ... căci ne va trebui mult timp ca să restabilim forum-ul !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Dima Sam Iul 12, 2008 12:03 am

god_father a scris:ce-ar fi sa stergem toate subiectele de pe forum....ar insemna asta un nou inceput?

Eu tot m-am gandit la asta si chiar merci de propunere! Cred ca pe 1 septembrie se poate de organizat! Very Happy
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty :(

Mesaj  ingeras Dum Iul 13, 2008 9:41 pm

sa stergem totul????????????
nustiu poate va fi ceva nou, dar precis temele iarasi vor reaparea aceeleasi, Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Păpuşea Dum Iul 13, 2008 10:15 pm

Un nou început ?!
Pentru?
A fost cumva vre-un război ce-a curmat vieţi şi acum e dificil a vă reaminti trecutul??
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  god_father Joi Iul 17, 2008 6:04 pm

Păpuşea a scris:Un nou început ?!
Pentru?
A fost cumva vre-un război ce-a curmat vieţi şi acum e dificil a vă reaminti trecutul??


nu cred sa stii, dar razboiul e un motiv pentru a progresa...si nu e problema in razboi, problema e in moarte..
P.S. imi place niku tau...ai face bine sa ne onorezi si cu poza...Smile
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Păpuşea Joi Iul 17, 2008 8:47 pm

god_father a scris:
Păpuşea a scris:Un nou început ?!
Pentru?
A fost cumva vre-un război ce-a curmat vieţi şi acum e dificil a vă reaminti trecutul??


nu cred sa stii, dar razboiul e un motiv pentru a progresa...si nu e problema in razboi, problema e in moarte..
P.S. imi place niku tau...ai face bine sa ne onorezi si cu poza...Smile

Explicabil...deci tu eşti convins că prin reînnoirea subiectelor,îşi vor arăta mai mulţi interesul.Nu te aştepta la minuni,cine are de scris-scrie,cine nu- a şi uitat de numele site-ului!

mulţumesc de partea cu nickname-ul,dar poză de ce să-mi pun dacă şi aşa am toată libertatea de a cita!
Şi-n plus,nici măcar tu nu ai poză,aşa că nu eşti persoana adecvată pentru a te pronunţa vizavi de asta Very Happy
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  god_father Joi Iul 17, 2008 11:31 pm

Păpuşea a scris:
god_father a scris:
Păpuşea a scris:Un nou început ?!
Pentru?
A fost cumva vre-un război ce-a curmat vieţi şi acum e dificil a vă reaminti trecutul??


nu cred sa stii, dar razboiul e un motiv pentru a progresa...si nu e problema in razboi, problema e in moarte..
P.S. imi place niku tau...ai face bine sa ne onorezi si cu poza...Smile

Explicabil...deci tu eşti convins că prin reînnoirea subiectelor,îşi vor arăta mai mulţi interesul.Nu te aştepta la minuni,cine are de scris-scrie,cine nu- a şi uitat de numele site-ului!

mulţumesc de partea cu nickname-ul,dar poză de ce să-mi pun dacă şi aşa am toată libertatea de a cita!
Şi-n plus,nici măcar tu nu ai poză,aşa că nu eşti persoana adecvată pentru a te pronunţa vizavi de asta Very Happy

ma suparat mesajul tau...nus de ce dar ma suparat..eu am poza...am o arma in mina si o palarie...recunosc un pic mam jucat in photoshop, in rest sunt eu...oare sa fie atit de greu sa gasesti o fata cuminte?
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Păpuşea Vin Iul 18, 2008 12:13 am

god_father a scris:
ma suparat mesajul tau...nus de ce dar ma suparat..eu am poza...am o arma in mina si o palarie...recunosc un pic mam jucat in photoshop, in rest sunt eu...oare sa fie atit de greu sa gasesti o fata cuminte?
Fete sunt de tot genul,alea cuminţi nu fac excepţie!
Nu are de ce să te supere mesajul meu,fii serios,e un text virtual scris de o persoană care nu are actual abilitatea de a-ţi influenţa starea! ok? Wink
De pretinzi că imaginea din avatarul tău e poza ta,eu nu spun că tigrul pe care l-am afişat sunt eu,doar mă caracterizează...poze personale nu pot să pun,nu-mi permite site-ul,nu ştiu exact de ce.
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  god_father Vin Iul 18, 2008 12:03 pm

Păpuşea a scris:
god_father a scris:
ma suparat mesajul tau...nus de ce dar ma suparat..eu am poza...am o arma in mina si o palarie...recunosc un pic mam jucat in photoshop, in rest sunt eu...oare sa fie atit de greu sa gasesti o fata cuminte?
Fete sunt de tot genul,alea cuminţi nu fac excepţie!
Nu are de ce să te supere mesajul meu,fii serios,e un text virtual scris de o persoană care nu are actual abilitatea de a-ţi influenţa starea! ok? Wink
De pretinzi că imaginea din avatarul tău e poza ta,eu nu spun că tigrul pe care l-am afişat sunt eu,doar mă caracterizează...poze personale nu pot să pun,nu-mi permite site-ul,nu ştiu exact de ce.


NU, fete de tot genul nus, fete sunt doar acele fiinte cuminti...celelalte fiinte nu sunt fete....cum sa nu ma supere mesajul tau, daca sunt cuvintele tale adresate persoanei mele...incerci sa diminuezi impactul implicind lumea virtuala?nuti sede bine...stii imi aduci aminte foarte mult de o fetitza...tigrisorul din avatar, felul de a scrie, papusea...din aceste considerente o sa incetez sati mai raspund...mult succes...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Păpuşea Sam Iul 19, 2008 1:03 am

god_father a scris:
NU, fete de tot genul nus, fete sunt doar acele fiinte cuminti...celelalte fiinte nu sunt fete....cum sa nu ma supere mesajul tau, daca sunt cuvintele tale adresate persoanei mele...incerci sa diminuezi impactul implicind lumea virtuala?nuti sede bine...stii imi aduci aminte foarte mult de o fetitza...tigrisorul din avatar, felul de a scrie, papusea...din aceste considerente o sa incetez sati mai raspund...mult succes...
Ok,dacă doar fetele cuminţi sunt fete,atunci peste 80 procente sunt cîrpe!!!Fii mai atent la ce afirmi pe acolo!Nu am de ce a mă contra cu tine,e dreptul tău de a gîndi cum îţi arde cheful!
Nu am spus că lumea virtuală nu-şi are impactul,ci doar că nu ar trebui un simplu text al unei necunoscute să atingă în limita în care o face cu tine!
În avatar nu e un ''tigrişor'',e Un Tigru Rolling Eyes !
Că cică îţi amintesc de o ''fetiţă'',haha,n-are cum,singur ai afirmat că fetele rele sunt altceva decît fete!Aşa că eu nu intru în categoria celor bune,prin urmare nu am cum să-ţi amintesc de vre-o una!

Ce prejudecăţi mai ai,LOL!

SUCCESE şi ţie!
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

ce-ar fi sa stergem tot... Empty Re: ce-ar fi sa stergem tot...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum