Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

+4
Platina
ingeras
Kornelius
Wasea
8 participanți

In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Wasea Sam Dec 08, 2007 4:40 pm

M-am convins de asta de 1000 sh una ori... azi a fost virful!



"A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!... Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete" Emil Cioran.
Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi 396945_74d

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi 396942_44a

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi 396943_744
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Kornelius Sam Dec 08, 2007 4:53 pm

Mdea....
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:08 am

[quote="Wasea"]M-am convins de asta de 1000 sh una ori... azi a fost virful!



"A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!... Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete" Emil Cioran.
da ceai patit de ai facut aceasta concluzie, apropo eu azi miam schimbat nikname-ul asa ca ea seama Laughing , nu e chiar asa, ma speriati, ma repet, nati gasit persoana potrivita pentru a vedea adevarata fata aunei persoane de genul femenin, de multe ori credeam ca fata sufera mai mult, dar deja miam schimbat parerea imi dau seama ca voi baietii aveti mai multe probleme cu dragostea si asta e cel mai trist. Sad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty to ingeras

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:14 am

Azi nu a fost unica data cind m-am convins in ceea ce am spus anterior... De suferintsa sunt deacord, baietsii mai mai mult sufera dar nu o arat asta, nu degeaba se sinucid de cele mai multe ori baietsii, din cauza k voi fetele nu shtitsi sa le pretsuitsi!Suntem k nishte jucarii pentru voi...shi va folositsi de magia frumusetsii k sa ne ingenunchiatsi, eu mai mult in plasa voastra nu ma prind!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Platina Dum Dec 09, 2007 12:28 am

Wasea a scris:Suntem k nishte jucarii pentru voi...shi va folositsi de magia frumusetsii k sa ne ingenunchiatsi, eu mai mult in plasa voastra nu ma prind!

eh mami,de-ar fi totul dupa dorinta noastra,dar din pacate-si mai vira si altcineva/altceva codita''...
nu ai cum sa fii sigur ca n-o sa mai fii prins in plasa,asta o decide ''Universul''....Lege!!!...

eu in plasa am cazut....si a fost frumos....de fapt e si acum:)...tre doar sa fii prins de cineva cu calitati la superlativ....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:32 am

Platina a scris:
Wasea a scris:Suntem k nishte jucarii pentru voi...shi va folositsi de magia frumusetsii k sa ne ingenunchiatsi, eu mai mult in plasa voastra nu ma prind!

eh mami,de-ar fi totul dupa dorinta noastra,dar din pacate-si mai vira si altcineva/altceva codita''...
nu ai cum sa fii sigur ca n-o sa mai fii prins in plasa,asta o decide ''Universul''....Lege!!!...

eu in plasa am cazut....si a fost frumos....de fapt e si acum:)...tre doar sa fii prins de cineva cu calitati la superlativ....

inseamna k cineva de sus tsine cu tine... eu am gazut numai in plasele durerii sh suferintsei! asta deja ii un obicei la mine...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:36 am

Wasea a scris:
Platina a scris:
Wasea a scris:Suntem k nishte jucarii pentru voi...shi va folositsi de magia frumusetsii k sa ne ingenunchiatsi, eu mai mult in plasa voastra nu ma prind!

eh mami,de-ar fi totul dupa dorinta noastra,dar din pacate-si mai vira si altcineva/altceva codita''...
nu ai cum sa fii sigur ca n-o sa mai fii prins in plasa,asta o decide ''Universul''....Lege!!!...

eu in plasa am cazut....si a fost frumos....de fapt e si acum:)...tre doar sa fii prins de cineva cu calitati la superlativ....

inseamna k cineva de sus tsine cu tine... eu am gazut numai in plasele durerii sh suferintsei! asta deja ii un obicei la mine...
toata lumea are dereptul sasi schimbe obiceiurile, fa o si tu si ai sa reusesti, speranta moare ultima, noi suntem cu tine Very Happy cheers I love you
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:38 am

ingeras a scris: toata lumea are dereptul sasi schimbe obiceiurile, fa o si tu si ai sa reusesti, speranta moare ultima, noi suntem cu tine Very Happy cheers I love you

Acesta e un obicei impus, nu eu singur mi l-am format... pentru mine sperantsa deja a murit!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:42 am

Wasea a scris:
ingeras a scris: toata lumea are dereptul sasi schimbe obiceiurile, fa o si tu si ai sa reusesti, speranta moare ultima, noi suntem cu tine Very Happy cheers I love you

Acesta e un obicei impus, nu eu singur mi l-am format... pentru mine sperantsa deja a murit!
noi te vom ajuta sa o reinvii, iti spun eu ca 100% ai sa intilnesti o persoan care te va face sa traiesti ca in vis pentru restul vietii. te pot asigura, ( sunt la finante si asigurari) Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:45 am

ingeras a scris: iti spun eu ca 100% ai sa intilnesti o persoan care te va face sa traiesti ca in vis pentru restul vietii. te pot asigura

totsi asha spun: "Oi, ce baiat bun eshti, iak o sa-tsi gaseshti fericirea intr-o zi doar ashtepta" BULLSHIT!!! tat asta ii o [CENSORED] de zile mari!!!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  ingeras Joi Ian 03, 2008 3:12 pm

Wasea a scris:
ingeras a scris: iti spun eu ca 100% ai sa intilnesti o persoan care te va face sa traiesti ca in vis pentru restul vietii. te pot asigura

totsi asha spun: "Oi, ce baiat bun eshti, iak o sa-tsi gaseshti fericirea intr-o zi doar ashtepta" BULLSHIT!!! tat asta ii o [CENSORED] de zile mari!!!
nu mai fi atit de pesimist, viata e inainte, si intradevar e imposibil ca unui baiat asa de bun si intelegator ca tine sa nui vina norokul ca intro buna zi sati gasesti adevarata iubire , reciproca, si o sa fii fericit. I love you cheers I love you I love you
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Romka Mier Ian 16, 2008 8:51 pm

Vai, ce discutie dragutsa! As lasa si eu vreun comment, da chiar nu stiu cu ce sa comentez despre dragoste. Azi e intr-un fel, maine e invers, asa ca ce rost are sa mai zic ceva despre ea, daca maine as fi in stare sa scriu inversul.

Vasea, tu de ce, tati, esti asa trist? Lasa ca fetele bune or sa vina. Uite un sfat: "Daca vrei sa ai prieteni adevarati, incepe mai intai prin a fi un prieten adevarat". Asa ca, ia si aplica tema asta si acolo unde-i buba ta! O sa vezi ca lucreaza!! Si nu mai vorbi nebunii la adresa dragostei...

ingeras a scris: ( sunt la finante si asigurari) Very Happy
Si apropo, Ingerash... eu tot sunt la finante si asigurari... Laughing Laughing Laughing
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  ingeras Mier Ian 16, 2008 9:56 pm

Romka a scris:Vai, ce discutie dragutsa! As lasa si eu vreun comment, da chiar nu stiu cu ce sa comentez despre dragoste. Azi e intr-un fel, maine e invers, asa ca ce rost are sa mai zic ceva despre ea, daca maine as fi in stare sa scriu inversul.

Vasea, tu de ce, tati, esti asa trist? Lasa ca fetele bune or sa vina. Uite un sfat: "Daca vrei sa ai prieteni adevarati, incepe mai intai prin a fi un prieten adevarat". Asa ca, ia si aplica tema asta si acolo unde-i buba ta! O sa vezi ca lucreaza!! Si nu mai vorbi nebunii la adresa dragostei...

ingeras a scris: ( sunt la finante si asigurari) Very Happy
Si apropo, Ingerash... eu tot sunt la finante si asigurari... Laughing Laughing Laughing
stiu!!!!!!!11
Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Brat Krolik Dum Apr 20, 2008 1:42 pm

[quote="ingeras"]
Wasea a scris:M-am convins de asta de 1000 sh una ori... azi a fost virful!



"A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!... Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete" Emil Cioran.
da ceai patit de ai facut aceasta concluzie, apropo eu azi miam schimbat nikname-ul asa ca ea seama Laughing , nu e chiar asa, ma speriati, ma repet, nati gasit persoana potrivita pentru a vedea adevarata fata aunei persoane de genul femenin, de multe ori credeam ca fata sufera mai mult, dar deja miam schimbat parerea imi dau seama ca voi baietii aveti mai multe probleme cu dragostea si asta e cel mai trist. Sad
Gresesti amarnic. Iepurasul dragostei nu lasa pe nimeni neatins!!!
Brat Krolik
Brat Krolik
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 35
Location : Codrii Moldovei
Data de inscriere : 18/11/2007

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Trk Dum Apr 20, 2008 3:27 pm

stiti este asa ceva ....
Am citit pe undeva "Ну один человек не дастоиный мойх слёз,а те кто дастоины не приченят их мне" sorry for greselile gramaticale...
dar eu nu sunt de acord cu aceste cuvinte ci oamenii care sunt demni tot pot provoca lacrimile in ochii nostri dar poate asta e o fara de lege??!
Trk
Trk
Pioner
Pioner

masculin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 32
Location : Chisinau City,Undeva pe la Ciocana )
Data de inscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 17, 2008 11:20 pm

Wasea a scris:M-am convins de asta de 1000 sh una ori... azi a fost virful!



"A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!... Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete" Emil Cioran.

un pik cam tarziu mesajul dar anyway nu e adevarat ceea ce crezi.. fiecare sufera cel putin o data in viata din cauza unei fete/baiat dar asta nu inseamna k trebuei sa iti pierzi speranta... fii sigur k cineva in lumea asta tot este trist fiindca te asteapta pe tine Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi Empty Re: Fetele sunt niste dracusori in infatisare de ingerasi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum