Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce visuri avem!!!!!!!!!

+5
n_p
lencik_misterioasa
Romka
Wasea
ingeras
9 participanți

In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  ingeras Sam Noi 17, 2007 9:24 pm

Fiecare din noi are un vis , ia sa vedem!
Razz Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Wasea Sam Noi 17, 2007 9:31 pm

Am un vis ca sa plec in Grand Canyon in USA!!!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  ingeras Sam Noi 17, 2007 9:32 pm

Wasea a scris:Am un vis ca sa plec in Grand Canyon in USA!!!
Succes lol!
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Wasea Sam Noi 17, 2007 9:51 pm

lenutza-super a scris:
Wasea a scris:Am un vis ca sa plec in Grand Canyon in USA!!!
Succes lol!

shi ce-i asha nostim aici?
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Romka Sam Noi 17, 2007 11:52 pm

Lenutza-super - tu v-nature esti super! Super-clasnayi teme tu ai propus: asta si cea cu scoala! Realina, respect pentru tine! Eu deja ma enervam ca intrasem de citeva zile in criza de idei, dar simteam ca forumu necesita teme noi. Si iata ca a aparut solutia - tu!
Vorbind despre visurile mele, am multe si interesante. Unele n-o sa le zic c-o sa ma invidiati, altele n-o sa le zic, c-o sa ma criticati, da va zic urmatoarele: vreau sa traiesc in New York si sa lucrez pe Wall Street, vreau sa fiu milionar, vreau sa am 10 copii (foarte multi urmasi), vreau sa schimb lumea, si vreau sa ramin in istorie. Si ard de nerabdare sa le realizez bounce


Ultima editare efectuata de catre in Dum Noi 18, 2007 12:07 am, editata de 1 ori
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  lencik_misterioasa Sam Noi 17, 2007 11:59 pm

Romka a scris:Lenutza-super - tu v-nature esti super! Super-clasnayi teme tu ai propus: asta si cea cu scoala! Realina, respect pentru tine! Eu deja ma enervam ca intrasem de citeva zile in criza de idei, dar simteam ca forumu necesita teme noi. Si iata ca a aparut solutia - tu!
Vorbind despre visurile mele, am multe si interesante. Unele n-o sa le zic c-o sa ma invidiati, altele n-o sa le zic, c-o sa ma criticati, da va zic urmatoarele: vreau sa traiesc in New York si sa lucrez pe Wall Street, vreau sa fiu milionar, vreau sa am 10 copii (foarte multi urmasi), vreau sa schimb lumea, si vreau sa ramin in istorie. Si ard de nerabdare sa le realizez bounce
[i]mdaaaaaaaaa......sooooper vise ai tu ......n-am ce spune....spera sa se realizeze Laughing Wink
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Wasea Dum Noi 18, 2007 12:01 am

Romka a scris:
Vorbind despre visurile mele, am multe si interesante. Unele n-o sa le zic c-o sa ma invidiati, altele n-o sa le zic, c-o sa ma criticati, da va zic urmatoarele: vreau sa traiesc in New York si sa lucrez pe Wall Street, vreau sa fiu milionar, vreau sa am 10 copii, vreau sa schimb lumea, si vreau sa ramin in istorie. Si ard de nerabdare sa le realizez bounce

sheva mai funny n-ai putut pridumai?! la mine visul cit de cit ii real!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Romka Dum Noi 18, 2007 12:10 am

Wasea a scris:sheva mai funny n-ai putut pridumai?! la mine visul cit de cit ii real!
eu nu vad nimic funny aici! Napoleon Hill o zis: "Tot ce-si poate imagina si poate concepe mintea unui om, acel om poate sa realizeze." Asa ca te sfatuiesc si pe tine sa-ti pui imaginatia la treaba! Laughing


Ultima editare efectuata de catre in Dum Noi 18, 2007 12:20 pm, editata de 1 ori
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Wasea Dum Noi 18, 2007 12:34 am

Romka a scris:
Wasea a scris:sheva mai funny n-ai putut pridumai?! la mine visul cit de cit ii real!
eu nu vad nimic funny aici! Napoleon Hill o zis: "Tot ce-si poate imagina si poate concepe mintea unui om, acel om poate sa realizeze." Asa ca te sfatuiesc si pe tine sa-ti pui imaginatia la treaba! Laughing

la moment imaginatsia ii in hibernare... privesc lucrurile real!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  ingeras Joi Noi 22, 2007 7:19 pm

Eu de exemplu vreu extrem de mult sa finisez cu bine kolegiu, sa imi gasesk un baiat destept, dragut, intelegator, si cu care sa ma simt in siguranta, sa imi gasesc un post de munka bine platit peste hotare, si sa am doi kopii frumosi si destepti, o fata si un baiat. sa am o multime de prieteni si ca mamika si tatiku sa fie mereu ku mine. Cool Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 11:13 pm

Romka a scris:Lenutza-super - tu v-nature esti super! Super-clasnayi teme tu ai propus: asta si cea cu scoala! Realina, respect pentru tine! Eu deja ma enervam ca intrasem de citeva zile in criza de idei, dar simteam ca forumu necesita teme noi. Si iata ca a aparut solutia - tu!
Vorbind despre visurile mele, am multe si interesante. Unele n-o sa le zic c-o sa ma invidiati, altele n-o sa le zic, c-o sa ma criticati, da va zic urmatoarele: vreau sa traiesc in New York si sa lucrez pe Wall Street, vreau sa fiu milionar, vreau sa am 10 copii (foarte multi urmasi), vreau sa schimb lumea, si vreau sa ramin in istorie. Si ard de nerabdare sa le realizez bounce

da da shi vreu sa am "lumea la piciore" king
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Platina Lun Dec 10, 2007 2:01 am

VISUL MEU E DE A MI SE IMPLINI TOATE ACELE IDEI SI IMAGINI CE LE VIZUALIZEZ PRIN RETINA SUFLETULUI SI SIMT CA MA FAC FERICITA!!!
VREAU AFECTIUNE,PLINATATE FIZICA SI SPIRITUALA....VREAU SA STIU PAMINTUL BUN SI TOATE FIINTELE DE PE EL---SINCER SI REAL FERICE!!!

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Hmmm

Mesaj  Dima Lun Dec 10, 2007 11:25 pm

Eu voi fi un pic mai banal!
Vreau sa fie totzi sanatoshi, cei drept - ar trebui sa se recalifice medicii! Dar nu asta a fost ideea... pur shi simplu restul il putem face noi inshine!

Vorbind despre visuri... VREAU SA MA SIMT IMPLINIT, dar pt asta am nevoie de: prieteni adevaratzi, o sotzioara foarte shi foarte..., un job sau mai multe (business-uri) care sa-mi placa shi sa aduca destui bani pt o viatza decenta shi desigur nishte copilashi ca shi taticul lor Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  ingeras Joi Ian 03, 2008 3:08 pm

Dima a scris:Eu voi fi un pic mai banal!
Vreau sa fie totzi sanatoshi, cei drept - ar trebui sa se recalifice medicii! Dar nu asta a fost ideea... pur shi simplu restul il putem face noi inshine!

Vorbind despre visuri... VREAU SA MA SIMT IMPLINIT, dar pt asta am nevoie de: prieteni adevaratzi, o sotzioara foarte shi foarte..., un job sau mai multe (business-uri) care sa-mi placa shi sa aduca destui bani pt o viatza decenta shi desigur nishte copilashi ca shi taticul lor Laughing
mersy ca ai grija si de altii cheers
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Romka Joi Ian 03, 2008 6:13 pm

Da, bre... da slab stati voi cu imaginatia! Ziceti, fratilor ce vreti, ca stiu ca tare multe visuri aveti fiecare! Bani, masini, apartamente, vile, calatorii... Unde va sta imaginatia daca nu-i secret? Razz
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Wasea Vin Ian 18, 2008 12:07 am

Romka a scris:Da, bre... da slab stati voi cu imaginatia! Ziceti, fratilor ce vreti, ca stiu ca tare multe visuri aveti fiecare! Bani, masini, apartamente, vile, calatorii... Unde va sta imaginatia daca nu-i secret? Razz

Pur shi simplu la totsi le sta pe primul loc visuri spirituale da nu materiale... Fiindca acele spirituale sunt cele mai importante shi cele mai dorite!
Romka ar trebui sa iei exemplu de la aceste persoane! Wink
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Sat Mar Feb 19, 2008 5:30 pm

Cred ca cele enumerate anterior sunt niste scopuri materiale mai mult. Un vis adevarat este acela pe care-l vezi des inchizind noaptea ocii sub cerul plin de stele..) Very Happy
este ceva sacru shi nu-l pot spune asa.. la toti)
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Livika Mier Feb 27, 2008 10:20 pm

Sat a scris:Cred ca cele enumerate anterior sunt niste scopuri materiale mai mult. Un vis adevarat este acela pe care-l vezi des inchizind noaptea ocii sub cerul plin de stele..) Very Happy
este ceva sacru shi nu-l pot spune asa.. la toti)

De acord,insa shi cele spuse anterior pot fi numite vise,dorinte ascunse a fiecaruia,ascunse in sens ca provin din adincul inimii sau a subconshtientului,de unde or veni ele Smile
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Ce visuri avem!!!!!!!!! Empty Re: Ce visuri avem!!!!!!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum