Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Horoscop

+3
rococo
Petruccio
adriancik92
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Horoscop Empty Horoscop

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 24, 2008 6:33 pm

credeti in predictiile astrale?credeti k astrele ne influenteaza viata?

PS: notati ce zodie sunteti atat dupa calendarul chinezesc cat si dupa cel european Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Petruccio Lun Noi 24, 2008 6:43 pm

Consider ca e un fel de autoinfluentare.
Dupa zodie sunt peste. Smile
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 24, 2008 7:02 pm

Petruccio a scris:Consider ca e un fel de autoinfluentare.
Dupa zodie sunt peste. Smile

ok dar dupa zodiacul chinezesc?

de ce anume autoinfluentare?
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  rococo Lun Noi 24, 2008 8:50 pm

Eu consider ca horoscopul asta n-are nicio noima..., mai ales pt noi studentii...repet viitorul ni-l facem singuri !!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Platina Mar Noi 25, 2008 12:09 am

Petruccio a scris:Consider ca e un fel de autoinfluentare.
Dupa zodie sunt peste. Smile
da,da...autosugestie mai exact Smile

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Mar Noi 25, 2008 2:31 pm

maybe maybe.. scratch
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  ingeras Mar Noi 25, 2008 9:48 pm

sunt fecioara Very Happy Laughing
daca serios cred in horoscop cind prevesteste ceva de bine , in rest numa intereseaza Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  rococo Mier Noi 26, 2008 12:45 am

ingeras a scris:sunt fecioara Very Happy Laughing
daca serios cred in horoscop cind prevesteste ceva de bine , in rest numa intereseaza Laughing

de altceva nici nu prea se zice... asha ca n-are rost !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Petruccio Mier Noi 26, 2008 4:25 pm

adriancik92 a scris:
Petruccio a scris:Consider ca e un fel de autoinfluentare.
Dupa zodie sunt peste. Smile

ok dar dupa zodiacul chinezesc?

de ce anume autoinfluentare?
Idee nu am ce sunt dupa zodiacul chinezesc. El dupa ce criterii se aplica?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Mier Noi 26, 2008 4:32 pm

Petruccio a scris:
adriancik92 a scris:
Petruccio a scris:Consider ca e un fel de autoinfluentare.
Dupa zodie sunt peste. Smile

ok dar dupa zodiacul chinezesc?

de ce anume autoinfluentare?
Idee nu am ce sunt dupa zodiacul chinezesc. El dupa ce criterii se aplica?

in ce an te-ai nascut?
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Petruccio Vin Noi 28, 2008 3:12 pm

1990. Smile
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Vin Noi 28, 2008 5:08 pm

Petruccio a scris:1990. Smile


conform zodiacului chinezesc esti nascut in anul calului Smile
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Petruccio Vin Noi 28, 2008 9:52 pm

Laughing De asta am stiut. Am crezut ca e altceva. Smile
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 29, 2008 12:04 am

Petruccio a scris:Laughing De asta am stiut. Am crezut ca e altceva. Smile

pai de fapt mai este si zodiacul floral..arboricol..si inca vreo 2 despre care o sa scriu mai tarziu Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Lika_Lika Vin Dec 19, 2008 11:48 pm

eu sunt scorpion si dupa cel chinezesc sarpe......venin curat!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ce tine de horoscopul meu ma caracterizeaza 100%..............poate e coincidenta dar oricum.......consider ca nu exista coincidente, totul se intimpla cu un scop
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  god_father Mar Dec 23, 2008 11:16 pm

cind e de bine e totul corect...kind e de rau --nui adevarat Very Happy Very Happy Very Happy
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Mier Dec 24, 2008 3:57 pm

god_father a scris:cind e de bine e totul corect...kind e de rau --nui adevarat Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy makar bien k e de bine.. Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  rococo Joi Ian 01, 2009 7:12 pm

Cam ce cred eu despre horoscop!!!
Articol ft sugestiv:
http://www.creierars.com/page/5/
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  ingeras Joi Ian 01, 2009 10:18 pm

rococo a scris:Cam ce cred eu despre horoscop!!!
Articol ft sugestiv:
http://www.creierars.com/page/5/

ei nu trebu sa fii asa de dur, recunosc mai trec si eu kite o data ku privirea prin horoscop dar doar petru a vedea daca e totul bine sau mai bine spus pentru a ma incredinta ca miine o sa fie super bine, si de obicei e bine asta imi da putere si incredere .
asa ca,,,,,,,,,, Rolling Eyes
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Platina Vin Ian 02, 2009 11:58 pm

ingeras a scris:
rococo a scris:Cam ce cred eu despre horoscop!!!
Articol ft sugestiv:
http://www.creierars.com/page/5/

ei nu trebu sa fii asa de dur, recunosc mai trec si eu kite o data ku privirea prin horoscop dar doar petru a vedea daca e totul bine sau mai bine spus pentru a ma incredinta ca miine o sa fie super bine, si de obicei e bine asta imi da putere si incredere .
asa ca,,,,,,,,,, Rolling Eyes
De îţi oferă încredere un articol de horoscop----nu e de bine...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  rococo Sam Ian 03, 2009 1:20 am

Platina a scris:De îţi oferă încredere un articol de horoscop----nu e de bine...

De acooooooooord ! Eu n-am nevoie de horoscop ca sa fiu optimist ... peace!
Cel care a scris a gandit foarte rational !! Daca gandesti rational ! Anume asha ti se va parea horoscopul !
ps-faza cu testiculele e BESTIALA Smile)))))))))))))))
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Petruccio Sam Ian 03, 2009 1:50 pm

ingeras a scris:
rococo a scris:Cam ce cred eu despre horoscop!!!
Articol ft sugestiv:
http://www.creierars.com/page/5/

ei nu trebu sa fii asa de dur, recunosc mai trec si eu kite o data ku privirea prin horoscop dar doar petru a vedea daca e totul bine sau mai bine spus pentru a ma incredinta ca miine o sa fie super bine, si de obicei e bine asta imi da putere si incredere .
asa ca,,,,,,,,,, Rolling Eyes
Corect! Oamenii cred in ceea ce vor ei sa creada, pentru a le da putere. Indiferent daca e realitate sau imaginatie chestia in care ei cred.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 03, 2009 8:00 pm

HOROSCOP GENERAL 2009

Berbec
2009 este un an bun in ceea ce priveste sfera profesionala si implicit cea financiara. Este adevarat ca nu va fi un an usor, din contra va fi unul foarte aglomerat, veti munci mult pentru a duce la indeplinire ce v-ati propus, dar din Septembrei 2009 eforturile va sunt rasplatite.
Fii fara grija, criza financiara nu te va afecta foarte tare.
Veti da dovada de creativitate si de putere de concentrare, motiv pentru care veti avansa, este posibil sa vi se acorde un post de conducere pe parcursul acestui an.
Este o perioada a incercarilor, deci va fi destul de stresant si va trebui sa adoptati un mod de viata sanatos, sa faceti miscare pentru a putea face fata. Aveti grija la capitolul sanatate.

Taur
Comparativ cu anul 2008, anul care urmeaza este promitator pentu Taur. Nativul va detine controlul asupra situatiei sale si va profita din plin de oportunitatile care se ivesc.
Vestile bune vin in mod special din sfera profesionala. Acei Tauri care vor sa avanseze in cariera sau cei care sunt in cautarea unui loc de munca vor trebui sa fie atenti, sa se intereseze si sa actioneze imediat ce apare o oportunitate.
Mare atentie la capitolul financiar, anul acesta va trebui sa fiti mai chibzuiti in ceea ce priveste cheltuielile, nu aruncati banii pe nimicuri.
Daca nu esti atent la cheltuieli, criza financiara iti va da batai de cap serioase.
Atat viata de familie cat si cea sociala va aduce satisfactii.

Gemeni
In prim plan in 2009 vine viata personala si relatiile cu cei din jur, cu familia. Pentru acei nativi care sunt singuri, anul care urmeaza este promitator. Dragostea va da tarcoale, este anul in care, daca nu v-ati intalnit jumatate, ea va iese in cale pe nepusa masa. Nu o sa stiti ce v-a lovit. Cei care au o relatie de lunga durata ar putea ajunge in fata altarului.
In plan profesional este un an plin de satisfactii, veti avansa, veti invata, este un an al progreselor.
La capitolul sanatate nu sunt motive de ingrijorare.
Risipitor cum esti vei avea cateva probleme in plan financiar, deci criza te va afecta si pe tine.

Rac
In anul urmator puneti cariera pe primul loc. Va trebui sa depuneti eforturi pentru a avansa, pentru ca nu va vine nimic "de-a gata". Atentie sporita, sa vedeti ce oportunitati se ivesc, sa va imbogatiti cunostintele, sa va pefectionati din punct de vedere profesional.
Este posibil ca in 2009 sa parasiti actualul loc de munca si sa cautati un alt job. Lunile martie, iunie, octombrie si noiembrie sunt cele mai favorabile unor astfel de schimbari.
Trebuie sa va abtineti de la cheltuieli nejustificate, rezistati tentatiei de a face cumparaturi sub impulsul momentului, doar stiti criza financiara ne bate la usa.
Viata sociala este destul de agitata iar viata de familie este armonioasa, nu exita probleme la acest aici.

Leu
Anul 2009 va fi unul dinamic. Acum de mare importanta, pentru voi, este relatia cu cei din jur si viata de famile.
Daca sunteti singuri este foarte probabil sa intalniti pe cineva care va juca un rol important in viata voastra. Cei implicati intr-o relatie de lunga durata pot intemeia o famile acum.
In plan profesional va fi un an destul de incarcat. Grupul cu care lucrati se va extinde, in lunile mai si iulie apar noi membri sau asociati.
In luna Septembrie sfera financiara va ridica cateva probleme, se aduna datoriile, mai ales acum pe fond de criza, dar o scoateti voi la capat.

Fecioara
Anul urmator va aduce perspective mai bune comparativ cu 2008. Totusi sursa ingrijorarilor in anul ce urmeaza ramane partea financiara, vei traversa o perioada de criza, asta pana in luna Aprilie.
Creativitatea de care dati dovada va va asigura progresul in cariera. In perioada Mai-Iunie apar noi oportunitati in sfera profesionala, sansa unei colaborari sau de ce nu perspectiva unui nou loc de munca.
Este foarte posibil ca in familia voastra sa apara un nou membru, ma refer la un copil.
Luna Septembrie aduce unele neintelegeri in viata de cuplu si va trebui sa dati dovada de intelegere si maturitate.

Balanta
Anul 2009 aduce vesti bune pentru Balanta, cu toate ca va fi un an destul de solicitant. Veti traversa perioade mai tensionate si veti intampina unela probleme, este adevarat, dar exista si motive de bucurie. 2009 este un an de munca pentru viitor.
Va trebui sa fiti mai atenti si veti avea parte de progrese, avand in vedere numarul mare de ocazii de a va perfectiona in plan profesional.
In general, Balanta va avea ocazia sa avanseze in plan profesional pe parcursul acestui an, fie la actualul loc de munca fie la un altul.
Nu vei intampina probleme serioase la capitolul finante, nu vei fi afectat foarte tare de criza financiara.
O viata sociata destul de spectaculoasa, va veti mari cercul de cunostinte.

Scorpion
Pentru Scorpion, anul 2009 este anul carierei si dezvoltarii profesionale. Veti avea ocazia sa avansati si sa va faceti cunoscuta valoarea. O data cu cresterea in grad vin insa si o serie de probleme.
Evitati conflictele cu superiorii in perioada Ianuarie-May 2009.
Cu toate ca nu veti intampina probleme foarte mari in sfera financiara ar fi bine sa mai si economisiti si sa fiti putin mai atenti la cheltuieli ca este criza financiara.
Anul acesta este propice pentru achizitionarea unei locuinte, este recomandata perioada Mai-Iunie.

Sagetator
Anul 2009 va fi un an bun din punct de vedere financiar dar si din punct de vedere al vietii de familie. Veti simti o imbunatatire semnificativa la aceste capitole. Este un an norocos iar voi veti fi mai optimisti.
In plan finaciar veti inregistra cresteti imbucuratoare, ceea ce inseamna ca nu vei fi lovit de criza financiara. La locul de munca veti intampina unele probleme, veti pierde putin din autoritate in perioada Mai-Iunie 2009. Orice schimbare majora in cariera ar trebui evitata in acest interval.
Dupa Septembrie 2009 lucrurile incep sa se repare si inregistrati o crestere datorita eforturilor depuse de voi. Veti fi hotarat si veti actiona la timp si in acest fel va veti atinge scopul.

Capricorn
Cu toate ca anul 2009 va fi mult mai usor decat 2008, problemele din anul precedent persista si acum.
Incurcaturile de la locul de munca dar si cele din sfera financiara va dau batai de cap pana in luna Mai 2009.
In perioada Mai-Iunie depasiti situatia de criza si va redresati din punct de vedere financiar iar la job se ivesc oportunitati de avansare.
Totusi cea mai buna perioada a anului 2009 se inregistreaza dupa luna Septembrie, acum iese soarele si pe strada voastra.
Aceasta luna marcheaza inceputul unei perioade destul de bune pentru nativul din Capricorn, care va tine aproximativ 7 ani. Ar trebui sa profitati de ea!

Varsator

2009 este un an interesant pentru voi. Posibile schimbari la locul de munca, schimbarea locuintei, sau de ce nu, al partenerului de viata.
Va veti bucura de suportul colegilor de echipa si veti inregistra progrese in sfera profesionala.
Cei care nu sunt casatoriti ar putea face acest pas pana in Mai 2009.
Cheltuielile dar si responsabilitatile vor creste pe parcursul anului urmator, deci criza financiara nu va trece neobservata pe langa voi.
Se ivesc cateva cheltuieli neprevazute si veti simti o stare de disconfort.
Viata de cuplu va cunoaste imbunatatiri, veti avea parte de armonie si intelegere.
Dupa Septembrie veti trece printr-o perioada destul de solicitanta la locul de munca si stresul isi va spune cuvantul, deci atentie la sanatate.

Pesti

Anul 2009 va fi un an bun si bogat in evenimente. Treceti printr-o perioada favorabila voua, care va va permite sa te va afirmati la locul de munca, sa progresezi, va veti bucura de cresterea resurselor financiare dar si de o viata de famile armonioasa.
Cele mai bune perioade le veti intalni in Ianuarie-Aprilie 2009 si intre August-Septembrie 2009.
In acesta an viata profesionala va inregistra imbunatatiri.
Nu va faceti griji, criza financiara nu te va afecta foarte tare.
Veti avea numeroase ocazii sa socializati si sa va largiti grupul de prieteni.
S-ar putea sa intampinati unele probleme financiare dupa luna Septembrie, iar dupa luna Noiembrie veti avea discutii in contradictoriu cu superiorii.
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  rococo Sam Ian 03, 2009 8:04 pm

adriancik92 a scris:Capricorn
Cu toate ca anul 2009 va fi mult mai usor decat 2008, problemele din anul precedent persista si acum.
Incurcaturile de la locul de munca dar si cele din sfera financiara va dau batai de cap pana in luna Mai 2009.
In perioada Mai-Iunie depasiti situatia de criza si va redresati din punct de vedere financiar iar la job se ivesc oportunitati de avansare.
Totusi cea mai buna perioada a anului 2009 se inregistreaza dupa luna Septembrie, acum iese soarele si pe strada voastra.
Aceasta luna marcheaza inceputul unei perioade destul de bune pentru nativul din Capricorn, care va tine aproximativ 7 ani. Ar trebui sa profitati de ea!.

Mmmm, Naaaa, APA CHIOARA !!! Ia sa vedem, ceea ce cred eu ca se va intampla in septembrie va fi ca voi fin in Anglia !! Daca e asha voi crede horoscopul ! Daca nu... *FCUK* OFF, revin la articolul de mai sus !

Toootusi astia care fac horoscopul tind sa aduca o raza de optimism in sufletele oamenilor ! Si asta e bine...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 03, 2009 9:22 pm

rococo a scris:
Mmmm, Naaaa, APA CHIOARA !!! Ia sa vedem, ceea ce cred eu ca se va intampla in septembrie va fi ca voi fin in Anglia !! Daca e asha voi crede horoscopul ! Daca nu... *FCUK* OFF, revin la articolul de mai sus !

Toootusi astia care fac horoscopul tind sa aduca o raza de optimism in sufletele oamenilor ! Si asta e bine...

mmm..sa speram k totul o sa fie bine pentru tine. nu anume pentru k sa crezi in horoscop ci pentru viitorul tau Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Horoscop Empty Re: Horoscop

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum