Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Credeti in extraterestri?????????????

+3
Livika
rococo
ingeras
7 participanți

In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  ingeras Mar Sept 30, 2008 9:12 pm

Chiar azi am privit la tv ca acesti ,, straini ,, de pe alte planete exista si ca exista chiar mai multe planete unde acestea ar lokui, si inca noi suntem intrun oarecare fel urmasii lor si suntem ca niste experimente si ei acum revin pe pamins sa vada rezultatele, si au mai aratat persoane care cica au intrat in contact ku extraterestri si ii descriau ........... pe scurt ......... bla bla bla.
Dar voi ce credeti? Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  rococo Vin Oct 03, 2008 7:22 pm

nOOOO WAAAY !! Nu exista asha ceva !!! Nu e nicio dovada ! Daca nu e nicio o davda n-are rost sa crezi in vorbele oamenilor !! Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  Livika Vin Oct 03, 2008 10:26 pm

rococo a scris:nOOOO WAAAY !! Nu exista asha ceva !!! Nu e nicio dovada ! Daca nu e nicio o davda n-are rost sa crezi in vorbele oamenilor !! Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No

de acord,pina acum dovezi elocvente nu sunt,doar marturisiri,poze ( photoshop ) shi alte opinii. Eu la fel nu cred ka aceshti "straini" exista.
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  Platina Sam Oct 04, 2008 2:42 am

rococo a scris: Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No
tare!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  god_father Dum Oct 05, 2008 10:28 pm

ingeras a scris:Chiar azi am privit la tv ca acesti ,, straini ,, de pe alte planete exista si ca exista chiar mai multe planete unde acestea ar lokui, si inca noi suntem intrun oarecare fel urmasii lor si suntem ca niste experimente si ei acum revin pe pamins sa vada rezultatele, si au mai aratat persoane care cica au intrat in contact ku extraterestri si ii descriau ........... pe scurt ......... bla bla bla.
Dar voi ce credeti? Laughing

eu si ceai am baut cu ei.... Laughing Laughing
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  rococo Dum Oct 05, 2008 10:32 pm

god_father a scris:
ingeras a scris:Chiar azi am privit la tv ca acesti ,, straini ,, de pe alte planete exista si ca exista chiar mai multe planete unde acestea ar lokui, si inca noi suntem intrun oarecare fel urmasii lor si suntem ca niste experimente si ei acum revin pe pamins sa vada rezultatele, si au mai aratat persoane care cica au intrat in contact ku extraterestri si ii descriau ........... pe scurt ......... bla bla bla.
Dar voi ce credeti? Laughing

eu si ceai am baut cu ei.... Laughing Laughing


Pfffffffffffffffffffff hahaha!!!
Ei m-au violat deja !!!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty extraterestri

Mesaj  god_father Dum Oct 05, 2008 10:42 pm

Hmm..va intrebati daca sunt...sigur ca sunt eu chair iam vast intro zi, umblau si furau toate roscatele, asa ca degraba o sa fim in criza de fete roscate care sunt extrem de frumoase Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  rococo Dum Oct 05, 2008 10:43 pm

Daaa dupa cum am mai spus anterior, asta e explicatia oamenilor de stiinta !!! Extraterestrii le fura !!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  god_father Dum Oct 05, 2008 10:46 pm

rococo a scris:Daaa dupa cum am mai spus anterior, asta e explicatia oamenilor de stiinta !!! Extraterestrii le fura !!

probabil cauza e in analfabetismul de care dau dovada...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  Platina Joi Noi 20, 2008 10:37 pm

god_father a scris:
rococo a scris:Daaa dupa cum am mai spus anterior, asta e explicatia oamenilor de stiinta !!! Extraterestrii le fura !!

probabil cauza e in analfabetismul de care dau dovada...
roşcatele,oamenii de ştiinţă sau extratereştrii? Laughing

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  god_father Vin Noi 21, 2008 9:44 pm

Platina a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:Daaa dupa cum am mai spus anterior, asta e explicatia oamenilor de stiinta !!! Extraterestrii le fura !!

probabil cauza e in analfabetismul de care dau dovada...
roşcatele,oamenii de ştiinţă sau extratereştrii? Laughing

Very Happy ai umor
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  adriancik92 Dum Noi 23, 2008 12:25 pm

da eu totusi cred k asa ceva exista.. scratch
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  Petruccio Dum Noi 23, 2008 2:01 pm

rococo a scris:nOOOO WAAAY !! Nu exista asha ceva !!! Nu e nicio dovada ! Daca nu e nicio o davda n-are rost sa crezi in vorbele oamenilor !! Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No
In lumea asta, totul e posibil, asa cred eu.
Acum asa o intrebare: dovedeste-mi ca Dumnezeu exista.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  rococo Dum Noi 23, 2008 5:04 pm

Petruccio a scris:
rococo a scris:nOOOO WAAAY !! Nu exista asha ceva !!! Nu e nicio dovada ! Daca nu e nicio o davda n-are rost sa crezi in vorbele oamenilor !! Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No
In lumea asta, totul e posibil, asa cred eu.
Acum asa o intrebare: dovedeste-mi ca Dumnezeu exista.

Normal ca eu nu pot sa iti dovedesc ca Dumnezeu exista, dar credinta e altceva, oamenii s-au obisnuit sa creada in Dumnezeu, majoritatea nici un isi pun intrebarea sub aspect stiintific, dar eu mi-o pun !! Sa stii ca eu , ca si tine, pun la indoiala existenta lui Dumnezeu ! Dar va rog sa n-o luati dragi forumisti in nume rau acest lucru! Fiecare are dreptul sa creada ce vrea !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  adriancik92 Dum Noi 23, 2008 5:32 pm

rococo a scris:
Petruccio a scris:
rococo a scris:nOOOO WAAAY !! Nu exista asha ceva !!! Nu e nicio dovada ! Daca nu e nicio o davda n-are rost sa crezi in vorbele oamenilor !! Si eu am visat ca am zburat deasupra Parisului fara avion No
In lumea asta, totul e posibil, asa cred eu.
Acum asa o intrebare: dovedeste-mi ca Dumnezeu exista.

Normal ca eu nu pot sa iti dovedesc ca Dumnezeu exista, dar credinta e altceva, oamenii s-au obisnuit sa creada in Dumnezeu, majoritatea nici un isi pun intrebarea sub aspect stiintific, dar eu mi-o pun !! Sa stii ca eu , ca si tine, pun la indoiala existenta lui Dumnezeu ! Dar va rog sa n-o luati dragi forumisti in nume rau acest lucru! Fiecare are dreptul sa creada ce vrea !

normal.. fiecare are dreptul la opinie..
PS: dar u filmul Zeitgeist l-ai privit?poate acolo o sa gaseshti ceva interesant Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  rococo Dum Noi 23, 2008 10:58 pm

adriancik92 a scris:
PS: dar u filmul Zeitgeist l-ai privit?poate acolo o sa gaseshti ceva interesant Wink

Nu nu l-am privit, am avut lucruri mult mai interesante de facut !! Dar daca asha de mult se discuta despre el, o sa-l privesc! Sa vad, ce prezinta....
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  adriancik92 Dum Noi 23, 2008 11:00 pm

rococo a scris:
adriancik92 a scris:
PS: dar u filmul Zeitgeist l-ai privit?poate acolo o sa gaseshti ceva interesant Wink

Nu nu l-am privit, am avut lucruri mult mai interesante de facut !! Dar daca asha de mult se discuta despre el, o sa-l privesc! Sa vad, ce prezinta....

cum doresti Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Credeti in extraterestri????????????? Empty Re: Credeti in extraterestri?????????????

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum