Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...

+11
Dolce
Sat
Livika
Platina
valyk999
ingeras
Dima
belladona
Wasea
max.@
god_father
15 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Lun Feb 11, 2008 10:21 pm

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:12 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  max.@ Lun Feb 11, 2008 10:51 pm

god_father a scris:Uneori trebuie sa faci si acest pas, acesta fiind mai dificil decit faza de seducere...
Cum e sa te desparti?
Si carei modul cel mai potrivit si mai strategic pentru a face acest lucru?



ce tema Laughing


uhh pe mine nimeni inka nu mam lasat Very Happy:D:D si speram sa tsinem acelashi temp
a fost numa un kaz ka niam despatsit ambii fumos..dar eu nu pre foarte doriam Sad si pin la urma ea doria inapoi(adik umbla dupa mine Smile )

la despratire depinde de pers. eu personal sa fie fara kuvinte "mumoase" si multe plinsete:)
pur si simplu la virsta asta.....nu ar trebui sa ajungem la asa kazuri ka sinucideri sau mai shtiu eu
noi sintem plin de forte,mumosi....viatsa inainte...am skapat de una(u) dam de altu(a) Very Happy glumesk Smile dragostea exista Wink lol!
si tot asa....eu nu ramin disperat si va sfatui si voua Wink
poate nu mam exprimat bine,corect Razz
da orikum....la tema asta poate exista multe vorbe,pareri Smile
sucese cheers cheers cheers
WE are THE BEST Razz sa shtitsi toti Wink
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Wasea Lun Feb 11, 2008 11:20 pm

hmmm, principal e k ambii parteneri sa simta acest moment... plus la asta nu trebuie sa ai ura pe acea persoana(eu niciodata nu o am)... eu spre exemplu dak ajung la asha situatsii pai rup toate legaturile cu acea persoana... shi mai mult nu tsin contact cu ea!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  belladona Lun Feb 11, 2008 11:58 pm

E greu sa te desparti,caci deprinderea sau afectiunea oricum persista...
Urit e atunci cand persoana in cauza incearca prin tot felul de timpenii sa te raneasca...

belladona
Embrion
Embrion

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/12/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dima Mier Feb 13, 2008 12:50 am

belladona a scris:E greu sa te desparti,caci deprinderea sau afectiunea oricum persista...
Urit e atunci cand persoana in cauza incearca prin tot felul de timpenii sa te raneasca...

Da, da, da! Mie imi place sa se spuna totul in fatza, fara "idei progresiste"!!! cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Joi Feb 28, 2008 11:40 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:13 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  ingeras Mier Mar 05, 2008 6:49 pm

e greu sa te desparti, deoarece daca nu tii inima de piatra te vei gindi ca vei provoca sie sau celuilalt durere, dar e si mai dureros e faptul , pentru mine, ca pot sa provok altora durere, asta e mai neplakut, parerea mea silent
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Joi Mar 06, 2008 6:47 pm

Da, într-adevăr despărţirea e un lucru foarte greu, greu de tot, uneori chiar aproape imposibil!
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dima Vin Mar 07, 2008 12:08 am

valyk999 a scris:Da, într-adevăr despărţirea e un lucru foarte greu, greu de tot, uneori chiar aproape imposibil!

Mai ales daqa e vorba de un BMW - of, of, of cata jale la despartire Very Happy
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Mar Mar 11, 2008 6:47 pm

Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Platina Mar Mar 11, 2008 10:20 pm

valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

Hai că le-ai topit pe toate Laughing ...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dima Mier Mar 12, 2008 1:40 am

valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

Maladetz!!! Very Happy Gandeshti pozitiv! Sa shtii ca eshti pe calea cea buna! Wink


Ultima editare efectuata de catre Dima in Mar Mar 18, 2008 9:59 pm, editata de 1 ori
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Mier Mar 12, 2008 5:53 am

Platina a scris:Hai că le-ai topit pe toate ...
Ce ai în vedere?
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Mier Mar 12, 2008 5:56 am

Dima a scris:Maladetz!!! Gandeshti pozitiv! Sa shtii ca eshti pr calea cea buna!
Mulţumesc pentru încurajare, dar totuşi asta e şi na-i cei face!
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Livika Mier Mar 12, 2008 7:53 pm

valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

Ati gasit shi voi ce sa comparati : masina shi femeia lol! Valyk de acord cu tine! " unică şi pentru totdeauna!"
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Platina Mier Mar 12, 2008 8:52 pm

valyk999 a scris:
Platina a scris:Hai că le-ai topit pe toate ...
Ce ai în vedere?

Fetele au punctul slab---iubesc sa le alinti auzul cu cuvinte care le convin...
...e si firesc ca dupa cuvintele tale,ele sa se simta flatate...atit tot...doar ca eu am spus-o mai ironic,de aia si-am plusat:'' Laughing ''...
in fine...bafta....si sper sa fie adevarat ceea ce ai spus...o sa-ti fie bine si tie si ''ei''...

P.S...Livika,e absolut normal ca baietii sa compare masinile si femeile...ambele au un mare rol in viata lor si le maninca toti nervii...desigur ca si satisfactia e pe masura:D...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Joi Mar 13, 2008 5:05 pm

Platina a scris:Fetele au punctul slab---iubesc sa le alinti auzul cu cuvinte care le convin...
...e si firesc ca dupa cuvintele tale,ele sa se simta flatate...atit tot...doar ca eu am spus-o mai ironic,de aia si-am plusat:'' ''...
in fine...bafta....si sper sa fie adevarat ceea ce ai spus...o sa-ti fie bine si tie si ''ei''...

P.S...Livika,e absolut normal ca baietii sa compare masinile si femeile...ambele au un mare rol in viata lor si le maninca toti nervii...desigur ca si satisfactia e pe masura:D...

Ai dreptate! Maşinile şi femeile ocupă un rol foarte şi foarte important în viaţa băieţilor, da, de la ambele primesc o plăcere deosebită, dar . . . ele nu au nimic comun (aproape nimic)!
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Sat Mar Mar 18, 2008 2:12 pm

Am inteles un lucru evident- pentru ca toate emotiile traite impreuna sa nu se transforme intr-o adunatura de pastile in palma si tot universul de basm sa nu se incoroneze cu o inchistare si sinucidere in camera... trebuie sa traiesti pentru tine si nu pentru un nemernic si neinsemnat 'cineva'.
cat
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dima Mar Mar 18, 2008 10:08 pm

Sat a scris:Am inteles un lucru evident- pentru ca toate emotiile traite impreuna sa nu se transforme intr-o adunatura de pastile in palma si tot universul de basm sa nu se incoroneze cu o inchistare si sinucidere in camera... trebuie sa traiesti pentru tine si nu pentru un nemernic si neinsemnat 'cineva'.
cat

Opaaaa.... ia statzi ca cineva a intalnit un obstacol shi e gata sa se opreasca in imediata apropiere a lui...
Vreau sa-ti dau doar un sfat, daca imi permitzi: nu face concluzii pripite shi nu te izola pentru ca vei rata adevarata fericire si nu vei afla ce e dragostea... da "nemernicii" (shi cele de sex opus) vor exista shi asta ar trebui sa ne faca mai puternici!!! cheers

Nu dispera, it's gonna be alright!!! lol!
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Mier Mar 19, 2008 7:47 pm

Sat a scris: Am inteles un lucru evident- pentru ca toate emotiile traite impreuna sa nu se transforme intr-o adunatura de pastile in palma si tot universul de basm sa nu se incoroneze cu o inchistare si sinucidere in camera... trebuie sa traiesti pentru tine si nu pentru un nemernic si neinsemnat 'cineva'.
Hey! Nu dispera! Totul va fi bine, noi suntem alături, cel puţin eu îţi sunt, nu ştiu cum ceilalţi?!
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dolce Mier Mar 19, 2008 9:11 pm

poti conta pe noi .....si nu dispera.... noi suntem cu tine cheers
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  valyk999 Mier Mar 19, 2008 10:01 pm

Dolce a scris:poti conta pe noi .....si nu dispera.... noi suntem cu tine
Vezi, nu sunt numai eu acela care te susţine . . . mai e cineva! Razz
valyk999
valyk999
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 33
Location : Ciocana
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Sat Sam Mar 22, 2008 8:21 pm

Multumesc mult mult mult, pirat dar pentru mine fericirea = WOW si study . Acum stau la prietena mea in net pentru ca mi s-a ars procesorul de la comp ... sunt nefericita((((
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Brat Krolik Joi Apr 24, 2008 3:45 pm

Sat a scris:Am inteles un lucru evident- pentru ca toate emotiile traite impreuna sa nu se transforme intr-o adunatura de pastile in palma si tot universul de basm sa nu se incoroneze cu o inchistare si sinucidere in camera... trebuie sa traiesti pentru tine si nu pentru un nemernic si neinsemnat 'cineva'.
cat
Pentru ca relele care le-ai descris anterior sa nu sa se intimple trebuie sa mai ai si o minte sanatoasa. Asa a succes, nu dispera, fii tare si totul iti v amerge bine! Iepurasul te iubeste!!!
Brat Krolik
Brat Krolik
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 35
Location : Codrii Moldovei
Data de inscriere : 18/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Dolce Joi Apr 24, 2008 6:58 pm

mdea...iepurashul asta e tare iubitor Smile ...pe toti el ii iubeshte ... Razz
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum