Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

+14
rococo
ingeras
god_father
Platina
DerskY[You Got No GamE]
Sat
Victoria
n_p
Kornelius
Wasea
Dima
Hinku
Cristina
Romka
18 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Platina Lun Dec 10, 2007 1:34 am

heh...nice! Imi place shi mie piercing-ul in limba la fete! E tare sexy!
Da cu ce sport te ocupi?

De tatoo pot spune k in tineretse e fine, pin pe la vreo 30 ani, apoi pe nimeni mai mult nu le intereseaza asha gen de frumushatsa! Mai ales k cu timpul se decoloreaza shi mai ales pe pielea zbircita nu cred k ar arata asha de fine![/quote]


ai dreptate,dar asta e problema cu virsta---nimeni dintre noi nu e vesnic(in frumesete fizica)...
io sport fac variat,dar ma axez pe yoga:)....

bafta si poate te vad si pe tine cu vre-un pierc Very Happy
joke,boy

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Wasea Lun Dec 10, 2007 1:39 am

Platina a scris:bafta si poate te vad si pe tine cu vre-un pierc Very Happy

neaaa, nu-i pentru mine... macar k imi place sa vad asta la altcineva dar anyway n-o sa-mi fac...
yoga? intrigant...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Platina Lun Dec 10, 2007 1:43 am

Wasea a scris:
Platina a scris:bafta si poate te vad si pe tine cu vre-un pierc Very Happy

neaaa, nu-i pentru mine... macar k imi place sa vad asta la altcineva dar anyway n-o sa-mi fac...
yoga? intrigant...

am glumit doar......
yoga ''intriga''?heh....sa ma vezi ce fac,atunci ramii la sigur tablou,asa ca ma abtin sa mai fac vre-o remarca:D
dar trecem peste,ca acus cineva baga faza:''reveniti la subiectul din titlu' ''Smile

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Wasea Lun Dec 10, 2007 12:41 pm

Platina a scris:
yoga ''intriga''?heh....sa ma vezi ce fac,atunci ramii la sigur tablou,asa ca ma abtin sa mai fac vre-o remarca:D

Sunt sigur k voi ramine cu gura cascata vazind asta!
Mda, un sport mai netraditsional!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Kornelius Mier Ian 23, 2008 9:35 pm

Yoga?.....hmm...boona Treaba Cool
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty tatu

Mesaj  god_father Joi Ian 24, 2008 12:38 am

Wasea a scris:
Platina a scris:io spre exemplu am o atitudine pozitiva si pentru tattoo-uri,si pentru pierc...dar sa cunoasca limita decentei si sa fie doar pentru a imbunatati imaginea persoanei...
la faza cu tatuajele e mai dificil,daca-ti faci din alea permanente 100%,pe viitor iti pot provoca probleme...
iar pe piercing sunt fixata,dar nu pot sa-mi pun din cauza ca fac sport,iar dupa ce esti gaurita minim o luna tre sa stai in pauza...uite asa,,,,,dar oricu vreau:),obsesie....

p.s.....ma inspira mult si pierc-ul in limba....,la ala cel putin poti face sport,daca nu alt gen de ''efort''...Smile,hai ca-s perversa si sa nu spun prea multe din neatentie Smile

heh...nice! Imi place shi mie piercing-ul in limba la fete! E tare sexy!
Da cu ce sport te ocupi?

De tatoo pot spune k in tineretse e fine, pin pe la vreo 30 ani, apoi pe nimeni mai mult nu le intereseaza asha gen de frumushatsa! Mai ales k cu timpul se decoloreaza shi mai ales pe pielea zbircita nu cred k ar arata asha de fine!


mie de exemplu numi plac nici piercurile, nici tatuajele, dar daca aveti asa dorinte mari nam nimic impotriva...
dar sa tineti minte un lucru "Dumnezeu cind ne da viata suntem curati, si cind neo ia tot asa tre sa fim", asa ca mai ginditiva un pic inainte de a va mutila corpurile...
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  ingeras Joi Ian 24, 2008 10:09 pm

mie imi plak mult pirsingurile dar foarte mult importa lokul amplasat pe corp, de exemlu in ureche sa ai vreo 5 cercei e fine, in nas super dar sa ai pirsing in lokuri intime pale No affraid nuuuuuuuuuuuuuuuuu
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  rococo Lun Noi 24, 2008 1:27 am

Da mie imi place coafura mea... zero efort ! efect maxim !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Platina Lun Noi 24, 2008 2:55 am

ingeras a scris:mie imi plak mult pirsingurile dar foarte mult importa lokul amplasat pe corp, de exemlu in ureche sa ai vreo 5 cercei e fine, in nas super dar sa ai pirsing in lokuri intime pale No affraid nuuuuuuuuuuuuuuuuu

Very Happy Very Happy Very Happy niciodată nu se ştie...şi eu la un moment dat criticam piercul în limbă,iar acu Razz ,de unul intim nu mai zic nimic,cine ştie cu ce gînduri mă trezesc mîine Twisted Evil

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Shmitt Lun Noi 24, 2008 2:11 pm

Platina a scris:
de unul intim nu mai zic nimic,cine ştie cu ce gînduri mă trezesc mîine Twisted Evil


Cool

P.S. Lasa ca e bine asha cum este Wink !, dar nu ne stopam din stadiul evolutiv Wink
_____________
Posted by: Absolvent CFBC

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 24, 2008 3:57 pm

Platina a scris:
ingeras a scris:mie imi plak mult pirsingurile dar foarte mult importa lokul amplasat pe corp, de exemlu in ureche sa ai vreo 5 cercei e fine, in nas super dar sa ai pirsing in lokuri intime pale No affraid nuuuuuuuuuuuuuuuuu

Very Happy Very Happy Very Happy niciodată nu se ştie...şi eu la un moment dat criticam piercul în limbă,iar acu Razz ,de unul intim nu mai zic nimic,cine ştie cu ce gînduri mă trezesc mîine Twisted Evil

affraid
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Petruccio Lun Noi 24, 2008 5:51 pm

Sunt contra baietilor ce poarta pearcing. Barbatul tre'sa fie barbat. Vorbind de fete...cercei doar in urechi. In nas, deasupra ochilor, buric, etc - contra. Nu-mi place.
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Shmitt Lun Noi 24, 2008 6:22 pm

Petruccio a scris:Sunt contra baietilor ce poarta pearcing. Barbatul tre'sa fie barbat. Vorbind de fete...cercei doar in urechi. In nas, deasupra ochilor, buric, etc - contra. Nu-mi place.

It's your problem dude Wink !

_____________
Posted by: Absolvent CFBC

Shmitt
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 38
Data de inscriere : 02/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Platina Lun Noi 24, 2008 9:51 pm

adriancik92 a scris:
Platina a scris:
ingeras a scris:mie imi plak mult pirsingurile dar foarte mult importa lokul amplasat pe corp, de exemlu in ureche sa ai vreo 5 cercei e fine, in nas super dar sa ai pirsing in lokuri intime pale No affraid nuuuuuuuuuuuuuuuuu

Very Happy Very Happy Very Happy niciodată nu se ştie...şi eu la un moment dat criticam piercul în limbă,iar acu Razz ,de unul intim nu mai zic nimic,cine ştie cu ce gînduri mă trezesc mîine Twisted Evil

affraid
Hai că a fost glumă,ieşi din stare Very Happy

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  adriancik92 Lun Noi 24, 2008 10:22 pm

Platina a scris:
adriancik92 a scris:
Platina a scris:
ingeras a scris:mie imi plak mult pirsingurile dar foarte mult importa lokul amplasat pe corp, de exemlu in ureche sa ai vreo 5 cercei e fine, in nas super dar sa ai pirsing in lokuri intime pale No affraid nuuuuuuuuuuuuuuuuu

Very Happy Very Happy Very Happy niciodată nu se ştie...şi eu la un moment dat criticam piercul în limbă,iar acu Razz ,de unul intim nu mai zic nimic,cine ştie cu ce gînduri mă trezesc mîine Twisted Evil

affraid
Hai că a fost glumă,ieşi din stare Very Happy
makar bine Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Lika_Lika Joi Dec 04, 2008 11:21 pm

Dima a scris:Eu ash zice ca depinde cui... Da fete cu chelie... interesant ar fi! Laughing

Mdeee.......Florea da tu numai de aestea n-ai avut..........ca restul .......de tot felu cite oleaka
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Lika_Lika Joi Dec 04, 2008 11:28 pm

am si eu un piercing in buric si unora le place altii se ingrozesc.......eu personal eram impotriva la asa chestii pina cind m-am trezit cu gindul ca vreau piercing si gata......acum dupa primul mai vreau unul si plus un tatuaj......tatuajul degraba se va afla pe corpul meu.....cam peste o luna......abia astept
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Petruccio Vin Dec 05, 2008 1:12 pm

Interesant....as vrea si eu un tatuaj. Lika_Lika, tu ce desen ti-ai ales?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  adriancik92 Vin Dec 05, 2008 3:24 pm

Lika_Lika a scris:am si eu un piercing in buric si unora le place altii se ingrozesc.......eu personal eram impotriva la asa chestii pina cind m-am trezit cu gindul ca vreau piercing si gata......acum dupa primul mai vreau unul si plus un tatuaj......tatuajul degraba se va afla pe corpul meu.....cam peste o luna......abia astept

cand ti-ai fakut piercing??? affraid
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Lika_Lika Sam Dec 06, 2008 3:34 pm

adriancik92 a scris:
Lika_Lika a scris:am si eu un piercing in buric si unora le place altii se ingrozesc.......eu personal eram impotriva la asa chestii pina cind m-am trezit cu gindul ca vreau piercing si gata......acum dupa primul mai vreau unul si plus un tatuaj......tatuajul degraba se va afla pe corpul meu.....cam peste o luna......abia astept

cand ti-ai fakut piercing??? affraid

Ai ramas cu stirile in urma.....deja de 2 ani am piercing
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Lika_Lika Sam Dec 06, 2008 3:35 pm

Petruccio a scris:Interesant....as vrea si eu un tatuaj. Lika_Lika, tu ce desen ti-ai ales?
eu mi-am ales 3 ieroglife si le voi desena toate 3 in colonita de sus in jos......abia astept
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  adriancik92 Sam Dec 06, 2008 11:48 pm

Lika_Lika a scris:
adriancik92 a scris:
Lika_Lika a scris:am si eu un piercing in buric si unora le place altii se ingrozesc.......eu personal eram impotriva la asa chestii pina cind m-am trezit cu gindul ca vreau piercing si gata......acum dupa primul mai vreau unul si plus un tatuaj......tatuajul degraba se va afla pe corpul meu.....cam peste o luna......abia astept

cand ti-ai fakut piercing??? affraid

Ai ramas cu stirile in urma.....deja de 2 ani am piercing

mdeah..pai dak noi nu am vb despre asa tema Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Petruccio Dum Dec 07, 2008 11:30 am

Lika_Lika a scris:
Petruccio a scris:Interesant....as vrea si eu un tatuaj. Lika_Lika, tu ce desen ti-ai ales?
eu mi-am ales 3 ieroglife si le voi desena toate 3 in colonita de sus in jos......abia astept
Şi ce semnificaţie vor avea acele ieroglife?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Lika_Lika Dum Dec 07, 2008 1:50 pm

Petruccio a scris:
Lika_Lika a scris:
Petruccio a scris:Interesant....as vrea si eu un tatuaj. Lika_Lika, tu ce desen ti-ai ales?
eu mi-am ales 3 ieroglife si le voi desena toate 3 in colonita de sus in jos......abia astept
Şi ce semnificaţie vor avea acele ieroglife?

1. pasiune&dragoste
2. intuitie
3. fericire&bogatie
Lika_Lika
Lika_Lika
Bebe
Bebe

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Data de inscriere : 01/10/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Petruccio Dum Dec 07, 2008 3:56 pm

Acestea te reprezintă pe tine?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri - Pagina 2 Empty Re: Tunsori & coafuri + piercinguri & tatoo-uri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum