Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propuneri. Întrebări. Sugestii.

+25
Sat
giku87
max.@
Dolce
Shurick
MIRCIK *
DDD_20
N_exe
rococo
Livika
R@du
Mysh@ne@
ingeras
god_father
lencik_misterioasa
Abi
n_p
Romka
Kornelius
Ani4ka
Catalina
W_Ionut
Wasea
Dima
Hinku
29 participanți

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  R@du Vin Noi 23, 2007 12:11 pm

Mysh@ne@ a scris:Eu am auzit de propunerea cu radio in timpul recriatiei, poate o realizati
Ar fi o buna idee
R@du
R@du
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Ciocana
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Ani4ka Vin Noi 23, 2007 4:19 pm

R@du a scris:Faceti ca tot sa fie bine Very Happy
iaka idee referitor la radio.. e chiar super de tot.. ce spuneti?
Ani4ka
Ani4ka
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 34
Location : Riscani..:P
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Kornelius Vin Noi 23, 2007 4:32 pm

Nu cred ca RADIO in Timpul Recreatie e o ideea prea buna!....e de-ajuns cit mergi prin ColeDJ shi auzi RING MY BELLS shi CRAZY LOOP ...ce vroiam s spun? aa...chiar daca se va pune Radio api va cinta numai POPSa de la care toti se satura...shi in al 2-lea rind la noi nu chiar asa mari recreeatiile ca s avem timp de RADIO...nea, nu merge
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Livika Vin Noi 23, 2007 4:33 pm

R@du a scris:
Mysh@ne@ a scris:Eu am auzit de propunerea cu radio in timpul recriatiei, poate o realizati
Ar fi o buna idee
de acord,spre exemplu in liceul unde am invatat pina acum,radioul in timpul recreatie era apreciat,insa sa fie un post local,al colegiului
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 10:11 pm

Kornelius a scris:Eu as propune ca toti USERII acestui FORUM sa ne intilnim shi sa ne vedem(s face cunoshtintsa) k nu toti se shtiu...Very Happy

da cine vrea sa ma gaseasca pe mine pur shi simplu stigati tare: "SLY...!!!" shi ma veti gasi Razz
gg

ideea grandioasa dar nu cred k multsi vor dori realizarea ei qaci multsi poorshisimplu nu reushesc..... Twisted Evil
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 10:14 pm

Kornelius a scris:Nu cred ca RADIO in Timpul Recreatie e o ideea prea buna!....e de-ajuns cit mergi prin ColeDJ shi auzi RING MY BELLS shi CRAZY LOOP ...ce vroiam s spun? aa...chiar daca se va pune Radio api va cinta numai POPSa de la care toti se satura...shi in al 2-lea rind la noi nu chiar asa mari recreeatiile ca s avem timp de RADIO...nea, nu merge

mAI mAI maI de unde atita negativ! de ce tu zici k doar POpsa! dak ar fi k toata lumea sa se implice ....sa se alature .....se faca dedikatsii poftim....muzika de tot genul e la dispozitsia D-voatra Cool
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Kornelius Vin Noi 23, 2007 11:37 pm

N_p!!! eu multe pot vb asupra acestei teme...daca vrea cineva sa afle parerea mea atunci ma gasiti in ICQ say YIM Very Happy
gg
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 11:53 pm

Kornelius a scris:N_p!!! eu multe pot vb asupra acestei teme...daca vrea cineva sa afle parerea mea atunci ma gasiti in ICQ say YIM Very Happy
gg
Am observat K Dumitale eshti kam pisimist .......sau eu greshesk? Question
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  R@du Sam Noi 24, 2007 12:18 am

n_p a scris:
Kornelius a scris:Nu cred ca RADIO in Timpul Recreatie e o ideea prea buna!....e de-ajuns cit mergi prin ColeDJ shi auzi RING MY BELLS shi CRAZY LOOP ...ce vroiam s spun? aa...chiar daca se va pune Radio api va cinta numai POPSa de la care toti se satura...shi in al 2-lea rind la noi nu chiar asa mari recreeatiile ca s avem timp de RADIO...nea, nu merge

mAI mAI maI de unde atita negativ! de ce tu zici k doar POpsa! dak ar fi k toata lumea sa se implice ....sa se alature .....se faca dedikatsii poftim....muzika de tot genul e la dispozitsia D-voatra Cool
De acord,muzica va fi in asortiment
R@du
R@du
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Ciocana
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Sam Noi 24, 2007 12:46 am

Ideea cu radioul imi place sh mie! e ceva fine dar dak o relizam pai ininte de vacantsa fiidca lucrarile de instalare pot dura destul de mult...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Kornelius Sam Noi 24, 2007 4:57 pm

Nu vrea Nimeni sa iasa in orash cu me shi Wasea? aa? >>>spontam un OFFLine Very Happy
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Sam Noi 24, 2007 5:56 pm

Kornelius a scris:Nu vrea Nimeni sa iasa in orash cu me shi Wasea? aa? >>>spontam un OFFLine Very Happy
neaaaa.. nii v padla! eu ma duc la Sauna cu patsanii sh nish padruji poate Wink
asa k otpadaet Razz

prisosesti-ti sh tu dac ai KILOTS ROSHII
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Oameni buni

Mesaj  rococo Joi Noi 29, 2007 1:09 am

Noi avem deja un plan al radio-ului, cine o sa fie MC si cum o sa-l administram! Asa ca va rog mai optimisti!
Ia dati intrebari cu privire la radio, si eu va raspund la toate!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Kornelius Joi Noi 29, 2007 3:44 pm

stelistu a scris:Noi avem deja un plan al radio-ului, cine o sa fie MC si cum o sa-l administram! Asa ca va rog mai optimisti!
Ia dati intrebari cu privire la radio, si eu va raspund la toate!


Spoate eu s fiu MC???aaa? in schimbul 2 kaneshna!... Very Happy
ce zice-ti?
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Livika Joi Noi 29, 2007 9:02 pm

Kornelius a scris:
stelistu a scris:Noi avem deja un plan al radio-ului, cine o sa fie MC si cum o sa-l administram! Asa ca va rog mai optimisti!
Ia dati intrebari cu privire la radio, si eu va raspund la toate!


Spoate eu s fiu MC???aaa? in schimbul 2 kaneshna!... Very Happy
ce zice-ti?

Idee buna Smile iar cineva care invata in schimbu 2 sa fie MC in 1
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Tema de pe forum

Mesaj  N_exe Vin Noi 30, 2007 8:44 pm

Da ce ati scos tema destre patriotism?????
N_exe
N_exe
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Location : Posta Veke
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Temele pentru acasa

Mesaj  N_exe Sam Dec 01, 2007 2:57 pm

Hai s facem un topik cu teme pentru acasa intrebari, exercitii.......lucrari, informatii..........
cine are vre-o idee cum s-l structurati s fie comod, pentru toti elevii din anu I pina la IV
N_exe
N_exe
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Location : Posta Veke
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Dum Dec 02, 2007 12:05 pm

N_exe a scris:Da ce ati scos tema destre patriotism?????

Am scos tema despre patriotism pentru ca a creat multe neintelegeri shi chiar mici conflicte intre utilizatorii forumului. Initial am sters cateva mesaje cu gandul ca se rezolva, dar mai apoi am vazut mesaje vulgare in adresa unor utilizatori. De aceea am shters acea tema! Sad

Nu am vrut s-o faq, dar asha va fi mai bine! Smile
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Dum Dec 02, 2007 12:07 pm

N_exe a scris:Hai s facem un topik cu teme pentru acasa intrebari, exercitii.......lucrari, informatii..........
cine are vre-o idee cum s-l structurati s fie comod, pentru toti elevii din anu I pina la IV

Se poate de facut... dar nu am prea inteles ce va include acest topik??? Explica-mi shi mie shi vedem cum anume il cream shi unde il pasam, ok?! Laughing

Ashtept raspuns! bounce
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Sam Dec 08, 2007 4:48 pm

Kornelius a scris:

Spoate eu s fiu MC???aaa? in schimbul 2 kaneshna!... Very Happy
ce zice-ti?

Ai votul meu!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  lencik_misterioasa Mier Ian 02, 2008 5:22 pm

Wasea a scris:
Kornelius a scris:

Spoate eu s fiu MC???aaa? in schimbul 2 kaneshna!... Very Happy
ce zice-ti?

Ai votul meu!
si al meu cheers cheers cheers
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  DDD_20 Mar Ian 08, 2008 8:41 pm

sorry...am eu o nedumerire legată de forum... De ce se şterg discuţiile? De exemplu mesajele la subiectul cu craciunul au fost foarte interesante... Sunt de-acord că mesajele cu limbaj necizelat trebuie şterse, dar cele care dezvăluie opinii şi nasc contradicţii sunt de fapt succesul unui forum... Aşa cel puţin eu cred...
Nu vă supăraţi..., dar cred că mai bine ştergeaţi chestia cu discoteca de ziua studentului..., care a fost demult interesantă... Eu ştiu... poate discoteca Military pub vă susţine într-un mod oarecare... Asta puteţi face public altfel...dar nu reţinând o ştire veche în schimbul unor subiecte de discuţie incendiare...
Sorry... Cei care se ocupă de toate astea cu forumul, nu trebuie s-o luaţi ca pe o critică defaimatoare, ci SPER constructivă... Smile
DDD_20
DDD_20
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Mar Ian 08, 2008 9:31 pm

DDD_20 a scris:sorry...am eu o nedumerire legată de forum... De ce se şterg discuţiile? De exemplu mesajele la subiectul cu craciunul au fost foarte interesante... Sunt de-acord că mesajele cu limbaj necizelat trebuie şterse, dar cele care dezvăluie opinii şi nasc contradicţii sunt de fapt succesul unui forum... Aşa cel puţin eu cred...
Nu vă supăraţi..., dar cred că mai bine ştergeaţi chestia cu discoteca de ziua studentului..., care a fost demult interesantă... Eu ştiu... poate discoteca Military pub vă susţine într-un mod oarecare... Asta puteţi face public altfel...dar nu reţinând o ştire veche în schimbul unor subiecte de discuţie incendiare...
Sorry... Cei care se ocupă de toate astea cu forumul, nu trebuie s-o luaţi ca pe o critică defaimatoare, ci SPER constructivă... Smile

Mersi mult ca ai intervenit!!!! Da nu am prea inteles despre care subiect cu craciunul vorbeshti??? Parca nu am shters nimic inafara de temele cu discutzii care s-au prefacut din teme incendiare in replici urate shi bruscari din partea unora!!! In ce subiect era tema pe care zici ca am shters-o??? Question Poate o mai cautzi odata! Apropo, temele la care nu sa raspunde coboara mai jos in lista topic-urilor!

Mersi inca o data ca nu ai ramas indiferenta fatza de ceea ce se petrece pe forumul nostru!!!!! cheers cheers cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  MIRCIK * Sam Ian 19, 2008 1:53 am

wa mult stimat si drag senat !! Very Happy
De ce noi in anul acesta nu ne-am adunat toti corporativ la o betie totala ??? Smile
Sa va spun cinstit multi au astepta asta si pin la capat ... !!!
El lasa ca mai dovdim noi !!! asai ??? sunny
MIRCIK *
MIRCIK *
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : CFBC
Data de inscriere : 18/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Shurick Lun Ian 21, 2008 8:19 pm

Am o propunere pentru administratia forumului...
Ce ziceti sa faceti un topik pe prima pagina pentru absolventi?

Shurick
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Location : pe la margina Caii Lactee...
Data de inscriere : 21/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 6 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum