Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

3 participanți

In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  rococo Vin Dec 12, 2008 12:17 am

Ce prostie... ce tara. ce guvernanti!!! trebuie sa iesim in strada, daca ne exclude Pro TV-ul atunci chiar ca nu mai are rost sa avem televizoare in casa!!! Rusine!! Sa inceapa revolutia!!! Eu cred ca partidele liberale se vor solidariza si vor organizare un miting de amploare, pt ca fara pro tv, se va tampi lumea si mai tare !!!
Stirile PRO TV - the best!!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  Petruccio Vin Dec 12, 2008 9:49 am

Am ramas si eu foarte uimit cand am auzit asta. Shocked Comunistii astia si-au iesit din minti completamente! Pentru mine, postul PRO TV este unicul post normal, unde gasesc ceva interesant. Are asa o istorie de bogata. Angela Gonta - ce a devenit deja un star la noi in Moldova, multumita PRO TV-ului. Interesant, ce vor spune cei de la PRO TV-ul Roman?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  adriancik92 Vin Dec 12, 2008 2:53 pm

rococo a scris:Ce prostie... ce tara. ce guvernanti!!! trebuie sa iesim in strada, daca ne exclude Pro TV-ul atunci chiar ca nu mai are rost sa avem televizoare in casa!!! Rusine!! Sa inceapa revolutia!!! Eu cred ca partidele liberale se vor solidariza si vor organizare un miting de amploare, pt ca fara pro tv, se va tampi lumea si mai tare !!!
Stirile PRO TV - the best!!

pe data de 23 decembrie expira licenta postului TV...si imi pare nespus de rau k sa ajuns la asa situatie..
dar orikum daka chiar si vor sa-l inchida sau il inchid temporar fiti siguri k lumea nu va sta linistita.. iar in apararea postului vor intra si diverse oraganizatii de peste hotare..si toti sustinatorii protv-ul nu numai din romania....
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  rococo Vin Dec 12, 2008 8:57 pm

Petruccio a scris:Am ramas si eu foarte uimit cand am auzit asta. Shocked Comunistii astia si-au iesit din minti completamente! Pentru mine, postul PRO TV este unicul post normal, unde gasesc ceva interesant. Are asa o istorie de bogata. Angela Gonta - ce a devenit deja un star la noi in Moldova, multumita PRO TV-ului. Interesant, ce vor spune cei de la PRO TV-ul Roman?

Am ascultat numai ce pro tv-ul roman!!! Cam aceeasi au spus, dar important e ca toata rasuflarea romaneasca a aflat de problema noastra, dar cred ca s-a si crucit cand a auzit de "controalele" de la Pro tv, ca cad frunzele.. doamne ce penibil!! Dar cel mai important e ca l-au aratat pe cocalarul de Rosca!!!romanii il stiau de patriot, dar acum si-au dat seama cine este !!!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  Petruccio Vin Dec 12, 2008 9:07 pm

Oricum sunt sigur ca ei vor apela la CEDO. Si ma gandesc ca ar trebui sa castige.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  rococo Vin Dec 12, 2008 9:23 pm

Petruccio a scris:Oricum sunt sigur ca ei vor apela la CEDO. Si ma gandesc ca ar trebui sa castige.
Nu stiu daca vor avea timp pana la 23 decembrie!
Am vazut reportajul protv chisinau, a aflat deja toata Europa despre asta!! Un lucru bun!
Apropo, am trimis scrsori la partidele liberale mari AMN PLDM si PL, dar si la PROTV sa organizeze un miting de amploare ! Ehee daca o vor face , nu ma mai duc la lectii!! ne ducem toata grupa la proteste! Very Happy O sa fim ca anarhistii din grecia! Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  Petruccio Vin Dec 12, 2008 9:35 pm

O clipa. Pe 23 decembrie la ei expira licenta, da? Pai ce, dupa ce vor apela, spre ex. la CEDO si vor castiga procesul, licenta o vor primi doar inapoi, nu?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  rococo Vin Dec 12, 2008 10:01 pm

da o vor primi, dar oricum e posibil sa ramanem fara protv undeva o luna ! Asta deloc nu e bine!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!! Empty Re: CCA refuza prelungriea licentei PRO TV!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum