Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

4 participanți

In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Romka Joi Noi 08, 2007 11:26 pm

Care-i cea mai buna echipa de fotbal din lume?
Eu cred ca Chelsea. De ce? Ca acolo-i Roman Abramovici!
P.S.
Hai davai!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Wasea Joi Noi 08, 2007 11:39 pm

For me is Lyon, dar nu sunt mare fan al echipelor, eu mai mult cu tsarile!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  rococo Joi Noi 15, 2007 1:06 am

Dupa cum stiti, eu sunt mare fan Steaua, insa normal ca nu pot spune ca e cea mai buna! Eu cred ca este o intrebare ft grea. Daca luam dupa trofee-Real Madrid. Dupa alte criterii nu prea pori sa alegi, depinde de gusturile fiecaruia, insa la moment, cred ca Arsenal are cel mai bun joc din lume, sa-i vezi joaca!! Fotbal spetacol!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Barcelona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  Mysh@ne@ Vin Noi 16, 2007 7:49 pm

Barca, la moment e cea mai buna echipa, eu stiu precis Laughing O sa va convingeti si voi odata si odata
Mysh@ne@
Mysh@ne@
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : Chisinau, Posta Veche
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Wasea Sam Noi 17, 2007 6:33 pm

De echipe nu pot spune, dar de selectsionate pai eu-s pro France!!! mai ales cind era in frunte cu Zizu...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Romka Sam Noi 17, 2007 8:34 pm

Am privit azi din nou pe play.md faza ceia cu Zidane cind i dat un cap in dintsi lu ala! Tipa nu ia placut ca la tinut cu mina si nu la lasat sa alerge dupa minge. Nu l-am crezut pe Zidane in stare de una ca asta... Eu nu prea urmaresc fotbalu. Ce sa intimplat cu el de a facut una ca asta? Si care a fost reactia mass media?
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Wasea Sam Noi 17, 2007 8:36 pm

Romka a scris:Am privit azi din nou pe play.md faza ceia cu Zidane cind i dat un cap in dintsi lu ala! Tipa nu ia placut ca la tinut cu mina si nu la lasat sa alerge dupa minge. Nu l-am crezut pe Zidane in stare de una ca asta... Eu nu prea urmaresc fotbalu. Ce sa intimplat cu el de a facut una ca asta? Si care a fost reactia mass media?

din spusele lui Zidane el a facut din cauza ca din gura la materazzi au fost spune nishte replici neplacute in partea mamei shi natsionalitatsii lui Zizu(dupa cum se shtie el ii algerian) shi eu sincer il respect pe dinsu pentru asta! da reactsia mass mediei nu sh cum a fost... poh!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  rococo Dum Noi 18, 2007 12:06 am

Deci eu va explic, cum a fost, Materazzi (care a fost lovit de Zizou) il tragea de tricou pe Zidane pe tot parcursul meciului, iar ceea ce a urmat, citez o parte din dialogul:
Zidane: Daca vrei atat de tare tricoul meu, ti-l dau dupa meci!
Materazzi: Mai bine mi-ai da-o pe curva de sora-ta!
Dupa asta stiti ce a urmat.
Insa eu am avut, am, si voi avea tot respectul pt Zidane. Pentru stiu ca acesta a fost un motiv!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Romka Lun Noi 19, 2007 6:29 pm

Aha... ee ap asa merge daar. Zidane inca o fost blind. Eu il mushcam de picior sau il rupeam vapshe ca sa nu mai poata juca nishodata fotbal. Materazzi o grubit si o prinit-o pe meritate dar. Twisted Evil
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume? Empty Re: Carei cea mai buna echipa de fotbal din lume?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum