Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caracterizarea femeii !

+5
amore
Shmitt
Petruccio
adriancik92
rococo
9 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  god_father Mier Dec 31, 2008 2:35 pm

Platina a scris:
god_father a scris:
Platina a scris:
Petruccio a scris:Există în lumea asta măcar un lucru ideal?
Pisicul meu....bine,nu e lucru Very Happy

pisiku tau e gras asa k chiar sa fost lucru nu era sa fie ideal Very Happy Very Happy
l-ai văzut tu? m-ai şocat cu ''obiecţia'' ta... Şi adică cum,apreciezi un animal după standartele umane? mda,logica ţi-a lipsit aici,fără supărare...

da lam vast...chiar tu mi lai aratat..te lasa memoria Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy si ce dakai animal? nu paote fi gras???de unde ai mai luato si pe asta?
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  god_father Mier Dec 31, 2008 2:36 pm

rococo a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:apropo ia uitati-va mai jos in imagine in dreapta cu vaca aia, citit comentariul!! Am pufnit in ris Smile)))))))))))!
tot cu cracterizarea femeii!
frumos si adevarat Very Happy Very Happy
HAaaaHA, eee bine hai sa nu ne referim chiar la toate!! DAr pana la urma comparatia e beton !! Ft haioasa!!

aici nu pot sa nu fiu daekord ku tine...mai sunt femei care cind vii beat akasa -- tak...uite aestea is femei de aur Very Happy Very Happy
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Mier Dec 31, 2008 2:51 pm

god_father a scris:
rococo a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:apropo ia uitati-va mai jos in imagine in dreapta cu vaca aia, citit comentariul!! Am pufnit in ris Smile)))))))))))!
tot cu cracterizarea femeii!
frumos si adevarat Very Happy Very Happy
HAaaaHA, eee bine hai sa nu ne referim chiar la toate!! DAr pana la urma comparatia e beton !! Ft haioasa!!

aici nu pot sa nu fiu daekord ku tine...mai sunt femei care cind vii beat akasa -- tak...uite aestea is femei de aur Very Happy Very Happy

cred k orice barbat si-ar dori asa femeie..

dar si orice femeie isi doreste un barbat care sa nu vina beat acasa..Razz
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  god_father Mier Dec 31, 2008 3:07 pm

adriancik92 a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:apropo ia uitati-va mai jos in imagine in dreapta cu vaca aia, citit comentariul!! Am pufnit in ris Smile)))))))))))!
tot cu cracterizarea femeii!
frumos si adevarat Very Happy Very Happy
HAaaaHA, eee bine hai sa nu ne referim chiar la toate!! DAr pana la urma comparatia e beton !! Ft haioasa!!

aici nu pot sa nu fiu daekord ku tine...mai sunt femei care cind vii beat akasa -- tak...uite aestea is femei de aur Very Happy Very Happy

cred k orice barbat si-ar dori asa femeie..

dar si orice femeie isi doreste un barbat care sa nu vina beat acasa..Razz

ei din kind in kind tot trebu..kapoi na sa aiba de ce sa te certe Very Happy Very Happy Very Happy
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Mier Dec 31, 2008 3:27 pm

god_father a scris:
adriancik92 a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:
god_father a scris:
rococo a scris:apropo ia uitati-va mai jos in imagine in dreapta cu vaca aia, citit comentariul!! Am pufnit in ris Smile)))))))))))!
tot cu cracterizarea femeii!
frumos si adevarat Very Happy Very Happy
HAaaaHA, eee bine hai sa nu ne referim chiar la toate!! DAr pana la urma comparatia e beton !! Ft haioasa!!

aici nu pot sa nu fiu daekord ku tine...mai sunt femei care cind vii beat akasa -- tak...uite aestea is femei de aur Very Happy Very Happy

cred k orice barbat si-ar dori asa femeie..

dar si orice femeie isi doreste un barbat care sa nu vina beat acasa..Razz

ei din kind in kind tot trebu..kapoi na sa aiba de ce sa te certe Very Happy Very Happy Very Happy

e adevarat k orice relatie trebuie sa aiba din cand in cand sare si piper..dar anyway.. asta nu inseamna k trebuie sa vii bat acasa Razz
certurile pot fi si de fatada Razz mai mult caci apoi orikum impakarile sunt cele mai dulci..
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty raspuns

Mesaj  ingeras Joi Ian 01, 2009 2:05 am

nu poti caracteriza ,, obiectul,, femeia spunind ca aceste caracteristici le au toate, nusitu daca pe parcursul deja a multor ani ca chiar as putea sa va mentionez si pe voi baietii de pe forum aveti intre 16-21,22 ani nu ati observat ca absolut toate fetele sunt diferite, si sau facut acele caracteristici, sorry ca poate nu ma exprim corect, no ofence, dar barbatul invidiaza femeia, luind in consideratie ca acesta nu poate face aproape jumate din ce paote femeia, sorry dar chiar de ,, comduceti lumea,, in spatele vostru mereu este o femeie care va mai sfatuie si fara de care nu ati mai fii aceea BARBATI,

p.s. no ofence, e doar parerea mea Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Vin Ian 02, 2009 4:32 pm

ingeras a scris:nu poti caracteriza ,, obiectul,, femeia spunind ca aceste caracteristici le au toate, nusitu daca pe parcursul deja a multor ani ca chiar as putea sa va mentionez si pe voi baietii de pe forum aveti intre 16-21,22 ani nu ati observat ca absolut toate fetele sunt diferite, si sau facut acele caracteristici, sorry ca poate nu ma exprim corect, no ofence, dar barbatul invidiaza femeia, luind in consideratie ca acesta nu poate face aproape jumate din ce paote femeia, sorry dar chiar de ,, comduceti lumea,, in spatele vostru mereu este o femeie care va mai sfatuie si fara de care nu ati mai fii aceea BARBATI,

p.s. no ofence, e doar parerea mea Very Happy

bravo Lenutza.. cheers
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Vin Ian 02, 2009 11:13 pm

god_father a scris:
da lam vast...chiar tu mi lai aratat..te lasa memoria Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy si ce dakai animal? nu paote fi gras???de unde ai mai luato si pe asta?
Dacă eşti tipul de persoană care într-o replică nu vede esenţialul,dar se apucă să accentueze partea ilogică,atunci...nu mai comentez.
Să-ţi fac jocul: ai văzut şi tu boticul lui într-o poză în nu'ş ce an ,acu motanul e bine merci şi nu e deloc gras Smile
YOO-HOOO,acum pisicul meu e ideal şi după criteriile tîmpite a unui individ ce consideră că animalele trebuie să fie anorexice...
Very Happy Very Happy Very Happy

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Vin Ian 02, 2009 11:22 pm

ingeras a scris:nu poti caracteriza ,, obiectul,, femeia spunind ca aceste caracteristici le au toate, nusitu daca pe parcursul deja a multor ani ca chiar as putea sa va mentionez si pe voi baietii de pe forum aveti intre 16-21,22 ani nu ati observat ca absolut toate fetele sunt diferite, si sau facut acele caracteristici, sorry ca poate nu ma exprim corect, no ofence, dar barbatul invidiaza femeia, luind in consideratie ca acesta nu poate face aproape jumate din ce paote femeia, sorry dar chiar de ,, comduceti lumea,, in spatele vostru mereu este o femeie care va mai sfatuie si fara de care nu ati mai fii aceea BARBATI,

p.s. no ofence, e doar parerea mea Very Happy
1: da,toate fiinţele de pe planetă sunt diferite cel puţin după ADN
2: toate femeile au suficiente caracteristici comune pentru ar putea fi puse într-o categorie
3: bărbaţii nu invidiază femeile
4: bărbaţii conduc lumea ,iar în spatele lor de cele mai multe ori sunt femei cu 20 de ani mai tinere bune doar pentru a le satisface necesităţile
5:şi cel mai important,''caracteristica'' de mai sus e o caterincă,ceva la mişto,nu trebuia s-o iei la serios şi să mai aduci argumente contrarii,eronate de altfel...

acum îţi zic ţie ''no ofence'',doar că ai fost mult,dar mult prea subiectivă şi oarecum infantilă ...


Smile

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  rococo Sam Ian 03, 2009 1:12 am

Mda Platina, n-ai facut vreo scoala de filosofie ?? Ft bine gandesti, sunt de total acord cu tine in punctele 1,2,3, desi trebuiau aduse si unele argumente, cred... dar punctul 4, desi pare paradoxal, nu pot sa-i dau dreptate in totalitate, sa nu uitam de sotiile grijulii, adica doamnele presedintilor, ministrilor, bancherilor, sau fotbalistilor, de ce nu?? Apropo jumatate din fotbalisti isi aleg echipa in dependenta de ce vrea sotia, sau de sfaturile sale, v-o spun pt ca urmaresc stirile din fotbal !!! Despre presedinti , o putem mentiona pe sotia lui Ronald Reagan, Nancy, care a avut un rol crucial in diplomatia america a anilor '80... Lora Bush, care mai calma putin spiritele dupa gafele sotului sau, care a devenit presedinte HIHI Very Happy! Sa vedem ce va fi cu Michelle Obama...director de spital! Eu pun pariu ca va fi cea mai influenta prima doamna din istoria SUA !!

desigur sunt exceptii, totusi punctul 4 trebuie revizuit Very Happy !
despre punctul 5... fetele au vrut doar sa apere onoarea fetelor... Very Happy
FARA SUPARARE , dar sunt mai optimiste ca tine Platina ! Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Sam Ian 03, 2009 1:38 am

rococo a scris:Mda Platina, n-ai facut vreo scoala de filosofie ?? Ft bine gandesti, sunt de total acord cu tine in punctele 1,2,3, desi trebuiau aduse si unele argumente, cred... dar punctul 4, desi pare paradoxal, nu pot sa-i dau dreptate in totalitate, sa nu uitam de sotiile grijulii, adica doamnele presedintilor, ministrilor, bancherilor, sau fotbalistilor, de ce nu?? Apropo jumatate din fotbalisti isi aleg echipa in dependenta de ce vrea sotia, sau de sfaturile sale, v-o spun pt ca urmaresc stirile din fotbal !!! Despre presedinti , o putem mentiona pe sotia lui Ronald Reagan, Nancy, care a avut un rol crucial in diplomatia america a anilor '80... Lora Bush, care mai calma putin spiritele dupa gafele sotului sau, care a devenit presedinte HIHI Very Happy! Sa vedem ce va fi cu Michelle Obama...director de spital! Eu pun pariu ca va fi cea mai influenta prima doamna din istoria SUA !!

desigur sunt exceptii, totusi punctul 4 trebuie revizuit Very Happy !
despre punctul 5... fetele au vrut doar sa apere onoarea fetelor... Very Happy
FARA SUPARARE , dar sunt mai optimiste ca tine Platina ! Very Happy
Eu vorbeam de majoritate,nu de excepţii,asta vis-a-vis de femeile din spatele bărbaţilor...Şi adică cum?dacă bărbatul a făcut ceva relevant,asta e datorită soţiei?da,ea are grijă de el,dar nu înseamnă că-i bagă inteligenţa prin urechi...
Ce are optimismul cu toată treaba asta? Hai mă Rococo să nu mă enervez şi pe tine Very Happy

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Sam Ian 03, 2009 1:41 am

P.S....am uitat să mă expun pe baza soţiilor de preşedinţi...asta e datoria lor de a face ceva ,cum ţine şi de datoria preşedintelui să aibe o familie sănătoasă,că de nu încrederea populaţiei va scădea.Aici e vorba de politică,nu de cît de bună sau rea e femeia din spatele nu ştiu cui.

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 03, 2009 7:45 pm

no comment Evil or Very Mad
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  rococo Sam Ian 03, 2009 7:58 pm

Au fost si sotii rele de oameni importanti ...
Apropo de optimism... eu am avut in vedere ca Adriancik si ingeras mai cred in onoarea lor de FETE, mai cred* ca exista si fete inteligente, sigure pe sine, ambitioase (*nu va temeti nu pun la indoiala asta), in vreme ce tu.. nu prea amintesti la aceasta categorie de fete... nu te mai sfiesti sa le pui si pe ele in calcul ...SE PARE ca lipseste in tine optimismul ala de a crede ca si o fata poate reusi in viata Very Happy Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun ...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  rococo Sam Ian 03, 2009 8:07 pm

Watch this:

Daca te uiti la clipul asta...poti sa ii dai dreptate 100 % lui Platina !! Culmea prostiei !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 03, 2009 9:29 pm

rococo a scris:
Daca te uiti la clipul asta...poti sa ii dai dreptate 100 % lui Platina !! Culmea prostiei !

beahhh...ujasna... Evil or Very Mad
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Petruccio Dum Ian 04, 2009 12:14 am

lol! Eu cred că-i proastă, voi de ce părere sunteţi? Very Happy
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  god_father Dum Ian 04, 2009 2:34 am

Platina a scris:
god_father a scris:
da lam vast...chiar tu mi lai aratat..te lasa memoria Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy si ce dakai animal? nu paote fi gras???de unde ai mai luato si pe asta?
Dacă eşti tipul de persoană care într-o replică nu vede esenţialul,dar se apucă să accentueze partea ilogică,atunci...nu mai comentez.
Să-ţi fac jocul: ai văzut şi tu boticul lui într-o poză în nu'ş ce an ,acu motanul e bine merci şi nu e deloc gras Smile
YOO-HOOO,acum pisicul meu e ideal şi după criteriile tîmpite a unui individ ce consideră că animalele trebuie să fie anorexice...
Very Happy Very Happy Very Happy

mai platina tu teai gindit vreodata ce timpenii es din tine...?...daka e motan nu poate fi gras?...ei lasa sati fie si ideal, numai dami pace...daka ai observat am fakut o pauza, nu am prea aparut pe forum, am stat pe altele unde nu sunt asa domnisoare kare sati komenteaze tot cuvintelu, skrieti si tu opinia si mai dute siti cauta de treaba, k kiar ma incepi a enerva...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty dasda

Mesaj  god_father Dum Ian 04, 2009 2:36 am

si pentru cei ce au intrebat daka este persoana ideala...sa stiti k este, e persoana pe care o sa o iubiti si impreuna cu care veti creste kopii vostri...uite acea persoana pentru voi va fi ideala...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Wasea Dum Ian 04, 2009 4:43 am

god_father a scris:si pentru cei ce au intrebat daka este persoana ideala...sa stiti k este, e persoana pe care o sa o iubiti si impreuna cu care veti creste kopii vostri...uite acea persoana pentru voi va fi ideala...


+1
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Dum Ian 04, 2009 12:52 pm

god_father a scris:si pentru cei ce au intrebat daka este persoana ideala...sa stiti k este, e persoana pe care o sa o iubiti si impreuna cu care veti creste kopii vostri...uite acea persoana pentru voi va fi ideala...

sunt de acord.. fiindca daca o sa iubesti cu adevarat chiar si daca ambii o sa aiba ceva neajunsuri impreuna se vor cizela Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Dum Ian 04, 2009 5:12 pm

rococo a scris:Au fost si sotii rele de oameni importanti ...
Apropo de optimism... eu am avut in vedere ca Adriancik si ingeras mai cred in onoarea lor de FETE, mai cred* ca exista si fete inteligente, sigure pe sine, ambitioase (*nu va temeti nu pun la indoiala asta), in vreme ce tu.. nu prea amintesti la aceasta categorie de fete... nu te mai sfiesti sa le pui si pe ele in calcul ...SE PARE ca lipseste in tine optimismul ala de a crede ca si o fata poate reusi in viata Very Happy Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun ...
Hai că repet...Caracterizarea era o caterincă! Ce treabă are în asta onoarea?Dacă te iei după principiul ăsta,atunci blondele ar trebui să facă greva foamei pentru a se scoate din uz bancurile cu ''prezenţa'' lor.
Ce are optimismul în asta?Ce are ambiţia?...
Plus la asta ,în caracterizarea sus-plasată nu se zice nimic de rău,pe cînd Îngeraş a sărit ca arsă,că femeia e ''obiect'' de nu ştiu ce.Ea a luat mult prea la serios,pe cînd(tot obosesc repetînd)---e o CATERINCĂ!

punct că neuronii mi se agită

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Platina Dum Ian 04, 2009 5:28 pm

god_father a scris:
mai platina tu teai gindit vreodata ce timpenii es din tine...?...daka e motan nu poate fi gras?...ei lasa sati fie si ideal, numai dami pace...daka ai observat am fakut o pauza, nu am prea aparut pe forum, am stat pe altele unde nu sunt asa domnisoare kare sati komenteaze tot cuvintelu, skrieti si tu opinia si mai dute siti cauta de treaba, k kiar ma incepi a enerva...
Culmea culmilor... Very Happy Very Happy Very Happy adică tu,după ce-mi vii cu aberaţia cum că motanul meu e gras şi de aia nu poate fi ideal,ulterior îmi spui contrariul?
hai că eşti tare,nu numai la agramaţie dar şi la lipsa de sens...De treabă îmi caut,nu-ţi fă griji şi nu te enerva că face rău la ficat!

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  god_father Dum Ian 04, 2009 9:34 pm

Platina a scris:
god_father a scris:
mai platina tu teai gindit vreodata ce timpenii es din tine...?...daka e motan nu poate fi gras?...ei lasa sati fie si ideal, numai dami pace...daka ai observat am fakut o pauza, nu am prea aparut pe forum, am stat pe altele unde nu sunt asa domnisoare kare sati komenteaze tot cuvintelu, skrieti si tu opinia si mai dute siti cauta de treaba, k kiar ma incepi a enerva...
Culmea culmilor... Very Happy Very Happy Very Happy adică tu,după ce-mi vii cu aberaţia cum că motanul meu e gras şi de aia nu poate fi ideal,ulterior îmi spui contrariul?
hai că eşti tare,nu numai la agramaţie dar şi la lipsa de sens...De treabă îmi caut,nu-ţi fă griji şi nu te enerva că face rău la ficat!

da nu de alta da incepi sa ma zai... stoo ca ku oameni kare nus prea sanatosi cel mai bine e sa fii deakord.. Very Happy Very Happy
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  adriancik92 Dum Ian 04, 2009 11:54 pm

totusi nimeni si nimik nu este perfect...fiindca noi mereu tindem spre perfectiune Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Caracterizarea femeii ! - Pagina 2 Empty Re: Caracterizarea femeii !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum