Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

5 participanți

In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  rococo Vin Oct 03, 2008 7:28 pm

Pentru prima dată în R. Moldova va fi desfăşurat concursul „Fabrica de stele”. Acest proiect este unicul de acest gen în Moldova, beneficiind de un buget mare din partea Companiei „Endomol” din Olanda, una din cele mai mari companii de producţie a show-urilor TV din Europa.
La preselecţie sunt invitaţi toţi doritorii din R. Moldova care au vârsta de 18-28 ( Sad Sad Sad * de ani şi sunt, obligatoriu, cetăţeni ai R. Moldova. De asemenea, candidatul trebuie să fie de acord cu condiţiile proiectului pe care îl va semna înainte de evoluare.
Preselecţia va avea loc după următorul program:
* Bălţi – 7,8 şi 9 octombrie, în incinta clubului „Soho”
* Cahul – 13,14,14 octombrie, în incinta clubului „Space”
* Chişinău – 16, 17, 18 şi 19 octombrie, în clubul „Drive”

Doamne ce mii de ciuda ca nu am 18 ani !!!! Ce ghinion teribil ! Sad Sad Sad Sad Sad
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 12:37 pm

rococo a scris:Pentru prima dată în R. Moldova va fi desfăşurat concursul „Fabrica de stele”. Acest proiect este unicul de acest gen în Moldova, beneficiind de un buget mare din partea Companiei „Endomol” din Olanda, una din cele mai mari companii de producţie a show-urilor TV din Europa.
La preselecţie sunt invitaţi toţi doritorii din R. Moldova care au vârsta de 18-28 ( Sad Sad Sad * de ani şi sunt, obligatoriu, cetăţeni ai R. Moldova. De asemenea, candidatul trebuie să fie de acord cu condiţiile proiectului pe care îl va semna înainte de evoluare.
Preselecţia va avea loc după următorul program:
* Bălţi – 7,8 şi 9 octombrie, în incinta clubului „Soho”
* Cahul – 13,14,14 octombrie, în incinta clubului „Space”
* Chişinău – 16, 17, 18 şi 19 octombrie, în clubul „Drive”

Doamne ce mii de ciuda ca nu am 18 ani !!!! Ce ghinion teribil ! Sad Sad Sad Sad Sad

tu dak te duceai acolo precis castigai..Smile
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  rococo Sam Noi 22, 2008 10:18 pm

sincer cred ca da, pt ca am ascultat participantii de acolo ! Oh my good ! Feriti-va urechile ! Ca atare am fost si eu acolo , m-a ascultat si pe mine juriul, da ce folos ca am cantat bine ! NU am 18 ani Sad((
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  adriancik92 Sam Noi 22, 2008 11:27 pm

rococo a scris:sincer cred ca da, pt ca am ascultat participantii de acolo ! Oh my good ! Feriti-va urechile ! Ca atare am fost si eu acolo , m-a ascultat si pe mine juriul, da ce folos ca am cantat bine ! NU am 18 ani Sad((
mare pacat..dar nu dispera..poate vor face mai multe editii si atunci precis k lokul intai e al tau Wink Rolling Eyes
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  rococo Mar Ian 06, 2009 12:19 am

Cum va par primele concerte?????? Eu cred ca m-as descurca mai bine decat majoritatea dintre ei... Alexandru Vasile si Adriana sunt capabili intr-adevar ! In rest... no comment ! Se vede ca Andreea prezentattoarea e cam plictisita !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty nu

Mesaj  ingeras Mar Ian 06, 2009 12:48 am

nustiu precis daca vorbim despre acelasi reality show , dar daca e vorba de fabrica de staruri pai e rau de tot, mama, cel mai mult nu-mi place cum ei vorbesc, deacord ca e moldova da nici chiar asa, sokot ca kind te duci la un casting stiind ca daca cistigi ai sa iesi in direct pai macar sa discuti normal ar trebui sa stii, Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ultima editare efectuata de catre ingeras in Mier Ian 07, 2009 5:44 pm, editata de 1 ori
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  Petruccio Mar Ian 06, 2009 2:07 am

Decât să-i critici pe ei, mai bine atrage atenţia la caligrafia ta. Rolling Eyes
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  rococo Mar Ian 06, 2009 1:26 pm

ingeras a scris:nusitu precis daca vorbim despre acelasi reality show , dar daca e vorba de faprica de staruri pai e rau de tot mama, cel mai mult numi place cum ei vorbesc, deacord ca e moldova da nici chiar asa, sokot ca kind te duci la un casting stiind ca daca cistigi ai sa iesi in direct pai macar sa discuti normal ar trebui sa stii, Evil or Very Mad Evil or Very Mad

De vorbit pot ei dar se tem...prezentatoarea se enerva rau de tot ! Nu vor sa dea amanunte...si juriul ar terbui as fie mai critici, sa fie mai interesant! La megastar in Romania jriul ala ii desfiinta pe aia care nu cantau normal !
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  ingeras Mier Ian 07, 2009 7:20 pm

rococo a scris:
ingeras a scris:nusitu precis daca vorbim despre acelasi reality show , dar daca e vorba de faprica de staruri pai e rau de tot mama, cel mai mult numi place cum ei vorbesc, deacord ca e moldova da nici chiar asa, sokot ca kind te duci la un casting stiind ca daca cistigi ai sa iesi in direct pai macar sa discuti normal ar trebui sa stii, Evil or Very Mad Evil or Very Mad

De vorbit pot ei dar se tem...prezentatoarea se enerva rau de tot ! Nu vor sa dea amanunte...si juriul ar terbui as fie mai critici, sa fie mai interesant! La megastar in Romania jriul ala ii desfiinta pe aia care nu cantau normal !
si nu numai prezentatoare se enerveaza dar si stilista lor e cam enervanta Evil or Very Mad
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  ingeras Mier Ian 07, 2009 7:21 pm

Petruccio a scris:Decât să-i critici pe ei, mai bine atrage atenţia la caligrafia ta. Rolling Eyes
caligrafia mea pe linga capacitatea lor de a vorbi frumos este cerul Very Happy
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  adriancik92 Joi Ian 08, 2009 8:47 pm

rococo a scris:Cum va par primele concerte?????? Eu cred ca m-as descurca mai bine decat majoritatea dintre ei... Alexandru Vasile si Adriana sunt capabili intr-adevar ! In rest... no comment ! Se vede ca Andreea prezentattoarea e cam plictisita !
]
pe Adriana nu am prea remarcat-o dar Vasile chiar canta super.. cheers
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  god_father Vin Ian 09, 2009 9:37 pm

adriancik92 a scris:
rococo a scris:Cum va par primele concerte?????? Eu cred ca m-as descurca mai bine decat majoritatea dintre ei... Alexandru Vasile si Adriana sunt capabili intr-adevar ! In rest... no comment ! Se vede ca Andreea prezentattoarea e cam plictisita !
]
pe Adriana nu am prea remarcat-o dar Vasile chiar canta super.. cheers

personal ii respect pentru k incearka sa vorbeasca o libma romana..kiar daka nu li se primeste Very Happy
god_father
god_father
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Location : Poşta Veche
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  adriancik92 Sam Ian 10, 2009 7:01 pm

ehh...săracii oameni acolo se şi îndrăgostesc...Dima orice nu ar face, Elena nu îl ia în seamă Very Happy
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!! Empty Re: Uau!! Se lanseaza in Moldova proiectul Star Factory !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum