Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru ce ne trebuie skoala?

+11
Sat
god_father
n_p
Livika
Kornelius
Platina
Dima
lencik_misterioasa
Romka
Wasea
ingeras
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  Petruccio Dum Noi 23, 2008 10:20 pm

Nu cred ca cel ce ajunge sa devina bogat, nu poate vorbi. Shocked
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  adriancik92 Dum Noi 23, 2008 10:25 pm

Petruccio a scris:Nu cred ca cel ce ajunge sa devina bogat, nu poate vorbi. Shocked

pot fi diferite cazuri..de exemplu cineva se poate specializa inca de mik intr0un anumit domeniu.. si in celelate e boom -boom..
nu e neaparat sa le stie pe de rost..dar mici cunostinte ii vor prinde bine.. si repet sunt diferite cazuri Wink
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  rococo Dum Noi 23, 2008 10:53 pm

de cand totul se rezuma la bani??? Chiar nu inteleg?? Scoala e in primul rand un loc unde iti faci prieteni, unde viata e mult mai interesanta, chiar vreti atat de tare ca viata voastra sa fie plictisitoare?? Nu m-am asteptat de la asha pareri de la uniii... sincer !
Apropo, mie mi-a intrat in git cartile alea a lui kiosaki asta! Doamne deja nu mai suport, el a facut cartile alea mai mult pentru bani... cica nu ii trebuie scoala ! A incredibil... Sincer deja incep sa ma enervez....Mai bine tac Evil or Very Mad Evil or Very Mad
rococo
rococo
King of forum
King of forum

masculin
Numarul mesajelor : 502
Varsta : 33
Location : Posta Veche, Chisinau City
Data de inscriere : 06/11/2007

Sus In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  adriancik92 Dum Noi 23, 2008 10:56 pm

rococo a scris:de cand totul se rezuma la bani??? Chiar nu inteleg?? Scoala e in primul rand un loc unde iti faci prieteni, unde viata e mult mai interesanta, chiar vreti atat de tare ca viata voastra sa fie plictisitoare?? Nu m-am asteptat de la asha pareri de la uniii... sincer !
Apropo, mie mi-a intrat in git cartile alea a lui kiosaki asta! Doamne deja nu mai suport, el a facut cartile alea mai mult pentru bani... cica nu ii trebuie scoala ! A incredibil... Sincer deja incep sa ma enervez....Mai bine tac Evil or Very Mad Evil or Very Mad

lol!
adriancik92
adriancik92
Generalisimus
Generalisimus

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 31
Location : chisinau-ciocana
Data de inscriere : 22/08/2008

Sus In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  Petruccio Dum Noi 23, 2008 11:32 pm

rococo a scris:de cand totul se rezuma la bani??? Chiar nu inteleg?? Scoala e in primul rand un loc unde iti faci prieteni, unde viata e mult mai interesanta, chiar vreti atat de tare ca viata voastra sa fie plictisitoare?? Nu m-am asteptat de la asha pareri de la uniii... sincer !
Apropo, mie mi-a intrat in git cartile alea a lui kiosaki asta! Doamne deja nu mai suport, el a facut cartile alea mai mult pentru bani... cica nu ii trebuie scoala ! A incredibil... Sincer deja incep sa ma enervez....Mai bine tac Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ai citit vreo carte de-a lui?
Petruccio
Petruccio
VIP
VIP

masculin
Numarul mesajelor : 230
Varsta : 34
Location : Chisinau
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Pentru ce ne trebuie skoala? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce ne trebuie skoala?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum