Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

+3
Romka
Dumnezeii Masii
lencik_misterioasa
7 participanți

In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  lencik_misterioasa Mier Noi 21, 2007 8:36 pm

pareri proprii despre mobil
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  Dumnezeii Masii Joi Noi 22, 2007 3:29 pm

Smile pentru unii un capriciu si un mod de a se evidentia si cel mai interesant lucru e ca multi au mob de sute de $ DAR NAU CREDIT pentru altii o necesitate-cu mob mai simple...si cu Credit in ele Cool Smile
Dumnezeii Masii
Dumnezeii Masii
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 35
Location : Botanica
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  Romka Joi Noi 22, 2007 5:23 pm

Pentru mine-i o necesitate.. cum altfel m-ar putea gasi cei care ma cauta?! daca n-ar fi mobile, economia mondiala ar fi cu mult in urma! mobilele astea - fac ca banii sa se invirta mai repede! Laughing
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  ingeras Joi Noi 22, 2007 6:47 pm

Mobilul este o necesitate intru cit fara el esti ca fara urechi, si fara .... multe lukruri trebuincioase. intro situstie exceptionala este nevoie de un contact pe care doar cu ajutorul mobilului poti csal faci Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  rococo Mar Dec 04, 2007 1:40 pm

Mobilul este desigur o necesitate! Pacat ca acordam prea multa atentie lui! Ce are, ce n-are, are camera, are mp3? bla bla bla! Insa si eu nu-i inteleg pe unii care isi cumpare mobile de sute de $, isi nu au credit! Iata astia nu au nevoie de mobil!!!. Eu de exemplu nu as da mai mult de 1000 de lei pe un mobil! Acum in perioada asta de adolescenta!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  adriancik92 Vin Noi 21, 2008 5:48 pm

in ziua de azi mobilul e o necesitate.. poti sa il foloseshti doar pu e tine legatura cu cei dragi..pentru a afla ceva urgent.pu a contacta o persoana etc si nu in ultimul rand alte oportunitati pe care le ofera telefoanele performante..dar cum s-a spus anterior.. e mai bine sa ai un mob simplu da cu bani in cont:D....personal cred k daca nu ar fi telefoanele mobile cred k ar lipsi o parte din viata mea.. nu exagerez..dar sunt persoane la care tin mult..dar cu care comunik doar prin intermediul tel mobil..asa k totusi mobilul e o necesitate pu mine Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  Petruccio Sam Noi 22, 2008 7:44 pm

La moment, consider ca pentru 90% din lume, mobilul reprezinta o necesitate. Chiar si pentru acei care il cumpara pentru a face fotografii, a asculta muzica sau pur si simplu pentru a arata tuturor ce mobil are. Oricum, si pe el tot il suna mama sau tata sau altcineva, pentru a afla vreo informatie, chiar daca el n-are credit pe cont.
Eu fac parte din cei, pentru care mobilul este o necesitate. Pana nu demult, eram conectat la Unite, si vorbeam cate vreo 400 min. lunar, insa acum m-am pus la pachet mai mic, ca nu am nevoie sa vorbesc atata.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate??? Empty Re: 'MOBILUL"-un capriciu sau o necesitate???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum