Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

+14
rococo
ingeras
god_father
Platina
DerskY[You Got No GamE]
Sat
Victoria
n_p
Kornelius
Wasea
Dima
Hinku
Cristina
Romka
18 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Romka Vin Noi 02, 2007 9:57 pm

Am auzit ca amu, pentru fete e la moda tunsoarea scurta, ca da aere de inteligentza shi de businesswoman... pale Iar pentru noi, mujicii - afro "Boney M is back"... Ce ziceti?


Ultima editare efectuata de catre in Dum Noi 04, 2007 11:55 pm, editata de 2 ori
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Hmmm

Mesaj  Dima Vin Noi 02, 2007 10:58 pm

Eu ash zice ca depinde cui... Da fete cu chelie... interesant ar fi! Laughing
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Cristina Vin Noi 02, 2007 11:47 pm

ei nu shtiu daca inteligentza la fete se remarca prin tunsoare, da imi imaginez un trend prin cfbc cu peruci cit o minge de baschet,atunci la ora de sport in loc de alergare usoara se va creea o priveliste de dansul mingilor coafate Razz
Cristina
Cristina
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 35
Location : Kishigton gone on the mission
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty !

Mesaj  Hinku Sam Noi 03, 2007 8:43 pm

barbatul trebuie sa fie barbat, da nu par lung cercei ....
Femeile trebuie sa fie femei!
Hinku
Hinku
Embrion
Embrion

masculin
Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 03/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Dima Dum Noi 04, 2007 12:15 pm

Hinku a scris:barbatul trebuie sa fie barbat, da nu par lung cercei ....
Femeile trebuie sa fie femei!
Iaqa unde se ascunde adevarul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation cheers
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Nu shtiu, Nu shtiu...

Mesaj  Wasea Lun Noi 05, 2007 6:59 pm

Eu n-am nimik impotriva la stilul parului la ambele sexe... ceea ce tsine de piercing sau tatoo la fete sunt impotriva!!!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty WOW

Mesaj  Dima Lun Noi 05, 2007 7:29 pm

Wasea, da shi eshti asha de indiferent fatza de tunsori? Surprised
Apropo, a aparut o idee - hai sa te frezam chel! Wink
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty da nu nafig...

Mesaj  Wasea Lun Noi 05, 2007 10:48 pm

ei amush... atita m-am chinuit sa-mi cresc paru da tu!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Kornelius Joi Noi 08, 2007 1:05 pm

Pircing?gg...La unele fete chiar le sta cu pearcing....mie imi place in Limba, se-asupra ochiului,pe nasuk(da s fie ceva foarte finshi draguts), shi buriK....hehe>>> as vrea s ma intilnesc cu asa fata Razz
TATOO?..daca e ceva fin shi nu prea mare credca s-ar fi privit chiar destul de COOL

Frizuri? Stilul RAVE imi place! dar iaka pe mine inca nu am incercat dar la unii chiar le sta bine!
eu inca ma gindeam sa-mi vopsesc parul! Multi sint impotriva shi nu intseleg chestia cu vopsitul dar ar trebui sa intsaleaga ca daca iti vopsesti parul asta nu inseamna ca esti GAY sau ce mai cred unii....
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  n_p Lun Noi 12, 2007 2:55 pm

Hinku a scris:barbatul trebuie sa fie barbat, da nu par lung cercei ....
Femeile trebuie sa fie femei!
da ,deacord..dar shtii cum acum MODA dicteaza oamenilor felul cum ar trebuie sa arate.......shtii este o vb "mii frig de ............ dar de moda nu ma las"
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  n_p Lun Noi 12, 2007 2:57 pm

Dima a scris:Wasea, da shi eshti asha de indiferent fatza de tunsori? Surprised
Apropo, a aparut o idee - hai sa te frezam chel! Wink

oooooo ideie super! ash da orce sa vad totsi baietsii din cfbc ka bobocii pirat
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  n_p Lun Noi 12, 2007 3:01 pm

Kornelius a scris:Pircing?gg...La unele fete chiar le sta cu pearcing....mie imi place in Limba, se-asupra ochiului,pe nasuk(da s fie ceva foarte finshi draguts), shi buriK....hehe>>> as vrea s ma intilnesc cu asa fata Razz
TATOO?..daca e ceva fin shi nu prea mare credca s-ar fi privit chiar destul de COOL

Frizuri? Stilul RAVE imi place! dar iaka pe mine inca nu am incercat dar la unii chiar le sta bine!
eu inca ma gindeam sa-mi vopsesc parul! Multi sint impotriva shi nu intseleg chestia cu vopsitul dar ar trebui sa intsaleaga ca daca iti vopsesti parul asta nu inseamna ca esti GAY sau ce mai cred unii....


da eu am asha o prietena .............de fapt nu are pearcing deasupra okiului... cel mai kassna .are TATOO in asha un lokushor..uhhhhhhhhhhhhh lol!
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Victoria Mar Noi 13, 2007 12:42 am

Wasea a scris:Eu n-am nimik impotriva la stilul parului la ambele sexe... ceea ce tsine de piercing sau tatoo la fete sunt impotriva!!!

Mai, mai, mai ce baiat consrvativ, Vasi, da iti inchipui acolo, prietena ta si-a facut tatuaj cu numele tau?!!!!
Ce-ai face?
Victoria
Victoria
Tricky-Vicky

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty La TOP!!!!

Mesaj  Victoria Mar Noi 13, 2007 12:46 am

Acum sunt in moda coafuri in stilul Nefertiri, cu breton drept taiat si par drept pina la umeri!
Deasemenea sunt foarte in top culorole- sur, negru indigo, ochelarii, in orice sezon si minusile
Iar p/u voi BAIETI pregatiti-va!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
La anul vin in top- FUSTELE MINI!!!!!!!!, p/u fete normal ca! Shocked
Victoria
Victoria
Tricky-Vicky

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Wasea Mar Noi 13, 2007 1:10 am

Victoria a scris:
Wasea a scris:Eu n-am nimik impotriva la stilul parului la ambele sexe... ceea ce tsine de piercing sau tatoo la fete sunt impotriva!!!

Mai, mai, mai ce baiat consrvativ, Vasi, da iti inchipui acolo, prietena ta si-a facut tatuaj cu numele tau?!!!!
Ce-ai face?

Ash lua fierul de calcat shi... lol!
da vapsheta nu shtiu chiar, la altcineva imi place dar la persoanele dragi nu prea!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Cristina Mar Noi 13, 2007 11:54 pm

Cineva zicea ca vine in moda coafura la baieti tip afro dar daca ii mai vedem si in fusta mini ne ramine doar sa ne schimbam cu locurile? scratch
Cristina
Cristina
Embrion
Embrion

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 35
Location : Kishigton gone on the mission
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Sat Mier Noi 21, 2007 10:37 pm

Nu este drept ce s-a mentionat despre coafuri baietesti. afro afro --> in asa stil ai anilor '80. Este absurd. N-am vazut nici un on im Chisinau cu asa ceva.
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  DerskY[You Got No GamE] Mier Noi 21, 2007 10:54 pm

shea mai buna pricioska pentru pazanii ii ku paru skurt....shi fseoo....da nu ku paru pin la jenunchi.... Cool
DerskY[You Got No GamE]
DerskY[You Got No GamE]
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 34
Location : Chisinau/Centru
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Sat Mier Noi 21, 2007 10:57 pm

Dersky.,... nu este drept. !!!!! Exclamation Baietii cu parul mai lung sau o coafura la moda in stil emo sau asha ceva sunt cu mult mai interesanti. Imi plac baieti care au un pic de stil si de respec fata de propria aratare. Exclamation
Sat
Sat
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Kornelius Mier Noi 21, 2007 11:03 pm

Sat a scris:Dersky.,... nu este drept. !!!!! Exclamation Baietii cu parul mai lung sau o coafura la moda in stil emo sau asha ceva sunt cu mult mai interesanti. Imi plac baieti care au un pic de stil si de respec fata de propria aratare. Exclamation

eu is baiet da poliubomu +100000000
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 11:38 pm

DerskY[You Got No GamE] a scris:shea mai buna pricioska pentru pazanii ii ku paru skurt....shi fseoo....da nu ku paru pin la jenunchi.... Cool
DERSKY! BRAVOO
ya sa vezi cei de interesant kind stai de exemploo in parc shi vezi sta CEVA in piciore sau fata sau bayat nu intselegi cu pipa, cu mii shi sute de pisrsuri.tatoo shi variante shi ashteapta.....dupa idee ar trebui sa fie un bayat asha e dupa lege ....din curiozitate am stat sa vad cine sau mai precis Ce va veni in intimpinare ,,,aga am mai vruto a venit fix asha un "ONO" nemtsii sa shtie cei Twisted Evil
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Wasea Sam Noi 24, 2007 1:06 am

Stilul parului iaitsogolovyh ma irita la culme... sper k ma-tsi intseles! Twisted Evil
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Kornelius Sam Noi 24, 2007 12:34 pm

n_p a scris:
Kornelius a scris:Pircing?gg...La unele fete chiar le sta cu pearcing....mie imi place in Limba, se-asupra ochiului,pe nasuk(da s fie ceva foarte finshi draguts), shi buriK....hehe>>> as vrea s ma intilnesc cu asa fata Razz
TATOO?..daca e ceva fin shi nu prea mare credca s-ar fi privit chiar destul de COOL

Frizuri? Stilul RAVE imi place! dar iaka pe mine inca nu am incercat dar la unii chiar le sta bine!
eu inca ma gindeam sa-mi vopsesc parul! Multi sint impotriva shi nu intseleg chestia cu vopsitul dar ar trebui sa intsaleaga ca daca iti vopsesti parul asta nu inseamna ca esti GAY sau ce mai cred unii....


da eu am asha o prietena .............de fapt nu are pearcing deasupra okiului... cel mai kassna .are TATOO in asha un lokushor..uhhhhhhhhhhhhh lol!

Ini Fashi cunoshtintsa? Very Happy bounce
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty vau si io:)

Mesaj  Platina Lun Dec 10, 2007 12:05 am

io spre exemplu am o atitudine pozitiva si pentru tattoo-uri,si pentru pierc...dar sa cunoasca limita decentei si sa fie doar pentru a imbunatati imaginea persoanei...
la faza cu tatuajele e mai dificil,daca-ti faci din alea permanente 100%,pe viitor iti pot provoca probleme...
iar pe piercing sunt fixata,dar nu pot sa-mi pun din cauza ca fac sport,iar dupa ce esti gaurita minim o luna tre sa stai in pauza...uite asa,,,,,dar oricu vreau:),obsesie....

p.s.....ma inspira mult si pierc-ul in limba....,la ala cel putin poti face sport,daca nu alt gen de ''efort''...Smile,hai ca-s perversa si sa nu spun prea multe din neatentie Smile

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Wasea Lun Dec 10, 2007 12:49 am

Platina a scris:io spre exemplu am o atitudine pozitiva si pentru tattoo-uri,si pentru pierc...dar sa cunoasca limita decentei si sa fie doar pentru a imbunatati imaginea persoanei...
la faza cu tatuajele e mai dificil,daca-ti faci din alea permanente 100%,pe viitor iti pot provoca probleme...
iar pe piercing sunt fixata,dar nu pot sa-mi pun din cauza ca fac sport,iar dupa ce esti gaurita minim o luna tre sa stai in pauza...uite asa,,,,,dar oricu vreau:),obsesie....

p.s.....ma inspira mult si pierc-ul in limba....,la ala cel putin poti face sport,daca nu alt gen de ''efort''...Smile,hai ca-s perversa si sa nu spun prea multe din neatentie Smile

heh...nice! Imi place shi mie piercing-ul in limba la fete! E tare sexy!
Da cu ce sport te ocupi?

De tatoo pot spune k in tineretse e fine, pin pe la vreo 30 ani, apoi pe nimeni mai mult nu le intereseaza asha gen de frumushatsa! Mai ales k cu timpul se decoloreaza shi mai ales pe pielea zbircita nu cred k ar arata asha de fine!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum