Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

5 participanți

In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  DDD_20 Mar Dec 25, 2007 9:57 pm

Am mai auzit de partide politice cu indei si conceptii diferite... Dar sa faca asha Tam Tam dintr-un brad...numai la noi se poate intalni... Se pare ca in istoria integrata pe care ni-o impune partidul de guvernamant acest eveniment va fi unul istorik, prin care comunistii isi vor farda din nou imaginea si vor face cirk de calitate...
DDD_20
DDD_20
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  rococo Mier Dec 26, 2007 3:01 pm

Acest eveniment ne arata prostia comunismului, ne arata cat de prosti sunt ..... astia , care au legat de politica lor muradara si bradul nostru de Craciun. NU poate intra acest eveniment in istorie, speram sa-l uitam mai repede, si de comunisti sa uitam mai repede! In 2009 ei vor MURI!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  ingeras Mier Dec 26, 2007 4:02 pm

politiciienii astea sunt niste egoisti , staruri care siau pierdut valoarea scenika si incearca acum printro noua prostie sa fie observati. scratch geek lol!
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  MIRCIK * Sam Ian 19, 2008 1:20 am

Bradul este brad !!! Nu avem ce sal legam si pe dinsul sarmanu de istorie cit lau plimbat prin orash !!!
Da sa luam la o adica problema dor nu e in brad !!!
Cite braduri au fost taiate si inca o sa mai fie ... asta fignea !!!
Tat conflictu a fost creat p/u ca sa poata sasi realizeze cineva planurile pe dupa spatele acestui brad !!!
farao
MIRCIK *
MIRCIK *
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : CFBC
Data de inscriere : 18/01/2008

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 1:46 pm

DDD_20 a scris:Am mai auzit de partide politice cu indei si conceptii diferite... Dar sa faca asha Tam Tam dintr-un brad...numai la noi se poate intalni... Se pare ca in istoria integrata pe care ni-o impune partidul de guvernamant acest eveniment va fi unul istorik, prin care comunistii isi vor farda din nou imaginea si vor face cirk de calitate...
toate aceste scenarii politice de prost gust ma fac sa imi pierd rabdarea..si as vrea sa pot vota si eu in 2009 pu o tara mai prospera..dar din pacate inca nu am dreptu la vot..in orice caz sper k voi..cei care puteti schimba conducerea tarii o veti face Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  rococo Sam Noi 22, 2008 10:36 pm

adriancik92 a scris:
toate aceste scenarii politice de prost gust ma fac sa imi pierd rabdarea..si as vrea sa pot vota si eu in 2009 pu o tara mai prospera..dar din pacate inca nu am dreptu la vot..in orice caz sper k voi..cei care puteti schimba conducerea tarii o veti face Wink

O vom face, eu sunt sigur! e prea mare puterea noastra !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 11:35 pm

rococo a scris:
adriancik92 a scris:
toate aceste scenarii politice de prost gust ma fac sa imi pierd rabdarea..si as vrea sa pot vota si eu in 2009 pu o tara mai prospera..dar din pacate inca nu am dreptu la vot..in orice caz sper k voi..cei care puteti schimba conducerea tarii o veti face Wink

O vom face, eu sunt sigur! e prea mare puterea noastra !
unika problema e sa nu se falsifice alegerile ca in 2004.. si eu ma rog la Dumnezeu sa nu fie asa...si sa fie totul ok Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric? Empty Re: Este bradul ce craciun al anului 2007 un moment istoric?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum