Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Defectele CFBC!

5 participanți

In jos

Defectele CFBC! Empty Defectele CFBC!

Mesaj  rococo Mar Dec 04, 2007 1:49 pm

Stiti ca orice lucru are un defect? chiar si iubitul nostru CFBC! Haideti impreuna sa vedem care sunt acestea?
Incep eu primul: Sunt cativa profesori care isi permit prea multi fata de elevi! Se cred total superiori fata de dansii. Si cateodata ishi permit sa-i umileasca!!! Asha fara nici un motiv! Din invidie! Cum am patit-o si eu!
Dar repet, unii! vreo 3-4 !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  N_exe Vin Dec 07, 2007 9:11 pm

kare-s????????????
Vreu s stiu neaparat!!!!!!!!!!
N_exe
N_exe
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Location : Posta Veke
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  ingeras Sam Dec 08, 2007 11:47 pm

as avea cite ceva de adaugat. faptul ca nu sunt de ajuns cabinete, si cei din anul doi sunt nevoiti sa invete in schimbul doi, ca pauzele sunt prea scurte, cabinetele de informatica nu au compiutere ,,normale" , dar chiar si veceile, nu sunt la toate etajele................................................ What a Face No Sad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  Romka Mier Ian 16, 2008 9:04 pm

Bre, totu-i bine si frumos la noi in CFBC. Daca nu va place, faceti o vizita prin vre-o scoala de prin satele de la vreo 50-100 km de chisinau. Dupa asta, va veti convinge ca CFBC-ul e coltisor de rai. Si asa si este. E cel mai bun colegiu din Chisinau! Nu o spun eu, ci foarte multi.

Si pls, nu dati nume de profesori care nu va plac. Nu cred ca voua v-ar place sa fiti vorbiti de rau, fara a avea posibilitatea sa va aparati. S-apoi "gusturile difera".
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  ingeras Mier Ian 16, 2008 9:49 pm

deacord , colegiu nostru e the best, dar orikum si pe soare sunt pete, ma mindresc ca invata aici, dar subiectul e acel care skoate totul la iveala. Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  Wasea Joi Ian 17, 2008 11:04 pm

CFBC e cea mai buna institutsie de invatsamint! Eu va spun asta la sigur fiindca am invatsat la liceul Moldo-Turc unde erau cei mai indulgentsi profesori aleshi prin concursuri, cele mai moderne cabinete shi sala de informatica cu cele mai performante calculatoare din Chisinau shi multe altele... dar una va spun, dak aveam sa ramin acolo pai in clasa a XII-a eu aveam sa ies de acolo mai prost! Va spun drept k acolo carte ZERO! Aici la colegiu am realizat ce-i cu adevarat invatsatura shi in primul rind valoarea notei 5 Laughing
Asha k eu n-am nimik de spus in privintsa acestei teme!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Defectele CFBC! Empty Re: Defectele CFBC!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum