Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propuneri. Întrebări. Sugestii.

+25
Sat
giku87
max.@
Dolce
Shurick
MIRCIK *
DDD_20
N_exe
rococo
Livika
R@du
Mysh@ne@
ingeras
god_father
lencik_misterioasa
Abi
n_p
Romka
Kornelius
Ani4ka
Catalina
W_Ionut
Wasea
Dima
Hinku
29 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Lun Ian 21, 2008 8:40 pm

Shurick a scris:Am o propunere pentru administratia forumului...
Ce ziceti sa faceti un topik pe prima pagina pentru absolventi?

de ce nu... se poate de organizat shi aceasta!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Shurick Lun Ian 21, 2008 8:49 pm

multumesc Very Happy

Shurick
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Location : pe la margina Caii Lactee...
Data de inscriere : 21/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  god_father Mier Ian 23, 2008 12:31 am

Dima a scris:
DDD_20 a scris:sorry...am eu o nedumerire legată de forum... De ce se şterg discuţiile? De exemplu mesajele la subiectul cu craciunul au fost foarte interesante... Sunt de-acord că mesajele cu limbaj necizelat trebuie şterse, dar cele care dezvăluie opinii şi nasc contradicţii sunt de fapt succesul unui forum... Aşa cel puţin eu cred...
Nu vă supăraţi..., dar cred că mai bine ştergeaţi chestia cu discoteca de ziua studentului..., care a fost demult interesantă... Eu ştiu... poate discoteca Military pub vă susţine într-un mod oarecare... Asta puteţi face public altfel...dar nu reţinând o ştire veche în schimbul unor subiecte de discuţie incendiare...
Sorry... Cei care se ocupă de toate astea cu forumul, nu trebuie s-o luaţi ca pe o critică defaimatoare, ci SPER constructivă... Smile

Mersi mult ca ai intervenit!!!! Da nu am prea inteles despre care subiect cu craciunul vorbeshti??? Parca nu am shters nimic inafara de temele cu discutzii care s-au prefacut din teme incendiare in replici urate shi bruscari din partea unora!!! In ce subiect era tema pe care zici ca am shters-o??? Question Poate o mai cautzi odata! Apropo, temele la care nu sa raspunde coboara mai jos in lista topic-urilor!

Mersi inca o data ca nu ai ramas indiferenta fatza de ceea ce se petrece pe forumul nostru!!!!! cheers cheers cheers

DDD_20 ai dreptate au fost şterse unele mesaje de pe forum, dar trebuie sa stii ca au fost sterse cu acordul meu si a lui Wasea adica persoanele implicate in acea discutie... Ştergerea acelor mesaje a fost bine justificată deoarece încălcau "constitutia forumului" şi anume imi atacau persoana, anume persoana şi nu parerea....

În ceea ce priveste afirmatiile MULTSTIMATULUI DIMA, mai baieti voi interpretati ceva gresit, discutiile noastre erau plasate in anumite limite, şi nas spune ca erau prezente replici urite sau bruscari... Disputa iscata intre mine si colegul meu de colegiu sa rezolvat intrun mod foarte corect, am discutat si nimic mai mult, nu am venit cu amenintari si asa mai departe... In special solutia se datorează potentialul celor care au fost implicati in aceasta scenă, care siau dat seama de urmarile care ar fi putut surveni, daca nu era acceptata optiunea data (de stergere a mesajelor), care nea fost benefica tuturor...

O cauză datorita careia apar astfel de dispute este faptul ca stim doar nicul si nu persoana ce este reprezentata de acest nick, astfel oricare stie ca in caz de ceva se refugiaza şi nimeni nul va gasi, astfel isi permite sa atace persoana altora...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Dum Ian 27, 2008 7:08 pm

MIRCIK * a scris:wa mult stimat si drag senat !! Very Happy
De ce noi in anul acesta nu ne-am adunat toti corporativ la o betie totala ??? Smile
Sa va spun cinstit multi au astepta asta si pin la capat ... !!!
El lasa ca mai dovdim noi !!! asai ??? sunny

Imi place ideea cu betzia!!! Las k ne gandim noi ceva!!! Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Dum Ian 27, 2008 10:33 pm

Dima a scris:
MIRCIK * a scris:wa mult stimat si drag senat !! Very Happy
De ce noi in anul acesta nu ne-am adunat toti corporativ la o betie totala ??? Smile
Sa va spun cinstit multi au astepta asta si pin la capat ... !!!
El lasa ca mai dovdim noi !!! asai ??? sunny

Imi place ideea cu betzia!!! Las k ne gandim noi ceva!!! Laughing

Plius adin...
De s-ar gindi totsi asha k tine MIRCIK*... Wink
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dolce Mier Ian 30, 2008 11:43 pm

off baietsii ashtia doar la betii se gandesc Very Happy
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Mier Ian 30, 2008 11:51 pm

Dolce a scris:off baietsii ashtia doar la betii se gandesc Very Happy

Off, fetele astea doar sa ne critice shtiu!!! Smile Ia mai datzi ceva idei constructive!!! Very Happy
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Joi Ian 31, 2008 12:05 am

Dolce a scris:off baietsii ashtia doar la betii se gandesc Very Happy

Crezi tu... Intradevar nu-i asha! Spre exemplu eu in primul rind ma gindesc la invatsatura, apoi la familie, apoi la prieteni shi mai apoi la domnishoarele care ar putea fi eventualele ingeri pereche fiindca sunt ink tinerele sh viatsa e ink inainte!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dolce Joi Ian 31, 2008 12:54 am

evident k nu toti ....mai sunt si exceptii Smile k de exemplu Wasea...bravo !!!! luati exemplu Razz
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Joi Ian 31, 2008 11:25 am

Dolce a scris:evident k nu toti ....mai sunt si exceptii Smile k de exemplu Wasea...bravo !!!! luati exemplu Razz

Pai sigur! Eu ar trebui sa fiu un exemplu shi un idol pentru totsi Embarassed Laughing
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Romka Vin Feb 01, 2008 8:10 pm

Wasea a scris: Pai sigur! Eu ar trebui sa fiu un exemplu shi un idol pentru totsi Embarassed Laughing
daa... in general ma intreb, ce cauti tu aici? tu ar trebui sa stai la Holywood!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Vin Feb 01, 2008 8:11 pm

Romka a scris:
Wasea a scris: Pai sigur! Eu ar trebui sa fiu un exemplu shi un idol pentru totsi Embarassed Laughing
daa... in general ma intreb, ce cauti tu aici? tu ar trebui sa stai la Holywood!


Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Romka Vin Feb 01, 2008 8:13 pm

Wasea a scris: Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
shi eu tot des ma-ntreb!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Sam Feb 02, 2008 10:57 pm

Romka a scris:
Wasea a scris: Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
shi eu tot des ma-ntreb!


Karoce, Wasea, facem o campanie de binefacere shi strangem bani ca tu sa pleci la HoolyWood!!!!! Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Wasea Sam Feb 02, 2008 11:00 pm

Dima a scris:
Romka a scris:
Wasea a scris: Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
shi eu tot des ma-ntreb!


Karoce, Wasea, facem o campanie de binefacere shi strangem bani ca tu sa pleci la HoolyWood!!!!! Laughing


Dap tu imi citeshti gindurile 4iuvak!!!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 6:38 pm

Wasea a scris:
Dima a scris:
Romka a scris:
Wasea a scris: Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
shi eu tot des ma-ntreb!


Karoce, Wasea, facem o campanie de binefacere shi strangem bani ca tu sa pleci la HoolyWood!!!!! Laughing


Dap tu imi citeshti gindurile 4iuvak!!!

[b][i][u] Li4na itsi dau 6 leiutsi(sau kit treb la rutiera) si ti duci in moldovawood! pe poltava...sau uni tsii mai aproape!da mai bine itsi dai druma de la kolegiu in vale si dai de CFBCWOOD Laughing
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Dum Feb 03, 2008 9:40 pm

max.@ a scris:
Wasea a scris:
Dima a scris:
Romka a scris:
Wasea a scris: Dap sh eu deseori mi-am pus intrebarea asta... Laughing
shi eu tot des ma-ntreb!


Karoce, Wasea, facem o campanie de binefacere shi strangem bani ca tu sa pleci la HoolyWood!!!!! Laughing


Dap tu imi citeshti gindurile 4iuvak!!!

[b][i][u] Li4na itsi dau 6 leiutsi(sau kit treb la rutiera) si ti duci in moldovawood! pe poltava...sau uni tsii mai aproape!da mai bine itsi dai druma de la kolegiu in vale si dai de CFBCWOOD Laughing

Iati shi idee buna, Wasea va fi foarte bucuros!!!! Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty p/n florea

Mesaj  giku87 Mier Feb 20, 2008 3:35 pm

dima scrie adresele la toate firmele de exercitiu de la noi , emailu am in vedere:) am cunoscuti de la firme din romania:) vor colaborare sunny sunny
giku87
giku87
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 37
Location : Lic.N.Iorga/// CFBC///UTM
Data de inscriere : 27/01/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  ingeras Mier Feb 20, 2008 6:09 pm

am o rugaminte la senatul elevilor, cred ca am mai spuso si cred ca vau mai rugat, dar totusi , va rog fumos, cum se poate de facut ca sa fie o pauza de 30 minute ca sa maninc si eu o data normal, daca trebuie sa semenze grupa nici o problema, doar spuneti cum se poate de ajutat, si de capatat o pauza de masa? please Sad Laughing Question Neutral
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  max.@ Mier Feb 20, 2008 6:13 pm

ingeras a scris:am o rugaminte la senatul elevilor, cred ca am mai spuso si cred ca vau mai rugat, dar totusi , va rog fumos, cum se poate de facut ca sa fie o pauza de 30 minute ca sa maninc si eu o data normal, daca trebuie sa semenze grupa nici o problema, doar spuneti cum se poate de ajutat, si de capatat o pauza de masa? please Sad Laughing Question Neutral



aga in alte kolegii sunt:)
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Dima Sam Feb 23, 2008 12:09 am

ingeras a scris:am o rugaminte la senatul elevilor, cred ca am mai spuso si cred ca vau mai rugat, dar totusi , va rog fumos, cum se poate de facut ca sa fie o pauza de 30 minute ca sa maninc si eu o data normal, daca trebuie sa semenze grupa nici o problema, doar spuneti cum se poate de ajutat, si de capatat o pauza de masa? please Sad Laughing Question Neutral

Hmmm... tre de gandit!!!!!!!!!! scratch

Eu cred ca se poate de incercat ceva... lol!
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Sat Dum Feb 24, 2008 12:15 am

Smile Nu mai trebuie nici o pauza de 30 min. Dar de mincat- poti minaca si acasa. n general mincarea trebuie sa fie pe ultim ultim plan) Smile
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Kornelius Dum Feb 24, 2008 9:01 am

Hmmm....ce fel de pauza de 30min? Eu nush cum mai repde s termin perechile shi sa scap de coleDj mai repde Very Happy Razz
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  ingeras Dum Feb 24, 2008 12:27 pm

Sat a scris:Smile Nu mai trebuie nici o pauza de 30 min. Dar de mincat- poti minaca si acasa. n general mincarea trebuie sa fie pe ultim ultim plan) Smile
de exemplu eu dimineata nu reusesc sa maninc, traiesc destul de departe, si asa ma scolla 6 ca sa reusesc sa ma imbrac, dara ca sa manink normal, si ca sa gindesti normal tre sa fii satul, daca nu stiai Evil or Very Mad Mad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Sat Dum Feb 24, 2008 1:24 pm

Hai sa fim serioshi) Si in 5 min reusheshi sa maninci ceva) Nu у cazul de o pauza de 30 min pentru ca schimbul II va incepe lectiile mai tirziu si aceasta nu este deloc bine. Exclamation
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

Propuneri. Întrebări. Sugestii. - Pagina 7 Empty Re: Propuneri. Întrebări. Sugestii.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum