Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu??

+4
ingeras
Wasea
god_father
rococo
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty ingeras

Mesaj  god_father Sam Ian 12, 2008 9:00 pm

ingeras a scris:fok la ghete , interesant, credeam ca aici capatam doar prieteni dar mam inselat, imi pare rau. Crying or Very sad Sad


toti raspund pentru ceea ce spun si ceea ce fac... da vad ca cel ce tia luat apararea nu vrea sa raspunda...


Ultima editare efectuata de catre in Sam Ian 12, 2008 10:54 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Re: Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu??

Mesaj  Dima Sam Ian 12, 2008 9:27 pm

god_father a scris:
ingeras a scris:fok la ghete , interesant, credeam ca aici capatam doar prieteni dar mam inselat, imi pare rau. Crying or Very sad Sad


toti raspund pentru ceea ce spun... da vad ca cel ce tia luat apararea nu vrea sa raspunda...

Mai baietzi, ia incetatzi voi cu ideile progresiste! Dezbaterile is bune, dar nu pana ajung la dezbateri de dintzi!!! No
Asha k voi expunetzi-va parerile shi in continuare, insa incercatzi sa nu facetzi replici in adresa cuiva!!!


Contez pe bunele voastre maniere! LET THE FORUM BE A FRIENDLY PLACE!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Mult stimate ADMINISTRATOR

Mesaj  god_father Sam Ian 12, 2008 11:07 pm

Dima a scris:
god_father a scris:
ingeras a scris:fok la ghete , interesant, credeam ca aici capatam doar prieteni dar mam inselat, imi pare rau. Crying or Very sad Sad


toti raspund pentru ceea ce spun... da vad ca cel ce tia luat apararea nu vrea sa raspunda...

Mai baietzi, ia incetatzi voi cu ideile progresiste! Dezbaterile is bune, dar nu pana ajung la dezbateri de dintzi!!! No
Asha k voi expunetzi-va parerile shi in continuare, insa incercatzi sa nu facetzi replici in adresa cuiva!!!


Contez pe bunele voastre maniere! LET THE FORUM BE A FRIENDLY PLACE!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers

da cine a spus ca cuiva a sai zboare dintii? nimeni nu vorbeste asa, si nici nu vrea asa ceva... eu traiesc dupa OMERTA, si in omerta este scris "sa nu ridici mina la cel a carui cuvint si fapta are putere si adevar", si pina eu lui Wasea nui dovedesc ca el nu are dreptate, nici eu... si nimeni din partea mea nu va ridica mina asupra lui...

mai este o solutie:cenzureaza sau sterge toate mesajele scrise de el in adresa mea, si pe cele scrise de mine ca raspuns la mesajele lui... insa nimeni sa nu se atinga de mesajul meu scris in privinta ingerasului... eu iam atacat parerea si in regulamentul forumului este admis acest lucru... (vorbeste cu Wasea despre propunerea mea, si daca e deacord, facetio)...si eu iti dau cuvintul meu ca mai mult eu niciodata nu revin la problema cu Wasea...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Re: Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu??

Mesaj  Dima Sam Ian 12, 2008 11:19 pm

god_father a scris:da cine a spus ca cuiva a sai zboare dintii? nimeni nu vorbeste asa, si nici nu vrea asa ceva... eu traiesc dupa OMERTA, si in omerta este scris "sa nu ridici mina la cel a carui cuvint si fapta are putere si adevar", si pina eu lui Wasea nui dovedesc ca el nu are dreptate, nici eu... si nimeni din partea mea nu va ridica mina asupra lui...

mai este o solutie:cenzureaza sau sterge toate mesajele scrise de el in adresa mea, si pe cele scrise de mine ca raspuns la mesajele lui... insa nimeni sa nu se atinga de mesajul meu scris in privinta ingerasului... eu iam atacat parerea si in regulamentul forumului este admis acest lucru... (vorbeste cu Wasea despre propunerea mea, si daca e deacord, facetio)...si eu iti dau cuvintul meu ca mai mult eu niciodata nu revin la problema cu Wasea...


Ok, atunci subiectul este epuizat! Asha k eu voi vedea daca voi shterge ceva... mai vedem!

Ati face bine daq ati propune teme noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Craciunul...

Mesaj  god_father Dum Ian 13, 2008 1:39 pm

Dima a scris:
god_father a scris:da cine a spus ca cuiva a sai zboare dintii? nimeni nu vorbeste asa, si nici nu vrea asa ceva... eu traiesc dupa OMERTA, si in omerta este scris "sa nu ridici mina la cel a carui cuvint si fapta are putere si adevar", si pina eu lui Wasea nui dovedesc ca el nu are dreptate, nici eu... si nimeni din partea mea nu va ridica mina asupra lui...

mai este o solutie:cenzureaza sau sterge toate mesajele scrise de el in adresa mea, si pe cele scrise de mine ca raspuns la mesajele lui... insa nimeni sa nu se atinga de mesajul meu scris in privinta ingerasului... eu iam atacat parerea si in regulamentul forumului este admis acest lucru... (vorbeste cu Wasea despre propunerea mea, si daca e deacord, facetio)...si eu iti dau cuvintul meu ca mai mult eu niciodata nu revin la problema cu Wasea...


Ok, atunci subiectul este epuizat! Asha k eu voi vedea daca voi shterge ceva... mai vedem!

Ati face bine daq ati propune teme noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

NU mai inteles corect, subiectul nu sa epuizat, el se va epuiza daca stergi mesajele pe care leam precizat mai sus... (cu acordul lui Wasea)...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Re: Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu??

Mesaj  rococo Lun Ian 14, 2008 12:19 am

Eu sund de acord cu god_father. Acest subiect nu se va epuiza prea repede, pt ca de deja de zeci de ani il dezbatem si il vom dezbate in continuare...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu?? - Pagina 2 Empty Re: Craciunul!!! Iisus s-a nascut o data nu??

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum