Forumul elevilor din Colegiul Financiar-Bancar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine trebuie sa conduca masina?

+7
MIRCIK *
N_exe
Livika
Romka
Kornelius
lencik_misterioasa
ingeras
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  N_exe Vin Noi 23, 2007 8:50 pm

sunt si baieti mai atenti dekit fetele, kit si fete mai atente dekit baietii.....


Parerea mea este k societatea se divizeaza nu in mask/fem dar in "capabili" si "incapabili"


Ultima editare efectuata de catre in Vin Noi 23, 2007 9:03 pm, editata de 2 ori
N_exe
N_exe
Junior
Junior

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Location : Posta Veke
Data de inscriere : 23/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Romka Vin Noi 23, 2007 9:01 pm

N_exe a scris:societatea se divizeaza nu in mask/fem dar in "capabili" si "incapabili"
bine zis! de ambele parti sunt oameni carora politia n-ar trebui sa le dea permis pentru nimic in lume. Tinerii care numa si-au luat (cumparat) permisu calca propriii profesori de la scoala auto! asta-i tema! Laughing
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  ingeras Dum Noi 25, 2007 10:55 pm

N_exe a scris:sunt si baieti mai atenti dekit fetele, kit si fete mai atente dekit baietii.....


Parerea mea este k societatea se divizeaza nu in mask/fem dar in "capabili" si "incapabili"
ce ai in vedere cind spui capabili si incapabili? Question Question
ingeras
ingeras
VIP
VIP

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 32
Location : Truseni
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  MIRCIK * Sam Ian 19, 2008 2:09 am

lencik_misterioasa a scris:
Kornelius a scris:
lencik_misterioasa a scris:
lenutza-super a scris:Cine tre sa conduka automobilul , femeia ori barbatul? cine sunt mai atenti?
oooooooo.......o tema sooper pentru dezbateri......eu cred ca femeia

De-accord ca voi femeile sinteti mai atente dar in acelasi timp sinteti mai "tormaznutie" (no offence)
oricum is de parerea ca masina e pentru barbati Very Happy
Cornelius,sorry ca te contrazik dar in primul rind nu suntem "tormaznutie",si in al doilea rind femeia e femeie .....orikit de mult nu v-ati tine voi ka sunteti mai curajosi Wink Smile

eu ar soune ca permis tre sa aiba ambii cum si barbatul asa si femeia numai ca sa dea un tesp psihologic !!! Smile Fara suparari !!!
DA pe de o parte e si mai bine cind femeia are permis !!! Barbatul poate sa se distreze mai sigur Smile)))
MIRCIK *
MIRCIK *
Bebe
Bebe

masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Location : CFBC
Data de inscriere : 18/01/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Romka Vin Feb 01, 2008 8:30 pm

... si poliubomu barbatsii...
Romka
Romka
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 35
Data de inscriere : 02/11/2007

http://www.gpiholding.com/

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  lencik_misterioasa Sam Feb 02, 2008 11:22 am

Romka a scris:... si poliubomu barbatsii...
si barbatii si femeile.......e cel mai bine spooooos Smile Wink
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Dima Dum Feb 03, 2008 12:07 am

lencik_misterioasa a scris:
Romka a scris:... si poliubomu barbatsii...
si barbatii si femeile.......e cel mai bine spooooos Smile Wink

Sa nu uitam de hermafroditzi, ca se supara!!!
Dima
Dima
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 36
Location : CFBC
Data de inscriere : 02/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 12:08 am

Fiecare cu plusurile shi minusurile lor... Sigur k tare ma irita vazind doamne care stau shi se machiaza cind semaforul e verde! Twisted Evil
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  lencik_misterioasa Dum Feb 03, 2008 12:17 am

Wasea a scris:Fiecare cu plusurile shi minusurile lor... Sigur k tare ma irita vazind doamne care stau shi se machiaza cind semaforul e verde! Twisted Evil
iar barbatii se uita dupa fustele domnisoarelor Mad Laughing Laughing Very Happy
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Wasea Dum Feb 03, 2008 12:17 am

lencik_misterioasa a scris:
Wasea a scris:Fiecare cu plusurile shi minusurile lor... Sigur k tare ma irita vazind doamne care stau shi se machiaza cind semaforul e verde! Twisted Evil
iar barbatii se uita dupa fustele domnisoarelor Mad Laughing Laughing Very Happy

Mai rar am vazut asha ceva...
Wasea
Wasea
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 33
Location : Ryshkanovka
Data de inscriere : 05/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  lencik_misterioasa Dum Feb 03, 2008 12:20 am

Wasea a scris:
lencik_misterioasa a scris:
Wasea a scris:Fiecare cu plusurile shi minusurile lor... Sigur k tare ma irita vazind doamne care stau shi se machiaza cind semaforul e verde! Twisted Evil
iar barbatii se uita dupa fustele domnisoarelor Mad Laughing Laughing Very Happy

Mai rar am vazut asha ceva...
fiindca doamnele si domnisoarele iti trag atentia.... Wink in fine...hai sa nu ne contrazicem...ce e drept e drept
lencik_misterioasa
lencik_misterioasa
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 32
Location : Chisinau-Ciokana
Data de inscriere : 16/11/2007

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:52 am

Kornelius a scris:
lencik_misterioasa a scris:
lenutza-super a scris:Cine tre sa conduka automobilul , femeia ori barbatul? cine sunt mai atenti?
oooooooo.......o tema sooper pentru dezbateri......eu cred ca femeia

De-accord ca voi femeile sinteti mai atente dar in acelasi timp sinteti mai "tormaznutie" (no offence)
oricum is de parerea ca masina e pentru barbati Very Happy


iak ai zisooo Laughing Laughing Laughing Laughing
respect Laughing Laughing Laughing Laughing
sorry fetitselor da are dreptate Twisted Evil Rolling Eyes
pupik fetelor dak vatsi suparat Laughing
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:54 am

Kornelius a scris:Lenutele da reactia la voi fetele e cam proasta!...voi cind faceti vreo nebunie apoi va pierdetsi shi nu shtit ce sa faceti>>intrati in panica!...shi barbatii fac accidente ori din cauza pietonilor ori din cauza voastra ca intrati in panika! Wink

cheers
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 12:56 am

Romka a scris:
lenutza-super a scris:si totusi femeile sunt mai atente, chir singuri ati observat, la cele mai multe accidente sunt participanti barbatii, ba se uita la o fusta, ba sunt in stare de ebrietate, ba nustiu ce, insa nu sunt atenti de lok, sarmanele masini:P Very Happy
Faptu cu accidentele: la TV nu arata ca femeile fac accidente, pentru ca reporterii sunt tot femei... si nu vor sa-si faca natura de rusine! Laughing Daca serios: Nu e vizibil ca femeile fac accidente, fiind ca femeile la volan reprezinta un procentaj mult mai mic decit barbatii la volan. De asemenea femeile nu beau, pentru ca nu e frumos. Dar barbatii o fac, pentru ca tot femeile ii bat la cap. Asadar tot femeile is vinoate si pentru asta! Twisted Evil


Laughing Laughing Laughing
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Dolce Dum Feb 03, 2008 5:11 pm

femeiele sunt mai atente cand merg la volan...asa k eu sunt pentru femei Twisted Evil
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  max.@ Dum Feb 03, 2008 5:21 pm

Dolce a scris:femeiele sunt mai atente cand merg la volan...asa k eu sunt pentru femei Twisted Evil



e si evindent ka pentru femei Laughing Cool Cool Cool
max.@
max.@
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Buicani
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Dolce Mar Feb 05, 2008 9:58 pm

evident k nu voi fi pentru barbatzi Razz
Dolce
Dolce
Pioner
Pioner

feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 33
Location : Chisinau
Data de inscriere : 30/01/2008

Sus In jos

Cine trebuie sa conduca masina? - Pagina 2 Empty Re: Cine trebuie sa conduca masina?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum