Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

+6
n_p
rococo
Cristina
Wasea
Dima
Romka
10 participanți

In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Romka Vin Noi 02, 2007 9:44 pm

Intrebarea-i despre visuri si dorinte... Citi din noi ne-am dorit prin tineretse sa devenim cineva, si unde am ajuns... Eu vroiam sa devin cosmonaut... Ce naiba caut la finantse? Rolling Eyes
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Ei...

Mesaj  Dima Lun Noi 05, 2007 8:43 pm

Eu, spre exemplu, nu credeam ca o faq atittea lucruri interesante... Iaqa eu is BRAVO!!! Embarassed
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Wasea Lun Noi 05, 2007 10:54 pm

un raspuns scurt,clar sh cuprinzator: NU cheers
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty inca un vis neimplinit

Mesaj  Cristina Mar Noi 06, 2007 1:37 am

mdeaaaaa,si eu cind eram mika ziceam ca vreau sa fiu actrita,ca vreau sa fiu mereu pe scena si uite ca am venit la financiar,oare e asta o manifestare artistica? ce fac eu aici imi innec talentul,vseo miine scriu cerere si... pe aci mie drumu,gata va lassss,si ma duk....



p.s. se bucura oare cineva ca scapa de mine? scratch
Cristina
Cristina
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 35
Location : Kishigton gone on the mission
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Visurile mele....

Mesaj  rococo Mar Noi 06, 2007 10:07 pm

Dar eu, cu atatea talente , pt mine intotdeauna a fost o dilema visul meu!!! La 7 ani doream sa devin fotbalist....dau unde in tara asta??? Pe naiba! La 11 vroiam sa devin cantaret...dar eu as fi vrut sa fac mai multi bani! La 13 mama imi spunea in fiecare zi ca eu-s viitorul ministru, ca ma multe idei bune... dar au castigat comunistii, cine sa te voteze daca moldovenii, i-au votat pe analfabetii astia?! Iar in fine de la 16 ani-un om de afceri de succes, de aceea am ales CFBC-ul! Insa ma voi stradui sa imbin aceste talente pe care le am, in felul urmator: patron la Steaua, impresarul lui Beyonce, presedinte al tarii What a Face (prim-ministru in cel mai rau caz) si...... ajunge-ca deja sunt boss la Steaua, sunt om de afaceri!!! farao
Insa in orice caz, maine peste 10 ani,o sa ma trezsc cu vis mai putin!!!
Atentie: - Aceste text eu un pamflet si trebuie tratat ca atare. Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Wasea Mar Noi 06, 2007 11:00 pm

heh... visako letaesh 4iuvak! dar anyway succes!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mesaj  n_p Lun Noi 12, 2007 10:36 pm

Dima a scris:Eu, spre exemplu, nu credeam ca o faq atittea lucruri interesante... Iaqa eu is BRAVO!!! Embarassed

O dat DOMNUL shi DIMA a spoos ceva ........ce cu adevarat se merita de spoos king
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  n_p Lun Noi 12, 2007 10:43 pm

eu trebuia sa fiu MEdik mai precis HIrurg ginekolog sau ceva de genul ista.......................dar am hotorit k............... precis am sa omor pe cine cu nervii mei...............deci am pashit pragul CFBC-ului p-u alte principii Twisted Evil
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Wasea Lun Noi 12, 2007 11:30 pm

n_p a scris:eu trebuia sa fiu MEdik mai precis HIrurg ginekolog sau ceva de genul ista.......................dar am hotorit k............... precis am sa omor pe cine cu nervii mei...............deci am pashit pragul CFBC-ului p-u alte principii Twisted Evil

oho... interesant! eu cind eram micuts pai vroiam sa devin "saghist" (asha spuneam eu atunci) asta tip fehtoval'shik Very Happy
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti

Mesaj  god_father Mar Noi 20, 2007 1:16 am

De mic copil stiam ca o sa ajung aici, si stiu si in viitor ce voi...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Romka Mar Noi 20, 2007 9:08 pm

god_father a scris:De mic copil stiam ca o sa ajung aici, si stiu si in viitor ce voi...
da.. interesant! si ce planuri ai pe viitor?
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Dumnezeii Masii Joi Noi 22, 2007 3:16 pm

mlea...matink nishi pin cap nu nio trecut...Smile caneshna ni fashem planuri oleak altele..shi cam iese tat radikal invers...da vb ceea Tat si s fashi s fashi spre bine:) Cool
Dumnezeii Masii
Dumnezeii Masii
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 35
Location : Botanica
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Dumnezeii Masii Joi Noi 22, 2007 3:18 pm

Romka a scris:Intrebarea-i despre visuri si dorinte... Citi din noi ne-am dorit prin tineretse sa devenim cineva, si unde am ajuns... Eu vroiam sa devin cosmonaut... Ce naiba caut la finantse? Rolling Eyes

Very Happy:D:D bai de cind te shtiu...sh prima data aud ca vrei sa devii cosmonaut...si nai**sti lumea??Very Happy...di mititel iti plac finantele..mai precis mirosul si gustul lor:D ian dzii ca nui ashe?!Smile
Dumnezeii Masii
Dumnezeii Masii
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 35
Location : Botanica
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Romka Joi Noi 22, 2007 5:41 pm

Dumnezeii Masii a scris: Very Happy:D:D bai de cind te shtiu...sh prima data aud ca vrei sa devii cosmonaut...si nai**sti lumea??Very Happy...di mititel iti plac finantele..mai precis mirosul si gustul lor:D ian dzii ca nui ashe?!Smile
bai, iaca tu m-ai avut! partea cu cosmonatul chiar imi doream cind aveam vreo 5-6 ani. daa bre, deja daca m-ai spalit, recunosc ca-mi plac finantsele si ceea ce sta dupa cuvintu "finantse", asa cum ii place defapt oricarui om care se stimeaza, poate cu mult mai tare, dar, asta e...
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 11:23 pm

Cool nici un pic nu-mi pare rau k am venit la CFBC............nicodata nu-mi fac planul k tsiganul k acush vreo situatsie ceva shi pe urma-i tare greu .........sa construieshti ceva ......de la 0 Twisted Evil
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  lencik_misterioasa Vin Noi 30, 2007 11:39 pm

Romka a scris:Intrebarea-i despre visuri si dorinte... Citi din noi ne-am dorit prin tineretse sa devenim cineva, si unde am ajuns... Eu vroiam sa devin cosmonaut... Ce naiba caut la finantse? Rolling Eyes
eu doream sa devin medik...dar uitativa unde am ajuns...heh!!!!eu singura nu-mi pot explika acest fapt.... Crying or Very sad
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  ingeras Vin Ian 11, 2008 6:41 pm

cind eram mika doream sa ajung dansatoare, acum aceasta e doar un vis, dara as vrea, ceea ce sunt si ce voi ajunge se aseamana putin ku un dans unde elementele sunt invatate si repetate ku strictete pentru a putea intokmi un dans care va avea succes si va fi apreciat. Very Happy cheers queen
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Wasea Joi Ian 17, 2008 11:58 pm

Heh... frumoase vise avetsi loome! Asha s-o tsinetsi! In opinia mea un om fara vis e k un pierdut in clepsidra vremii! Potsi sa spui k traieshti degeaba dak n-ai un scop spre care sa tinzi!
Asha k ma bucur k nu regretatsi k ai venit in aceasta institutsie!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Romka Vin Ian 18, 2008 12:16 am

da... viatsa-i tare interesanta. am stat acu nu mult timp in urma si mi-am analizat un pic viatsa si toate lucrurile pe care le-am atins. si mi-a fost tare mare uimirea cind mi-am dat seama ca tot ce mi-am dorit si visam cindva sa obtin pina la virsta data, am obtinut. si am inteles ca viatsa-i ca un restaurant. ce comanzi, aceea ti se aduce. de asta trebuie sa tinem cont si sa comandam cit mai multe cu putinta si lucruri cit mai mari. alien
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti? Empty Re: V-ati gindit vre-o data ca o sa ajungeti ceea ce sunteti?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum