Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Voronin o ia razna!

4 participanți

In jos

Voronin o ia razna! Empty Voronin o ia razna!

Mesaj  rococo Mar Mai 20, 2008 4:27 pm

„Presedintele” V. Voronin și-a vărsat nervii pe polițiștii rutieri! I-a ordonat ministrului să concedieze 50% din „gaiciniși”, că cică sunt corupți ! Măi ,măi ce concluzie! Voi știți iaca eu n-am știut de asta! maaaaaa..... iaca m-o pus pe ganduri .....
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Voronin o ia razna! Empty Re: Voronin o ia razna!

Mesaj  ingeras Mar Mai 20, 2008 4:51 pm

mmda,........ prostie mare1 luind in consideratie cite prostii a fgacut Voronin putem sa socotim ca la fel ca dorinta de a fi koncediat aceste 50 procente din politia rutiera iau fost koncediate 50 procente din materia sa cenusie, sincer, da mai intraiurea ca acum nu cred ca putea sa gindeasca, dar de fdapt nu se stie Evil or Very Mad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Voronin o ia razna! Empty Re: Voronin o ia razna!

Mesaj  Livika Mar Mai 20, 2008 6:14 pm

ingeras a scris:mmda,........ prostie mare1 luind in consideratie cite prostii a fgacut Voronin putem sa socotim ca la fel ca dorinta de a fi koncediat aceste 50 procente din politia rutiera iau fost koncediate 50 procente din materia sa cenusie, sincer, da mai intraiurea ca acum nu cred ca putea sa gindeasca, dar de fdapt nu se stie Evil or Very Mad

Domnu' nostru Preshedinte are talent actoricesc,i se primeshte ft bine teatrul..... Shi cind o sa-shi prezinte sfirshitul operei....intr-adevar nu se shtie
Livika
Livika
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 101
Location : Ciokana
Data de inscriere : 07/11/2007

Sus In jos

Voronin o ia razna! Empty Re: Voronin o ia razna!

Mesaj  Nikutsa Mier Mai 21, 2008 3:02 pm

Evil or Very Mad am vazut si eu reportajul . Pe mine m-a impresionat modul de exprimare al d-lui presedinte ...
Nikutsa
Nikutsa
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 34
Location : Riscanovka
Data de inscriere : 05/05/2008

Sus In jos

Voronin o ia razna! Empty Re: Voronin o ia razna!

Mesaj  rococo Mier Mai 21, 2008 3:07 pm

Livika a scris:
ingeras a scris:mmda,........ prostie mare1 luind in consideratie cite prostii a fgacut Voronin putem sa socotim ca la fel ca dorinta de a fi koncediat aceste 50 procente din politia rutiera iau fost koncediate 50 procente din materia sa cenusie, sincer, da mai intraiurea ca acum nu cred ca putea sa gindeasca, dar de fdapt nu se stie Evil or Very Mad

Domnu' nostru Preshedinte are talent actoricesc,i se primeshte ft bine teatrul..... Shi cind o sa-shi prezinte sfirshitul operei....intr-adevar nu se shtie
Daaaaa, evident, a fost, cum zic americanii "a one man show!" Cică creatură mafiotă, păi daaa, pe care o conduce însuși creatura voronin*!!
* ca nici nu merită să-i începi numele cu majusculă!
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Voronin o ia razna! Empty Re: Voronin o ia razna!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum