Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...

+5
Wasea
sweet_girl
Nikutsa
Dima
god_father
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

... - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Dum Iul 27, 2008 12:25 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 12:10 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Păpuşea Dum Iul 27, 2008 12:41 am

god_father a scris:EA stati ca eu ceva nu am inteles. Cum adica Rococo si-a bagat nasul? parca ar fi fost o discutie privata. Consider ca fiecare are dreptul sa-si expuna parerea, sigur dupa asta suportind consecintele. fiind matur probabil si-a asumat riscul consecintelor odata ce a intrat in discutie. Iar in ceea ce tine fraze gen "ati baga nasul" nu cred ca au loc pe forumul nostru, care e un forum liber si foarte democrat. Very Happy sper sa fiti deacord cu mine.
Aaaaaaaaiiiiii,ce m-am mai săturat de a da explicaţii!!!!
BĂ!!!!!!!cît mai aveţi?!?!?!?! Rococo şi-a băgat nasul în momentul în care a început-o cu tentele alea ironice,nu am zis că nu-şi poate exprima părerea!
GATA,TĂIAŢI-MĂ,CĂ MĂ IRITĂ TREABA ASTA! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Suspect
Păpuşea
Păpuşea
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/07/2008

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  god_father Vin Noi 21, 2008 9:52 pm

Păpuşea a scris:
god_father a scris:EA stati ca eu ceva nu am inteles. Cum adica Rococo si-a bagat nasul? parca ar fi fost o discutie privata. Consider ca fiecare are dreptul sa-si expuna parerea, sigur dupa asta suportind consecintele. fiind matur probabil si-a asumat riscul consecintelor odata ce a intrat in discutie. Iar in ceea ce tine fraze gen "ati baga nasul" nu cred ca au loc pe forumul nostru, care e un forum liber si foarte democrat. Very Happy sper sa fiti deacord cu mine.
Aaaaaaaaiiiiii,ce m-am mai săturat de a da explicaţii!!!!
BĂ!!!!!!!cît mai aveţi?!?!?!?! Rococo şi-a băgat nasul în momentul în care a început-o cu tentele alea ironice,nu am zis că nu-şi poate exprima părerea!
GATA,TĂIAŢI-MĂ,CĂ MĂ IRITĂ TREABA ASTA! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Suspect

si totusi pina la urma tu ai plecat...fa greseala si raspundemi, si deja o sa te stiu cine esti...dar inainte de asta gindestete de ce tiam zis so faci daca asa te descoper...Paradox..Adios mi a....
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

... - Pagina 2 Empty Re: ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum