Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

+8
Platina
Kornelius
Dolce
lencik_misterioasa
ingeras
Dima
Wasea
W_Ionut
12 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:20 am

Wasea a scris:
max.@ a scris:in ziua de azi se gasesk persoane de toto felul Laughing

Sa am un pic de anestezie in cap ash face-o sh eu... dar asha nu prea am curajul!




ggg tot ii inainte Twisted Evil
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:21 am

lencik_misterioasa a scris:
max.@ a scris:
Wasea a scris:
Dima a scris:Cuplurile .... le gasim sau le facem pe loc, dar cu premiul se poate de gandit!

Nu cred k cineva ar fi deacord sa participe la asha un concurs cu o persoana necunoscuta!



in ziua de azi se gasesk persoane de toto felul Laughing
mdaaaaaa................ scratch scratch scratch

ce???? Rolling Eyes
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 12:22 am

max.@ a scris:
Wasea a scris:
max.@ a scris:in ziua de azi se gasesk persoane de toto felul Laughing

Sa am un pic de anestezie in cap ash face-o sh eu... dar asha nu prea am curajul!

ggg tot ii inainte Twisted Evil

O sa am o misiune prea mare k sa fac asfel de lucruri!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  lencik_misterioasa Dum Feb 03, 2008 12:23 am

max.@ a scris:
lencik_misterioasa a scris:
max.@ a scris:
Wasea a scris:
Dima a scris:Cuplurile .... le gasim sau le facem pe loc, dar cu premiul se poate de gandit!

Nu cred k cineva ar fi deacord sa participe la asha un concurs cu o persoana necunoscuta!



in ziua de azi se gasesk persoane de toto felul Laughing
mdaaaaaa................ scratch scratch scratch

ce???? Rolling Eyes
am ajuns si eu la aceeasi conkluzie..ca si tine...poti intilni si astfel de persoane in ziua de azi...
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  ingeras Dum Feb 03, 2008 2:14 am

in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Dima Dum Feb 03, 2008 3:33 pm

ingeras a scris:in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing

Unica problema e faptul ca nu se va organiza nici un concert sau concurs, asha k nu shtiu kum de facut... Question
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 3:59 pm

Dima a scris:
ingeras a scris:in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing

Unica problema e faptul ca nu se va organiza nici un concert sau concurs, asha k nu shtiu kum de facut... Question

unde in colegiu??? ggg da de ce?
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 4:51 pm

max.@ a scris:
Dima a scris:
ingeras a scris:in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing

Unica problema e faptul ca nu se va organiza nici un concert sau concurs, asha k nu shtiu kum de facut... Question

unde in colegiu??? ggg da de ce?

Din cauza epidemiilor aparute pe la noi...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 4:56 pm

Wasea a scris:
max.@ a scris:
Dima a scris:
ingeras a scris:in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing

Unica problema e faptul ca nu se va organiza nici un concert sau concurs, asha k nu shtiu kum de facut... Question

unde in colegiu??? ggg da de ce?

Din cauza epidemiilor aparute pe la noi...

svinka Laughing gg la noi is vrio 15 da in alte kolegii kite 60 Twisted Evil vasheta nu mam interesat dak fac ceva ?Smile akusi ma ineteresaz!
da la vrio diskoteka?de facut?
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Dima Dum Feb 03, 2008 9:51 pm

max.@ a scris:
Wasea a scris:
max.@ a scris:
Dima a scris:
ingeras a scris:in legatura ku koncursul , ar fi funny, dar doar pentru kuplurile deja formate, totusi nu e sarut cel fara de un sentiment citusi de mik, sau poate ma gresesc. asa ca fok la ghete,,,,,, Laughing

Unica problema e faptul ca nu se va organiza nici un concert sau concurs, asha k nu shtiu kum de facut... Question

unde in colegiu??? ggg da de ce?

Din cauza epidemiilor aparute pe la noi...

svinka Laughing gg la noi is vrio 15 da in alte kolegii kite 60 Twisted Evil vasheta nu mam interesat dak fac ceva ?Smile akusi ma ineteresaz!
da la vrio diskoteka?de facut?

Nici discoteca nu se poate - pe langa "svinka" ne mai "pindeshte" shi ministerul din cauza grevei!!! Ei nu ne dau voie sa facem disco pe noapte sub motivul ca avem multzi minori, da fara ei la disco nu se poate!!!!!!! Crying or Very sad
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  ingeras Dum Feb 03, 2008 10:05 pm

nustiu, eu vorbisem ku doamna Chilaru si ea a spus ca de 14 va si un concert numai de cit , ea se pregatesti, degraba se incep repetitiile, asa ca eu sunt informata ca va fi ceva, dar nu sunt sigura 100% Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Abi Dum Feb 03, 2008 10:25 pm

sper eu ca totushi se va organiza ceva Rolling Eyes

Abi
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Dima Dum Feb 03, 2008 10:56 pm

Abi a scris:sper eu ca totushi se va organiza ceva Rolling Eyes

Ceva cu sigurantza se va organiza, dar nu prea shtiu ce?! Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Lun Feb 04, 2008 12:04 am

Dima a scris:
Abi a scris:sper eu ca totushi se va organiza ceva Rolling Eyes

Ceva cu sigurantza se va organiza, dar nu prea shtiu ce?! Laughing


Ultima editare efectuata de catre in Lun Feb 04, 2008 1:27 am, editata de 1 ori
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Dima Lun Feb 04, 2008 12:43 am

ingeras a scris:nustiu, eu vorbisem ku doamna Chilaru si ea a spus ca de 14 va si un concert numai de cit , ea se pregatesti, degraba se incep repetitiile, asa ca eu sunt informata ca va fi ceva, dar nu sunt sigura 100% Laughing

sa speram ca totushi va fi ceva interesant!!! PEOPLE, daq va vin ceva idei, de genul carorva concursuri, inimioare, fantezii - adresatzi-va - Senatul Elevilor (cab.114) e mereu deschis pentru colaborare!!!! cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty 14 februarie

Mesaj  god_father Mar Feb 05, 2008 12:27 am

Da eu eaca vreu masina... asa ca fetelor puneti mina de la mina si luatimi un Aston Martin... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
prima zi va plimbi pe toate...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Wasea Mar Feb 05, 2008 2:16 pm

Deoarece această atmosferă de sărbătoare despre care vorbiţi nu cuprinde întreaga societate şi anume acei ce nu intră în zona de cuprindere, suferă. Şi chiar acei care simt că această sărbătoare e pentru dînşii ... majoritatea lor se descurajează în această zi, aşteptînd ceva deosbit şi fantastic dar primind simpla realitate. Aşa că altfel decît egoistă, nu poţi numi aşa o sărbătoare. Pentru adevăraţii îndrăgostiţi, fiecare zi e o sărbătoare.


P.S. Nu eu am spus-o dar sunt totalmente deacord!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Abi Mar Feb 05, 2008 4:44 pm

Wasea a scris:Deoarece această atmosferă de sărbătoare despre care vorbiţi nu cuprinde întreaga societate şi anume acei ce nu intră în zona de cuprindere, suferă. Şi chiar acei care simt că această sărbătoare e pentru dînşii ... majoritatea lor se descurajează în această zi, aşteptînd ceva deosbit şi fantastic dar primind simpla realitate. Aşa că altfel decît egoistă, nu poţi numi aşa o sărbătoare. Pentru adevăraţii îndrăgostiţi, fiecare zi e o sărbătoare.


P.S. Nu eu am spus-o dar sunt totalmente deacord!

eu nu intru in acea ,,zona de cuprindere''...pentru mine 14 februarie e o zi obishnuita (pina kind).. dar nu sufer, shi nici nu ma descurajez....totul e inainte Rolling Eyes

Abi
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Wasea Mar Feb 05, 2008 7:39 pm

Abi ma bucur pentru tine, dar din nefericire asha ma simt eu in aceasta zi...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Mar Feb 05, 2008 9:21 pm

Nam Citit eu akolo tati mesagele!zicetsi de konkursuri Smile
iak unu...dak ceva mai skriu Wink
1.Cea mai frumoasa declaratie de dragoste(cu 3 premii...)
Premiul I
Barbatul cel mai mester in arta cuvintelor (sa speram ca si cel mai indragostit) va castiga pentru femeia pe care o iubeste “o inima din 50 de trandafiri rosii“(567 RON).

Premiul II
Un aranjament „15 trandafiri la cutie” - 15 trandafiri rosii cu feriga si rochita randunicii in cutie alba cu funda rosie (214 RON).

Premiul III
Un aranjament “Te iubesc la infinit” – un buchet cu 11 trandafiri, pe fiecare trandafir fiind atasat un sticker cu mesajul “I love You” (187 RON).
asta romiinii fak Smile) nou ceva mai skromna Laughing
Acum, poate iti pui intrebarea care este cea mai frumoasa declaratie de dragoste? Nu stim. Iti putem recomanda doar sa scrii ceea ce simti. Castigatorii vor fi decisi de femei si barbati, care iubesc sau nu, care sunt indragostiti sau nu
Limita de cuvinte si timp:)))
karo4 nishte reguli se poate de mai pridumait Smile))! Twisted Evil
ce ziceti bun sheva:)
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty To max.@

Mesaj  Wasea Mar Feb 05, 2008 10:02 pm

Vrei sa ne fii sponsorul nostru?
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  max.@ Mar Feb 05, 2008 10:09 pm

Wasea a scris:Vrei sa ne fii sponsorul nostru?



Laughing Laughing Laughing bai am zis mai skromnie:)
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Se apropie sarbatoarea de 14 februarie! - Pagina 3 Empty Re: Se apropie sarbatoarea de 14 februarie!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum