Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce vor fetele de la baietsi?

+8
Wasea
Slavuttici
ingeras
Victoria
Dima
Dark
Kornelius
Romka
12 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Lun Noi 19, 2007 11:06 pm

Romka a scris:
Platina a scris: P.S.nici o fata n-o sa vrea sa ajunga in pat cu cineva,doar ca sa-si satisfaca necesitatile...baietilor le e mai dificil,la ei ''natura'' e mai dura si tre' s-o faca uneori nepunind mare pret pe aia in care se descarca...
in fine,sper sa aflati fiecare raspunsul la intrebarea din titlu'.....dar va rog,nu generalizati!!!!ca e grav!....imi pierd neuronii!Smile
Daaa... dureros de dur... Suspect verde-n fatsa... iaca-asa! Da partea cu neuronii... ia-o usor!

eh mama,eu de fapt o iau ''usor'',ca de-ar fi sa pun greutate pe toate prostiile si lucrurile care le iau ca atare,de ceva timp as fi fost internata la ospiciu....
iar la partea cu ''verde-n fata''...da,in pofida faptului ca directitudinea e luata uneori ca vulgaritatea,o folosesc si ma reprezinta...

aveti grija,dragilor....si cu sexul opus si cu cel pe care-l intruchipati....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Dima Lun Noi 19, 2007 11:28 pm

Platina a scris:aveti grija,dragilor....si cu sexul opus si cu cel pe care-l intruchipati....

Cu astfel de afirmatii chiar ma pui pe ganduri! Exclamation
De azi inainte nici nu shtiu la ce sa ma ashtept, in special, de la fete! Question
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mar Noi 20, 2007 1:20 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:05 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mar Noi 20, 2007 1:23 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:02 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Mar Noi 20, 2007 1:26 am

Dima a scris:
Platina a scris:aveti grija,dragilor....si cu sexul opus si cu cel pe care-l intruchipati....

Cu astfel de afirmatii chiar ma pui pe ganduri! Exclamation
De azi inainte nici nu shtiu la ce sa ma ashtept, in special, de la fete! Question

''asteapta-te la bine,dar fii pregatit pentru ce-i rau''Smile)....ironic,nu-ti fie frica....
tre sa intelegeti ca oamenii sunt niste simple jucarii,ii poti manipula cum ai chef...nu tre' sa fii tu cel slab,atit tot,in rest----actioneaza dupa dorinte(implicand desigur si ratiunea)....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mar Noi 20, 2007 1:39 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:05 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Dima Mar Noi 20, 2007 11:16 pm

Platina a scris:
Dima a scris:
Platina a scris:aveti grija,dragilor....si cu sexul opus si cu cel pe care-l intruchipati....

Cu astfel de afirmatii chiar ma pui pe ganduri! Exclamation
De azi inainte nici nu shtiu la ce sa ma ashtept, in special, de la fete! Question

''asteapta-te la bine,dar fii pregatit pentru ce-i rau''Smile)....ironic,nu-ti fie frica....
tre sa intelegeti ca oamenii sunt niste simple jucarii,ii poti manipula cum ai chef...nu tre' sa fii tu cel slab,atit tot,in rest----actioneaza dupa dorinte(implicand desigur si ratiunea)....

Voi lua in calcul shi asta, mersi!!! Laughing

Dar, vrand, nevrand a aparut la mine o intrebare: Vorbeshti de parca ai multa experientza in manipularii cu oamenii... sau e doar o constatare din exterior??? Rolling Eyes
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Mar Noi 20, 2007 11:27 pm

god_father a scris:Platina ratiunea trebuie sa fie mai presus decit dorintele, altfel dai gres....

....De asta sunt suta la suta 'informata',eu de fapt vorbeam la subiect...de era tema legata de ratiune in prim-plan,atunci sigur ca mi-as fi expus viziunea vis-a-vis de asta.
Dar oricu',sunt foarte si foarte putini cei care actioneaza conform ratiunii si pasesc peste dorinte,,,daca gindesti ca un geniu---da!,asa si tre'....dar daca gindesti si mai ales simti ca un om--atunci iti asculti inima si sufletu'....intr-un final,daca vei gindi mereu la rece si vei renunta la placeri(chiar de uneori sunt catalogate ca prostii) nu-ti vei trai viata si doar vei incerca sa fii ''corect'',cu riscul asigurat de a ramine nefericit...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Mar Noi 20, 2007 11:34 pm

''Vorbeshti de parca ai multa experientza in manipularii cu oamenii... sau e doar o constatare din exterior??? Rolling Eyes[/quote]''
la 17 ani nu am cum sa am experienta in asta,din simplu motiv ca nu am ajuns a cunoaste oameni din urma a caror manipulare as fi kistigat ceva...tre sa ai multa cunostinta,abilitatea unui bun actor si sa mai porti si o masca permanenta....nu sunt tupeista si nici nu vreau sa ajung o intruchipare a raului...Nu pot sa spun acu ce voi ajunge a fi pe viitor,dar uneori propriile ginduri imi trezesc fiori,sper ca mi le imblinzeste cineva,ca fiara chir nu vreau sa fiu...iti asigura nefericirea ta si a celor din jur...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mier Noi 21, 2007 12:04 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:07 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mier Noi 21, 2007 12:06 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:09 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Mier Noi 21, 2007 12:24 am

god_father a scris:In ceea ce priveste mastile, ca sa manipulezi cu oamenii nuti trebuie o masca, iti trebuie o ratiune care sati domine sentimentele...


oh,God!!!!
m-ai dat pe spate....ai ajuns sa-mi analizezi cuvintele in esenta lor neadecvata...ceea ce tapez in 2 min cu viteza luminii si cu 4 ore la activ dormite,nu tre s-o transformi in filosofie....
sunt fraze prompte,nu le analiza prea de tot,ia-le intelesul superficial....ca s-ar zice ca vrei sa ma blochezi.....
nu,boy....nu sunt persoana....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mier Noi 21, 2007 12:33 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:08 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mier Noi 21, 2007 12:34 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:09 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Mier Noi 21, 2007 12:43 am

god_father a scris:sA TE DAU PE SPATE?????? iNTERESANT PREFERI SA CAZI PE CEVA MOALE? aSTEPT RASPUNS....

mda,am facut o mare greseala kind am scris mesajul anterior,prevedeam ca doar o sa agraveze situatia in care tu kiar nu percepi ce vreau eu sa expun....dar in fine,nu conteaza,caci nu vreau sa demontrez nimanui nimic...
p.s.....''a da pe spate'' l-am luat ca echivalentul unui alt inteles,diferit de al tau din kite remarc...

dar ca s-o joc si eu pe amuzanta,''da,prefer sa cad pe moale'',de-ar fi in sens contrar ai zice ca am tente suicide:))

papa,si gata,punem punct la neintelegerile astea ca doar genereaza un lant nesfirsit de incurcaturi,care sincer,imi displac la culme...

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty ...

Mesaj  god_father Mier Noi 21, 2007 12:48 am

...


Ultima editare efectuata de catre god_father in Sam Aug 30, 2008 10:09 pm, editata de 1 ori
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Romka Mier Noi 21, 2007 2:25 pm

... Platina si God_Father, sunteti tari de tot amindoi! Nu cedati nici unu nici altu! Asa va vreau! Twisted Evil si asadar, dupa multe crincene si invershunate dezbateri si contraziceri, sa revenim la tema noastra mult-iubita! Oare ce vor fetele de la baietsi?
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  lencik_misterioasa Mier Noi 21, 2007 7:01 pm

Romka a scris:... Platina si God_Father, sunteti tari de tot amindoi! Nu cedati nici unu nici altu! Asa va vreau! Twisted Evil si asadar, dupa multe crincene si invershunate dezbateri si contraziceri, sa revenim la tema noastra mult-iubita! Oare ce vor fetele de la baietsi?
vor iubire adevarata....si nu distractii Evil or Very Mad
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Wasea Sam Dec 08, 2007 4:51 pm

Pot sa spun urmatoarele: sa se prikaleasca, sa ne murdareasca, sa ne chinuie shi apoi sa uite fara urma!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Dum Dec 09, 2007 12:38 am

Wasea a scris:Pot sa spun urmatoarele: sa se prikaleasca, sa ne murdareasca, sa ne chinuie shi apoi sa uite fara urma!

....eu o sa ma cert acus cu tine.....Smile
daca ai intilnit fete care ti-au lasat impresia asta---imi pare nespus de rau,caci te-au dezamagit la culme de vii cu astfel de replici...
fiecare fata isi are dorintele si ambitiile,nu vb p/u numele tuturor....

mai sunt din alea care iubesc,apreciaza si respecta....
uite asa,pusti:)
bafta multa,multa....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:42 am

Platina a scris:
Wasea a scris:Pot sa spun urmatoarele: sa se prikaleasca, sa ne murdareasca, sa ne chinuie shi apoi sa uite fara urma!

....eu o sa ma cert acus cu tine.....Smile
daca ai intilnit fete care ti-au lasat impresia asta---imi pare nespus de rau,caci te-au dezamagit la culme de vii cu astfel de replici...
fiecare fata isi are dorintele si ambitiile,nu vb p/u numele tuturor....

mai sunt din alea care iubesc,apreciaza si respecta....
uite asa,pusti:)
bafta multa,multa....

sorry, in calea mea de acestea nu s-au intilnit, shi parerea n-am sa mi-o schimb pina cind...

citeodata am impresia k ai vreo 40ani sh ai vazut totul in viatsa ta... coboara la pamint shi fii tu insutsi!
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:46 am

Wasea a scris:
Platina a scris:
Wasea a scris:Pot sa spun urmatoarele: sa se prikaleasca, sa ne murdareasca, sa ne chinuie shi apoi sa uite fara urma!

....eu o sa ma cert acus cu tine.....Smile
daca ai intilnit fete care ti-au lasat impresia asta---imi pare nespus de rau,caci te-au dezamagit la culme de vii cu astfel de replici...
fiecare fata isi are dorintele si ambitiile,nu vb p/u numele tuturor....

mai sunt din alea care iubesc,apreciaza si respecta....
uite asa,pusti:)
bafta multa,multa....

sorry, in calea mea de acestea nu s-au intilnit, shi parerea n-am sa mi-o schimb pina cind...

citeodata am impresia k ai vreo 40ani sh ai vazut totul in viatsa ta... coboara la pamint shi fii tu insutsi!
aici sunt intru totul deacord cu Platina, e o reflectare corecta a lukcurilor. Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Wasea Dum Dec 09, 2007 12:48 am

mdea, vad k vi s-a strigat microcipul de gravitatsie... zburatsi prin ceruri pe undeva sh nu vedetsi realitatea...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  ingeras Dum Dec 09, 2007 12:51 am

Wasea a scris:mdea, vad k vi s-a strigat microcipul de gravitatsie... zburatsi prin ceruri pe undeva sh nu vedetsi realitatea...
citeodata asa e mai usor , o viata avem si pe aceea noi o irosim gindindune cum e maiiiiiiii corect, sau suferim si ne blokam ,nu e corect. Cool
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Platina Dum Dec 09, 2007 12:56 am

Wasea a scris:mdea, vad k vi s-a strigat microcipul de gravitatsie... zburatsi prin ceruri pe undeva sh nu vedetsi realitatea...
fiecare vede realitatea cu ochi proprii si nu ai de ce sa-ti impui viziunea....
nu am nici experienta uneia de 40 de ani si nici tupeul de a-mi dori asta la moment...
ce te-ai fixat pe faza cu dezamagirea,pe negativism si pesimism?.....ma omori cu faze din''coboara pe pamint''....sunt unde simt ca vreau si unde-mi permite conditia senzatiilor....
sunt fiinte din cele mai minunate,e pacat a contravine afirmatiei,caci chiar E ----O AFIRMATIE!....

Platina
Veteran
Veteran

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/11/2007

Sus In jos

Ce vor fetele de la baietsi? - Pagina 2 Empty Re: Ce vor fetele de la baietsi?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum