Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

+7
n_p
Kornelius
Ani4ka
Catalina
Wasea
Dima
Romka
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Kornelius Dum Noi 18, 2007 3:51 pm

La mine cam aceeasi situatie ka la ROMA!...Pot merge unde vreau, cu cine vreau, pe cit vreau, principalu sa ajung normal acasa!
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Romka Dum Noi 18, 2007 3:55 pm

Kornelius a scris:La mine cam aceeasi situatie ka la ROMA!...Pot merge unde vreau, cu cine vreau, pe cit vreau, principalu sa ajung normal acasa!
Ma bucur, frate. Da este o mica problema. Pentru a ajunge "normal" acasa si pentru a arata cit de cit "normal" trebuie sa vii acasa pe 2 sau 3 ianuarie. Laughing


Ultima editare efectuata de catre in Lun Noi 19, 2007 6:18 pm, editata de 1 ori
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Kornelius Dum Noi 18, 2007 4:09 pm

Romka a scris:
Kornelius a scris:La mine cam aceeasi situatie ka la ROMA!...Pot merge unde vreau, cu cine vreau, pe cit vreau, principalu sa ajung normal acasa!
Ma bucur, frate. Da este o mica problema. Pentru a ajunge "normal" trebuie sa vii acasa pe 2 sau 3 ianuarie. Laughing

aha!...ei las k totu va fi normal!....oricum nus copil mic shi voi avea eu grija cum shi cind sa vin Razz Wink
Kornelius
Kornelius
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Location : CiOkAnA
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  DerskY[You Got No GamE] Mar Noi 20, 2007 11:01 pm

anu ista....o sa Bemmm ka in tatzzii anii sheii bunii.... Laughing da di anu Nou CFBC fashi vrio diskateka????
DerskY[You Got No GamE]
DerskY[You Got No GamE]
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 34
Location : Chisinau/Centru
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Romka Mier Noi 21, 2007 2:13 pm

DerskY[You Got No GamE] a scris:da di anu Nou CFBC fashi vrio diskateka????
bre, vedem... facem tot posibilul!
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  N_exe Vin Noi 23, 2007 11:34 pm

DerskY[You Got No GamE] a scris:anu ista....o sa Bemmm ka in tatzzii anii sheii bunii.... Laughing da di anu Nou CFBC fashi vrio diskateka????



Da ce ti-i dor de vekile momente??? Very Happy
N_exe
N_exe
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Location : Posta Veke
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  n_p Vin Noi 23, 2007 11:43 pm

Ani4ka a scris:
Wasea a scris:La momentul dat am o impresie ca ash vrea sa fiu singur in aceasta zi... in linishte shi k nimeni sa nu ma atinga!
simt si eu asta.. vreau liniste si romantika... Rolling Eyes
apoi in cei problema organizatsi :ve4ewr na dvoih" shi poftim pojalusta Like a Star @ heaven
n_p
n_p
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 93
Location : Transnistriya
Data de inscriere : 10/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  R@du Sam Noi 24, 2007 12:22 am

n_p a scris:
Ani4ka a scris:
Wasea a scris:La momentul dat am o impresie ca ash vrea sa fiu singur in aceasta zi... in linishte shi k nimeni sa nu ma atinga!
simt si eu asta.. vreau liniste si romantika... Rolling Eyes
apoi in cei problema organizatsi :ve4ewr na dvoih" shi poftim pojalusta Like a Star @ heaven
Nu nu nu,ce fel de gruz,fiti optimisti....
R@du
R@du
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Ciocana
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Wasea Sam Noi 24, 2007 12:57 am

n_p a scris:
Ani4ka a scris:
Wasea a scris:La momentul dat am o impresie ca ash vrea sa fiu singur in aceasta zi... in linishte shi k nimeni sa nu ma atinga!
simt si eu asta.. vreau liniste si romantika... Rolling Eyes
apoi in cei problema organizatsi :ve4ewr na dvoih" shi poftim pojalusta Like a Star @ heaven

heh.... buna idee Very Happy
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Revelion 2008 - unde, cum si cu cine? - Pagina 2 Empty Re: Revelion 2008 - unde, cum si cu cine?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum