Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...

+11
Dolce
Sat
Livika
Platina
valyk999
ingeras
Dima
belladona
Wasea
max.@
god_father
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Brat Krolik Dum Mai 04, 2008 8:27 pm

Dolce a scris:mdea...iepurashul asta e tare iubitor Smile ...pe toti el ii iubeshte ... Razz
Sigur ca pe tine te iubesc deosebit!!!
Brat Krolik
Brat Krolik
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 35
Location : Codrii Moldovei
Data de inscriere : 18/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Dima Lun Mai 05, 2008 12:22 am

Brat Krolik a scris:
Dolce a scris:mdea...iepurashul asta e tare iubitor Smile ...pe toti el ii iubeshte ... Razz
Sigur ca pe tine te iubesc deosebit!!!

Da pe mine????????? Sad
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Wasea Lun Mai 26, 2008 9:32 pm

Cel mai ushor ar fi in general sa nu iubeshti shi nu s-ar ajunge la asha situatsii! Trebuie sa traieshti pentru tine shi sa fii SuperPuperMega egoist Smile
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  ingeras Mar Mai 27, 2008 9:50 am

Wasea a scris:Cel mai ushor ar fi in general sa nu iubeshti shi nu s-ar ajunge la asha situatsii! Trebuie sa traieshti pentru tine shi sa fii SuperPuperMega egoist Smile
Evil or Very Mad
ei asa nu se poate, e prea crud, in viata asta daca ai trai numia pentru tine inseamna ca nu ai trait de lok, sincer cred ca iubind pe cineva te realizezi intrun fel, asa chiar de cite o data suferi si esti nevoit sa te desparti , asta e viata si fiecare tre sa simta asta chiar de e SuperPuperMega EGOIST Laughing
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Nikutsa Mar Mai 27, 2008 6:59 pm

Odata dragostea a intrebat prietenia :"p/u ce mai existi tu daca sunt deja eu ?" la care prietenia a raspuns : "p/u a mai lasa loc unui zimbet acolo unde tu ai lasat lacrimi".Chiar daca suferi, chiar daca mai renunti un pic la propriul egoism, totusi pozitivul pe care-l primesti nu se compara cu nimic. Ce culoare ar mai avea totul daca nu ar fi si acest sentiment ? Totusi e frumos sa iubesti Exclamation
Nikutsa
Nikutsa
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 34
Location : Riscanovka
Data de inscriere : 05/05/2008

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Livika Mar Mai 27, 2008 10:56 pm

Nikutsa a scris:Odata dragostea a intrebat prietenia :"p/u ce mai existi tu daca sunt deja eu ?" la care prietenia a raspuns : "p/u a mai lasa loc unui zimbet acolo unde tu ai lasat lacrimi".Chiar daca suferi, chiar daca mai renunti un pic la propriul egoism, totusi pozitivul pe care-l primesti nu se compara cu nimic. Ce culoare ar mai avea totul daca nu ar fi si acest sentiment ? Totusi e frumos sa iubesti Exclamation


Frumos spus....
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Brat Krolik Mar Mai 27, 2008 10:58 pm

Dima a scris:
Brat Krolik a scris:
Dolce a scris:mdea...iepurashul asta e tare iubitor Smile ...pe toti el ii iubeshte ... Razz
Sigur ca pe tine te iubesc deosebit!!!

Da pe mine????????? Sad
Si pe tine salunisca!!! albino albino albino albino
Brat Krolik
Brat Krolik
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 35
Location : Codrii Moldovei
Data de inscriere : 18/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Shmitt Dum Noi 02, 2008 2:11 pm

Sat a scris:Multumesc mult mult mult, pirat dar pentru mine fericirea = WOW si study . Acum stau la prietena mea in net pentru ca mi s-a ars procesorul de la comp ... sunt nefericita((((

Lol. WOW = World of Warcraft = fericire pentru tine ?!

Shi cum adica stai tu "in net" ???? =))

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 17, 2008 7:32 pm

valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

xe xe xe frumos spus.. cheers
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  god_father Vin Noi 21, 2008 9:47 pm

adriancik92 a scris:
valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

xe xe xe frumos spus.. cheers

Valik nu te prea cred fetele, probabil ai spuso prea frumos...si stii cum is ele prea frumos nu le place, prea urit nici atit --nu le mai intelegi..
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 12:31 pm

god_father a scris:
adriancik92 a scris:
valyk999 a scris:Ştii?! Ai dreptate, dar nu am obiceiul de a păstra mult timp maşinile . . . eu doar le vînd! Maşina nu-i femei ca să-ţi fie mereu aproape, în fiecare zi apare ceva mai nou, mai bun, mai performant, numai femeia e unică şi pentru totdeauna! Înţelegi?

xe xe xe frumos spus.. cheers

Valik nu te prea cred fetele, probabil ai spuso prea frumos...si stii cum is ele prea frumos nu le place, prea urit nici atit --nu le mai intelegi..

niup..eu pe valik il stiu Razz.. si stiu k el apreciaza mult fetele...e adevarat k kateodata singure nu stim ce vrem..dar asta e valabil si la voi..in multe cazuri..nici noi pe voi nu va intelegem nici voi pe noi Sad Crying or Very sad
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum