Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...

+5
Wasea
sweet_girl
Nikutsa
Dima
god_father
9 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Mier Iun 04, 2008 1:17 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:06 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty ???

Mesaj  Dima Mier Iun 04, 2008 1:21 am

god_father a scris:God_Father...dupa un trup de fier..se ascunde o inimă ce sîngerează moartea...din dragoste......

Aici ar trebui sa auzim sfaturile fetelor???
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Nikutsa Mier Iun 04, 2008 10:54 am

1. Pe oricine ai vrea sa seduci trebuie sa ii spui ceea ce vrea sa auda !
Spre exemplu daca fata nu este prea draguta ii spui intr-un mod mai subtil ca este frumoasa ! Dar ao grija ca ceea ce`i spui sa nu fie iesit din comun , pentru ca atunci isi va da seama ca e vrajeala !

2. Daca ai si competitie ai grija sa iti vezi de treaba ta si sa actionezi mai tarziu .
Ex: Esti cu un grup de baieti si toti vor sa o seduca pe acceasi fata !
Nu incerca sa iesi in evidenta prin nu stiu ce gesturi disperate . NU te lauda , nu o fa pe grozavu ci lasa`i pe ceilalti sa-si rateze sansa . Tot ce trebuie sa faci este sa stai in banca ta pana se calmeaza gloata si apoi prin cateva cuvinte le`ai suflat`o la toti .

3. Nu arata ca esti disperat !
Ex: Mergi pe strada si trece o tipa “buna” pe langa tine ! Ce faci ? Nu`i arata ca esti interesat de ea ! Niciodata sa nu intorci capul dupa cineva pe care vrei sa cuceresti .
Astfel te dai de gol si ai sa iesi drept “catelus” Si tipa ori va face vrajeala de tine ori te va refuza .

4. Ce sa faci cand te refuza ?

Arata`i ce fel de om esti si ca nu te cunoaste destul de bine ! Daca vrei sa`i schimbi parerea trebuie sa`i cunosti prietenii si sa te pui bine pe langa ei chiar daca nu aveti activitati comune !
Incearca sa afli ce`i place si arata`i ca si tie iti plac aceleasi lucruri dar nu prea mult ca strica ! Nu fa nimic iesit din comun si nu te arata disperat dupa ea ! La inceput ia-o pe ea mai putin in seama si mai mult pe prietenii ei .
Chestia asta tine sigur .

- Nu o Insela !
- Nu minti !
- Arata`i ca o iubesti !
- Asculta tot timpul ce spune !
- Iubeste si vei fi iubit !
Nikutsa
Nikutsa
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 34
Location : Riscanovka
Data de inscriere : 05/05/2008

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Mier Iun 04, 2008 10:20 pm

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:07 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  sweet_girl Joi Iun 05, 2008 6:54 pm

god_father a scris:....uneori inseli, minti, arati ca n-o iubesti, n-o asculti si n-o iubesti si totusi ea te iubeste.... si indiferenta isi are rolul ei atunci cind vrei sa cuceresti o fata, doar ca atunci cind vrei s-o cuceresti deja nu mai poti fi indiferent...

shtii kum e .....atunci kind o faci pe o fata sa creada ca iti este indiferenta asta dupa ce au fost unele momente in kare iai akordat atentie....asta o "impinge" sa te cucereasca ea cu orice pret....
motivul fiind ori kai placi f tare ...ori sa-ti dovedeasca ca cu ea nu e de joaca...nu o poti displace atit de usor
Asa ca indiferenta e un mod de a cuceri, cei drept un mod mai putin traditional ca sai spun asa.(parerea mea, shtiu ca multi nu ar fi de acord cu mine)

O fata o poti cuceri kiar si prin simpla ta prezenta
Cu ajutorul unor cuvinte frumoase, insa sa nu exagerezi.
ar mai fi cite ceva dar cred ca cel mai important e sa o faci sa aiba incredere in tine..
sweet_girl
sweet_girl
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
Data de inscriere : 17/02/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Wasea Vin Iun 06, 2008 10:14 am

sweet_girl a scris: cred ca cel mai important e sa o faci sa aiba incredere in tine..

iata cu asta sunt totalmente deacord... caci totul se bazeaza pe incredere shi respect...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Dum Iun 08, 2008 7:03 pm

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:08 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  sweet_girl Dum Iun 08, 2008 8:52 pm

god_father a scris:
cine esti sweety_girl?

nu conteaza cine sunt flower
sweet_girl
sweet_girl
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
Data de inscriere : 17/02/2008

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Lun Iun 09, 2008 8:40 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:08 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  ingeras Lun Iun 09, 2008 11:46 am

nu cred ca toate fetele pot fi cucerite dupa un anumi riteriu, sunt fete carora le place ca tu sa te afirmi, dar sunt fete are ar vrea sa te kunoasca ea sigura fara aglomeratie in prejur, sa kuceresti fata e cel mai greu, cred, de exemplu pentru mine increderea arefoarte mare importanta , luind in consideratie ca akum nimanui nui poti da crezare, nu pot sa spun acum in numele la toate fetele, dar personal iubesc ca baietii care doresc sa ma kucereasca sa faca acest lukru mai deosebit, nu am invedere in publik sau ku multa galagie, dar aa prtikular, ceva deosebit, am observat ca baietii se sfiaza sa ofere flori, dar sa stti ca e un gest foarte dagut si 100% ca toatefetele o sa aprecieze. in rest ramine sa nu o mintiti, si sa fiti voi insiva, daca va reusesti inseamna ca asa treia sa fie , dar daca nu inseamna ca ai sa gasesi alta fata.
BAFTA BAIETI!!!!!!!!!11 Laughing Cool cheers
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  max.@ Vin Iul 04, 2008 7:55 pm

god_father a scris:
sweet_girl a scris:
god_father a scris:
cine esti sweety_girl?

nu conteaza cine sunt flower


dacă am intrebat cine esti inseamna ca are o insemnatate, nu am facuto asa din senin...
da eu shtiu Very Happy
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

... Empty Simplu...

Mesaj  max.@ Vin Iul 04, 2008 7:59 pm

fii Twisted Evil sii a ta Very Happy lol!
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Dum Iul 13, 2008 10:26 pm

god_father a scris:God_Father...dupa un trup de fier..se ascunde o inimă ce sîngerează moartea...din dragoste......
?!?!?!?!
În ce mileniu locuieşti ?! exagerat ''portret'' ! trup de fier ? inimă ce sîngerează moarte? - Ai citit cam multe poveşti .Fără să fiu răutăcioasă! rendeer
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Joi Iul 17, 2008 5:55 pm

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:10 pm, editata de 2 ori (Motiv : rautatea TA.......)
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Joi Iul 17, 2008 8:34 pm

god_father a scris:
Păpuşea a scris:
god_father a scris:God_Father...dupa un trup de fier..se ascunde o inimă ce sîngerează moartea...din dragoste......
?!?!?!?!
În ce mileniu locuieşti ?! exagerat ''portret'' ! trup de fier ? inimă ce sîngerează moarte? - Ai citit cam multe poveşti .Fără să fiu răutăcioasă! rendeer


nici nuti dai seama ce faci....cred ca moderatorii forumului iti vor face monument, pentru renasterea acestuia iscata de cearta la care vom ajunge noi doi...esti bravo, doar ca nu cred ca ai facut-o dinadins..mai mult pare a fi ceva intimplator..te mindresti de mileniul in care traiesti...si uiti de frumusetea lumii vechi, cind iti lasam un mesaj pe un servetel de hirtie si nu pe net...cit despre povesti am citit foarte putine...iar in ceea ce priveste rautacioasa, nu cred ca nu poti sa fii...
Nu pot să cred că a răspuns cineva,forumul e cu adevărat mort...

Vai mamă,adică mă crezi tu atît de bestie? Very Happy
De mileniul în care trăiesc mă mîndresc,în ceea ce priveşte culmea intelectuală a lumii moderne.Se opreşte lauda însă tocmai aici,deoarece în rest e plînset şi jale.
Ok,nu ai citit poveşti(oricum nu făceam referinţă directă),intenţia a fost a-ţi demonstra că felul în care aduci tu portretul unei fete,e sensibilizat în exces si tu îi dai etichete prea bombaste.Fii şi tu mai simplu în sensul calificării sentimentaliste şi atunci nu cred că voi fi răutăcioasă,ci doar realistă!

Lumea veche nu am cunoscut-o şi nici nu ştiu dacă mi-a fi plăcut şerveţelele.Printre firile umane are prioritate dorinţa de intangibil,nu ceea ce şi-a pierdut din valoare din simplul motiv că a cedat în faţa provocărilor noastre!
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Joi Iul 17, 2008 11:15 pm

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:10 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  god_father Vin Iul 18, 2008 12:02 am

max.@ a scris:fii Twisted Evil sii a ta Very Happy lol!


DA cui i se adreseaja mesul tau?
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Vin Iul 18, 2008 12:07 am

god_father a scris:
chiar te face sa fii rautacioasa complexitatea mea "in sensul calificarii sentimentaliste"...?de ce crezi ca e portretul unei fete? poate e al meu..nu teai gindit?credca nu...si nu tiar place servetelele? sa tii in miina acea hirtie... imbibata de parfumul meu...unde sunt scrise putine cuvinte, dar cu atit inteles...
P.S. daca sa vorbim de simplitate... cuvintele de genul "bomboase, sensibilizat" etc...care vad ca le folosesti cu aere de fetitza desteapta...numi bucura privirea...si tias fi recunoscator daca leai reduce la ceva mai simplu...(nu ca nu leas percepe)


cit despre povesti..nici eu nu ma refeream la sensul direct...ai crezut ca ai ramas neinteleasa, dar mai lasat pe mine sa fiu neinteles....ca sa inchei mesajul pe un ton mai amical...iti zic un Noapte Buna, nu e fatarnic e din suflet..

de ce vorbeşti în numele tău cînd vine vorba de exemple,care ar trebui să fie generale (gen - îmbibată de parfumul meu) ?!

de redus,nu cred că am ce,ăsta e felul meu de a mă exprima,a reduce semnifică a coborî unde nu mă regăsesc!
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  rococo Sam Iul 19, 2008 7:35 pm

Păpuşea a scris:
god_father a scris:
Păpuşea a scris:
god_father a scris:God_Father...dupa un trup de fier..se ascunde o inimă ce sîngerează moartea...din dragoste......
?!?!?!?!
În ce mileniu locuieşti ?! exagerat ''portret'' ! trup de fier ? inimă ce sîngerează moarte? - Ai citit cam multe poveşti .Fără să fiu răutăcioasă! rendeer


nici nuti dai seama ce faci....cred ca moderatorii forumului iti vor face monument, pentru renasterea acestuia iscata de cearta la care vom ajunge noi doi...esti bravo, doar ca nu cred ca ai facut-o dinadins..mai mult pare a fi ceva intimplator..te mindresti de mileniul in care traiesti...si uiti de frumusetea lumii vechi, cind iti lasam un mesaj pe un servetel de hirtie si nu pe net...cit despre povesti am citit foarte putine...iar in ceea ce priveste rautacioasa, nu cred ca nu poti sa fii...
Nu pot să cred că a răspuns cineva,forumul e cu adevărat mort...

Vai mamă,adică mă crezi tu atît de bestie? Very Happy
De mileniul în care trăiesc mă mîndresc,în ceea ce priveşte culmea intelectuală a lumii moderne.Se opreşte lauda însă tocmai aici,deoarece în rest e plînset şi jale.
Ok,nu ai citit poveşti(oricum nu făceam referinţă directă),intenţia a fost a-ţi demonstra că felul în care aduci tu portretul unei fete,e sensibilizat în exces si tu îi dai etichete prea bombaste.Fii şi tu mai simplu în sensul calificării sentimentaliste şi atunci nu cred că voi fi răutăcioasă,ci doar realistă!

Lumea veche nu am cunoscut-o şi nici nu ştiu dacă mi-a fi plăcut şerveţelele.Printre firile umane are prioritate dorinţa de intangibil,nu ceea ce şi-a pierdut din valoare din simplul motiv că a cedat în faţa provocărilor noastre!

Dragă păpuşico, în primul rând, forumul ăsta nu e mort, există mulţi membri care postează mesaje, teme de discuţie, poate altceva e mort, eu cred că părerile dumneata sunt moarte !!!
Dacă zici ca nu iţi pasă de lumea veche, află dragă păpuşă că Universul "s-a chinuit" 13 miliarde de ani să facă "creaturi" ca tine, ca mine, si ca toţi ceilalţi oameni ! Iar dacă nu îţi pasă de trecut atunci ceva pute tare aici...
In general cred ca unii care îşi ascund identitatea pe acest forum nu au curaj, şi nu au ambiţie, mă scuzi că iţi spun aşa ceva , dar asta e părerea mea, şi poate nu e corectă dar mie aşa imi pare...
Ar fi bine sa-mi demonstrezi că nu e aşa, păpuşico...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Sam Iul 19, 2008 10:56 pm

rococo a scris:
Dragă păpuşico, în primul rând, forumul ăsta nu e mort, există mulţi membri care postează mesaje, teme de discuţie, poate altceva e mort, eu cred că părerile dumneata sunt moarte !!!
Dacă zici ca nu iţi pasă de lumea veche, află dragă păpuşă că Universul "s-a chinuit" 13 miliarde de ani să facă "creaturi" ca tine, ca mine, si ca toţi ceilalţi oameni ! Iar dacă nu îţi pasă de trecut atunci ceva pute tare aici...
In general cred ca unii care îşi ascund identitatea pe acest forum nu au curaj, şi nu au ambiţie, mă scuzi că iţi spun aşa ceva , dar asta e părerea mea, şi poate nu e corectă dar mie aşa imi pare...
Ar fi bine sa-mi demonstrezi că nu e aşa, păpuşico...
Ia te uită am trecut la conotaţii peiorative gen ''dragă''.Te rog n-o da în astfel de apelative,căci sunt patent susceptibile!
Eu probleme cu vizualul nu am şi prin urmare confirm că forumul e foarte pasiv,unde îi vezi tu pe fidelii membrii care postează mesaje şi teme de discuţie?(probabil nu faci parte din nici un forum cu adevărat activ,să ai un exemplu real).
Părerile mele sunt moarte?! Asta da - emfază!!!
Am spus cumva că nu-mi pasă de lumea veche? de ce aberezi,cu atît mai mult că mă refeream la romanitsmul patetic de atunci,nu la chinul Universului (fii atent la ce se discută,nu veni cu un general acerb) !!!
Mesajul tău e o elucubraţie totală,data viitoare cînd ai dorinţa a te expune,analizează atent ceea ce am pronunţat eu,apoi ceea ceea ai tu de spus şi verifică-i compatibilitatea!
La nonsensul textului tău se mai plusează o fabulantă legătură între curaj,identitate ascunsă şi (asta-i culmea)-Ambiţie! De unde pînă unde?! Hai mă oameni,de aveţi intenţia a o arde în ale inteligenţei,mai slăbiţi-o,căci ieşiţi de partea mărginiţilor!

adios
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty ...

Mesaj  god_father Mar Iul 22, 2008 11:55 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:11 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Mar Iul 22, 2008 10:29 pm

god_father a scris:
vai...ce-am facut..s-a suparat Papusea..Rococo suntem niste nerusinati...sau paote ea e de vina...nustiu, sa apari asa pe neasteptate si sa sari la toti in cap, nustiu cit e de bine...oricum ai avut multe de pierdut, si nu ai ezitat sa pierzi....
sigur poate nu ar fi o solutie sa stergem tot, dar spre deosebire de "altii" eu macar am dat o propunere...si oricum nu depinde de mine daca o sa stergem sau nu..(nu eu o sa-l sterg)...in fraza aia cu inteligenta, tu macar tiai dat seama ce ai spus?uneori prea tare ranesti...ei bine lasa sa nu fim noi intelegent, lasa sa iesim de partea marginitilor...in schimb cind privim in jur vedem oameni, care ne saluta, cu care discutam...sunt oamenii pe care tu nui vezi - sunt sigur de acest lucru...
un om intelept a zis: cel mai destept om e ala care are cei mai multi prieteni, si in nici un caz cel care stie mai multe neologisme...
nu vreau sa te supere mesajul meu..e scris intro atmosfera placuta, linistita...
...sincer sa fiu imi vad greselele...sunt multe, printre altele si faptul ca te-am facut sa pleci...poate erai sa dai viata forumului, si era sa fie o solutie mai buna decit sal stergem...insa nu am putut sa fac altfel, felul in care analizezi fiecare cuvint si imi spui ce-am gresit, nu e chiar placut...

si acest "adios" stii parca neai fi lasat...ei bine si noi, adika toti utilizatorii forumului iti spunem ARIVIDERCI si multa multa feiricire Smile
Nu m-am supărat pe nimeni şi nimic,nu sunt o imatură! First of all,nu am sărit în cap,aşa mi-e tonalitatea textului atunci cînd realizez naivitatea şi ignoranţa altor texte( nu vb de persoane la direct)!
A avea mulţi prieteni nu semnifică că eşti deştept,toţi puştanii,toţi drogaţii şi toate cîrpele sunt înconjurate de droaie de prieteni(aşa îi consideră ei).
Eu una am prieteni suficienţi şi bine-meritaţi,don't worry!
Care e sensul cu plecatul? de unde ai scos-o? ''adios'' în spaniolă e ''la revedere''!
LOL

Şi nu mă prind în ceva,de ce nu acceptaţi caractere? Am observat pe forum persoane ce o dau în texte aşa mai ''culte'' ,pe cînd habar n-au ce ridicol iese.Pe ăia îi acceptaţi în plagieri ieftine,iar pe o persoană ce vede realul obiectiv,îi daţi şuturi ironico-tîmpe!

Pace!
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  rococo Mier Iul 23, 2008 11:51 am

Păpuşea a scris:
rococo a scris:
Dragă păpuşico, în primul rând, forumul ăsta nu e mort, există mulţi membri care postează mesaje, teme de discuţie, poate altceva e mort, eu cred că părerile dumneata sunt moarte !!!
Dacă zici ca nu iţi pasă de lumea veche, află dragă păpuşă că Universul "s-a chinuit" 13 miliarde de ani să facă "creaturi" ca tine, ca mine, si ca toţi ceilalţi oameni ! Iar dacă nu îţi pasă de trecut atunci ceva pute tare aici...
In general cred ca unii care îşi ascund identitatea pe acest forum nu au curaj, şi nu au ambiţie, mă scuzi că iţi spun aşa ceva , dar asta e părerea mea, şi poate nu e corectă dar mie aşa imi pare...
Ar fi bine sa-mi demonstrezi că nu e aşa, păpuşico...
Ia te uită am trecut la conotaţii peiorative gen ''dragă''.Te rog n-o da în astfel de apelative,căci sunt patent susceptibile!
Eu probleme cu vizualul nu am şi prin urmare confirm că forumul e foarte pasiv,unde îi vezi tu pe fidelii membrii care postează mesaje şi teme de discuţie?(probabil nu faci parte din nici un forum cu adevărat activ,să ai un exemplu real).
Părerile mele sunt moarte?! Asta da - emfază!!!
Am spus cumva că nu-mi pasă de lumea veche? de ce aberezi,cu atît mai mult că mă refeream la romanitsmul patetic de atunci,nu la chinul Universului (fii atent la ce se discută,nu veni cu un general acerb) !!!
Mesajul tău e o elucubraţie totală,data viitoare cînd ai dorinţa a te expune,analizează atent ceea ce am pronunţat eu,apoi ceea ceea ai tu de spus şi verifică-i compatibilitatea!
La nonsensul textului tău se mai plusează o fabulantă legătură între curaj,identitate ascunsă şi (asta-i culmea)-Ambiţie! De unde pînă unde?! Hai mă oameni,de aveţi intenţia a o arde în ale inteligenţei,mai slăbiţi-o,căci ieşiţi de partea mărginiţilor!

adios

Eheee, cred ca şi tu te-ai suparat Very Happy (nu zic că nu m-a supărat şi eu puţin, însă în niciun caz, n-are legătură "susceptibile, emfază", etc., ar fi mai bine - ironice Very Happy în ceea ce priveşte "dragă") , de imi numesti parerile "elucubratii" , normal, este o parere subiectiva, doar tu ai putea spune ca eu vorbesc absurd. Asta a fost parerea generala, pentru că într-adevăr ai spus-o la general ! Nu tu ai zis ca in "in rest e plânset şi jale" adică în afara romantismului despre care vorbeai.
Nu cred că ai reuşit să demonstrezi cuiva ceva, aşadar nu ştiu cine e de partea mărginiţilor, şi nu face sa-mi pui la îndoială inteligenţa, DRAGĂ...
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Sam Iul 26, 2008 10:37 pm

Rococo,năsucul tu ţi l-ai băgat,aşea că suportă consecinţele Very Happy !
Un singur lucru e cert : nu mi-ai înţeles textul şi cu atît mai puţin intenţia,aşea că o lăsăm baltă!
suerte,señoritos Wink
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  rococo Sam Iul 26, 2008 11:40 pm

Cred că mă opresc, poate mi-am băgat şi eu nasul cam nepotrivit, în fond, cearta nu duce la nimic bun, dar mă rog, a fost o dezbatere aşa mai aprinsă...aşa îmi scot nasul de aici... Very Happy
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum