Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Eurovision 2008

+7
Nikutsa
Dima
ingeras
Livika
rococo
max.@
giku87
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  lencik_misterioasa Sam Mai 24, 2008 9:48 am

Mie imi place vocea Getei...dar nu mi-a placut showul pe care la facut...daca il putem numi Show. Crying or Very sad
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty :)

Mesaj  Catalina Dum Mai 25, 2008 1:22 am

si totusi a kishtigat Dima Bilan......bravo lui... lol! lol!
Catalina
Catalina
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 32
Location : Ciokana
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Dum Iun 01, 2008 10:39 pm

hmmmm, azi m-am convins ca geta burlacu nu face nici doi bani!!! ....
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  Dima Lun Iun 02, 2008 10:42 pm

dumi a scris:hmmmm, azi m-am convins ca geta burlacu nu face nici doi bani!!! ....

why? a zis ceva? Rolling Eyes
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  rococo Lun Iun 02, 2008 11:48 pm

dumi a scris:hmmmm, azi m-am convins ca geta burlacu nu face nici doi bani!!! ....

Din pacate, putem doar sa criticam, daca zici asha nu e bine , tre sa te gandesti mai bine, ce zici de faptul ca Geta Burlacu a primit oferte din strainatate de a canta la concerte cu artisti adevarat, oferte de a incheia contracte comerciale, si ce mai zici e faptul a Goran Bregovic (nu e nevoie de prezentare) a invitat-o in Seriba sa faca un concert pt el, si de asemena ce mai zici de faptul ca ini primele 10 locuri din finala 7 veneau din prima semifinala, cu care a concurat Geta!! Asha ca va rugam nu va obositi sa scriti la tastatura astfel de mesaje. Dar te rog n-o lua personal, ti-am atacat doar parerea... Smile
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Mar Iun 03, 2008 7:51 am

Dima a scris:
dumi a scris:hmmmm, azi m-am convins ca geta burlacu nu face nici doi bani!!! ....

why? a zis ceva? Rolling Eyes

nici nu trebuie sa zica, ca la modul cum s-a prezentat pe scena si ce melodii a cantat - s-a spus totul de la sine
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Mar Iun 03, 2008 7:57 am

stelistu a scris:
dumi a scris:hmmmm, azi m-am convins ca geta burlacu nu face nici doi bani!!! ....

Din pacate, putem doar sa criticam, daca zici asha nu e bine , tre sa te gandesti mai bine, ce zici de faptul ca Geta Burlacu a primit oferte din strainatate de a canta la concerte cu artisti adevarat, oferte de a incheia contracte comerciale, si ce mai zici e faptul a Goran Bregovic (nu e nevoie de prezentare) a invitat-o in Seriba sa faca un concert pt el, si de asemena ce mai zici de faptul ca ini primele 10 locuri din finala 7 veneau din prima semifinala, cu care a concurat Geta!! Asha ca va rugam nu va obositi sa scriti la tastatura astfel de mesaje. Dar te rog n-o lua personal, ti-am atacat doar parerea... Smile

aici nu e nimic de gandit, fiecare apreciaza prin prisma a ceea ce vede! si ce daca are atatea oferte? le merita prin ce? prin melodia "a century of love"? prin prestatia ei de la eurovison? si gata? ai ascultat ce melodii mai are (in caz ca mai are ceva, hai sa spun asa de calitate)?
pai geta a concurat cu ei, si ce daca? doar nu a fost printre ei ca castigatoare a semifinalei!
nu iau ideile tale in nici un fel, pt ca eu doar mi-am exprimat opinia referitor la aceasta "multstimata artista" a moldovei
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Mar Iun 03, 2008 8:00 am

PS: scuza-ti minusculele
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  Livika Mar Iun 03, 2008 12:43 pm

Asta este cauza faptului ca artishtii noshtri pleak toti peste hotare sa se afirme,adik atitudinea noastra fata de ceea ce fac.De ce toti ii cunoshteau pe O-zone ca pe o trupa romaneaska cind ei sunt din Moldova?Sau multi altii,Catalin Josan spre exemplu,in Romania este superStar dar in Moldova nici nu sa auzit de el?De acest lucru ei se tem,shi pleak sa se afirme in alta parte numai nu la ei acasa unde sunt criticati shi vb pe la spate.

In lok sa ne sustinem,ne intoarcem cu spatele, stam numai shi criticam... Nu a fost show,sau nu sht ce,dar citi bani s-au alocat p/u eurovision?Pe linga bugetele de citeva mii de euro,noi n-am avut nici o shansa,asa ca nu atacati atita piesa,sau persoana care o cinta...oricum Moldova nu avea sa aiba succes la Eurovision,nici kiar sa fost altcineva anu asta...sau in restul anilor,asa ne este "norocul"
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Mar Iun 03, 2008 1:46 pm

Livika a scris:Asta este cauza faptului ca artishtii noshtri pleak toti peste hotare sa se afirme,adik atitudinea noastra fata de ceea ce fac.De ce toti ii cunoshteau pe O-zone ca pe o trupa romaneaska cind ei sunt din Moldova?Sau multi altii,Catalin Josan spre exemplu,in Romania este superStar dar in Moldova nici nu sa auzit de el?De acest lucru ei se tem,shi pleak sa se afirme in alta parte numai nu la ei acasa unde sunt criticati shi vb pe la spate.

In lok sa ne sustinem,ne intoarcem cu spatele, stam numai shi criticam... Nu a fost show,sau nu sht ce,dar citi bani s-au alocat p/u eurovision?Pe linga bugetele de citeva mii de euro,noi n-am avut nici o shansa,asa ca nu atacati atita piesa,sau persoana care o cinta...oricum Moldova nu avea sa aiba succes la Eurovision,nici kiar sa fost altcineva anu asta...sau in restul anilor,asa ne este "norocul"

mda, atunci imi apare asa o intrebare: si de ce ma rog, zdob si zdub au fost pe locul 7, natalia barbu pe locul 10, iar arsenie feat natalia gordienco sau geta burlacu pe ultimele locuri.
si iata si raspunsul: pentru ca piesele primelor doi erau de succes, prezenta scenica super, show interesant din mai multe aspecte, si cel mai important, toate acestea la un cost modest...
asa ca fiecare cu parerea lui.... eu stiu ca un produs poate genera diferite reactii ale potentialului utilizator, asta pentru ca utilizatorii sunt diferiti si diversi factori influenteaza la deciziile lor de consumare sau nu, asa ca daca mie nu-mi place piesa sau artista de anul asta, asta nu inseamna ca si altora nu tb sa placa si nici nu inseamna ca doar "critic" sau ii "intorc spatele"
esential e altceva - imaginea ce a generat-o ... altceva nimic ....
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  dumi Sam Iun 07, 2008 10:15 pm

apropo de zdob si zdub.... ati vazut ce accident au avut azi - noapte???
dumi
dumi
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 36
Location : Chisinau... asem
Data de inscriere : 03/02/2008

Sus In jos

Eurovision 2008 - Pagina 2 Empty Re: Eurovision 2008

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum